Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Miss S (2020)

 

Познат също като: Ai Si Xiao Jie Tan An Ji

Страна:  Китай

Период на излъчване: 28.08.2020 - 09.09.2020

Епизоди: 34

Жанр: Криминален, мистерия, съспенс

Режисьор: Deng Ke

Канал: Tencent

Субтитри: Английски

 

В ролите:

Ma Yi Li като Su Wen Li 

Vengo Gao като Luo Qiu Heng

Dong Xuan като Liu Ru Qing

Bu Guan Jin като Xiao Tao Zi

Wu Hao Chen като Shen Xiao An

Tien Niu като Han Rong

Yao An Lian като Ding Ru Shan

Xu Rong Zhen като Lu Si Yin

Xu Shao Ying като Lao Song

Guo Qiu Cheng като uncle Yang

 

 

Историята се върти около детективката, в чиято роля е Ma Yi Li и случаите, които тя разплита заедно с екипа си.

 

Свали с английски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Онлайн raw: :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета сега, че на 28 август трябва да започне сериалът.

Още по-интересно ми стана, като видях, че е правен по австралийската драма  "Miss Fisher’s Murder Mysteries", понеже аз сега я гледам, май по-скоро преповтарям и ще ми е интересно да видя и китайската версия... И как ще представят двамата главни мис Фишър и инспектора./Много ги харесвам в оригинала/.

Ето тук малко повечко за сериала, има и снимки... :click:

 

Miss-S-2-640x908.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, утре ще пооправя темата, че сега съм от телефона, а искам и в Сумпи да видя писали ли са нещо.

 

Трейлър:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В драмакуул е до 24 еп., но превод още няма. Четох, че HBO са го взели, ще видим затова ли се бавят субсите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HBO били закупили правото на излъчване.

Сериалът бил в топ3 по рейтинг, само де не разбрах в кой от всичките там.  Ако беше, като у наше село- по-малко от три сериала и сите у топ3, щях да ви кажа.:28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, щом НВО са го купили, значи поне на теория прилича на оригинала. Мис Фишър е далеч от криминалния жанр, но е интелигентно направен и представя различните течения от началото на 20-ти век сравнително безпристрастно. Ще чакам коментари, та да реша дали да гледам Дедо като китайската версия на инспектор Джак Робинсън:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа, рускините, превеждали "прасковите" и фенки на Дедо, с  превод на първи епизод, директно от китайски- няма тън-мън. В групата- цък    

И ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо от китайски.  Доста интересно и динамично. Харесва ми. И танц и какво ли нямаше,дори два случая.

Още 3 симпатичи  образа, на полицайчето,което обичал като дете да смъква птичи гнезда и двете шофьорчета. Очертават се голям тандем. А нашата, голяма шеметка, набърква се навсякъде. Но ще се допълнят с нашето дърво,няма как, а и тя му хвърли око...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каката определено е яка.Не можем да очакваме от китайка и минал през цензурата на ПМ сериал чудеса от нея, като от оригинала, но добре подбрана.Още повече, че след сериала се разведе и то след доста дългогодишен брак и имаше клюки, че с  Дедо са понагазили от сериала в реала, което естествено бе отречено много категорично. Дим без огън няма, но карай, не съм им светила я. Там им е запазена марка на много известните да се развеждат, след като се изловят по няколко пъти със сериалните им партньори, или най-добрите приятели. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепел ти на клавиатурата бе, понагазили :o

 

Вие къде го гледате с руски, изключвам vk? Метнете ми линк, ако има с директен достъп. Нема ли да ме чакате с английските да докретам? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, Лав е дала"цък" гледаш си директно без субки,може и да си свалиш.Ако искаш с руски да намеря да ти сваля е друга работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В дорамата руски субси не ми тръгват, а във vk немам рег и нема и да си правя. Питам за директен линк с руски субс, само за да го сложа горе, иначе аз чакам английските.

Raw не ми требе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, горе съм дала ТУК с големи букви в  дорама тв. Ей го на и директно първи епизод,  най-долу, където пише,  включить видео вконтакте, без да се налага регистрация вконтакте, със субтитри. Смени браузъра, евентуално, ако не ти тръгват. При мен с гугъл хром си вървят.

 

Лукрецийке, със субки съм дала. Превждат от китайски, както писах, не чакат английски.Дебна ги, включила съм си уведомленията им и веднага ще дам знак за втори епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чей да ти пиша лично с шот. Линкът за първи епизод е за друга драма, между другото.

 

P.S. Да не би да ти тръгва, щото си логната във vk? Няма значение де, одеве са добавили още един линк.

И аз може да го подхвана с руски, то и без друго бавно стават, щото английските кой знае кога...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си в сайта на момичетата, които превеждат. Проектът е платен,както и някои други. Просто пускат  1-ва,колкото да зарибят народа и потекат рублите, то не е кой знае колко скъпо за големите мераклии. Но вчера имаше събрани рублли до 4 епизод

Днес не знам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, lukreciana написа:

Аз съм си в сайта на момичетата, които превеждат. Проектът е платен,както и някои други. Просто пускат  1-ва,колкото да зарибят народа и потекат рублите, то не е кой знае колко скъпо за големите мераклии. Но вчера имаше събрани рублли до 4 епизод

Днес не знам..


Там

Off Topic

 

май събират пари  500 рубли общо от всички за серия и пускат за всички, а не само за тия, дето са платили. Не са с варианта да гледат платилите, а другите по-късно,  по лъжичка на седмица. Поне така мисля, защото те се занимават с озвучаване предимно.

Въобще повечето превеждат за стотинки, но от БГ предполагам е проблемен превода за там.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...