Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Voice 3 (보이스 3)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Boiseu 3

Период на излъчване: 11 май 2019 – 30 юни 2019 г.

Време на излъчване: Събота - Неделя 22:20

Жанр: Драма, Криминален

Канал: OCN

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Seung Young (Voice 2, Missing Noir M, Ten 2, Ten)

Сценарист: Ma Jin Won (Voice, Voice 2, I am Legend, Save the last dance for me)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lee Jin Wook като Do Kang Woo

Lee Ha Na като Kang Kwon Joo

Son Eun Seo като Park Eun Soo

Kim Woo Seok като Jin Seo Yool

Kim Joong Ki като Park Joong Ki

Song Boo Gun като Goo Gwang Soo

Kim Ki Nam като Yang Choon Byung

Hong Seung Hee като Mi Hye

 

Резюме: Трети сезон на популярния телевизионен сериал…

 

 

Линк към Сезон 1 :click:

Линк към Сезон 2 :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руско озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се загледах в трети сезон и така реших да погледна първи и втори, само мен ли адски ме дразни главната, гледа като ударена от гръм, драматизъм във всяко едно изречение,  дори да казва, че ще сложи яйцата в тигана, само като и чуя гласа й ми иде да я тупна с нещо по главата, а пък репликите (за които тук не е виновна тя), тип Америка ще спаси света, в нейния случай, полицията ще спаси всеки, много ме дразнят.

 

Като цяло гледам сериала заради историята, макар и съшита с бели конци, но ми е интересно, ама тая ако я нямаше, щях да му се наслаждавам повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, excape написа:

Понеже се загледах в трети сезон и така реших да погледна първи и втори, само мен ли адски ме дразни главната, гледа като ударена от гръм, драматизъм във всяко едно изречение,  дори да казва, че ще сложи яйцата в тигана, само като и чуя гласа й ми иде да я тупна с нещо по главата, а пък репликите (за които тук не е виновна тя), тип Америка ще спаси света, в нейния случай, полицията ще спаси всеки, много ме дразнят.

 

Като цяло гледам сериала заради историята, макар и съшита с бели конци, но ми е интересно, ама тая ако я нямаше, щях да му се наслаждавам повече.

Аз само първи сезон гледах, пропуснах втори, защото главният актьор не участва, но  може да го пусна. И мен героинята ме дразнеше, но поне в първи сезон й подхождаше  това поведение - нови колеги, които не я понасят, нова обстановка. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трети сезон е най-слаб - и сценарий , и актьори ... Но ще го догледам заради края на криминалната история и  Lee Jin Wook. Някога...

И съгласна с excape за главната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки разочарованието, продължих да гледам и се оказа добър, личен ход ;).

Off Topic

От средата на драмата, криминалната история взе да става по-интересна, появи се главния злодей, събитията се "навързаха". Иначе действията на героите са предсказуеми, събитията се случват очаквано, случващото се сега, изяснява събитията в миналото... типичен криминален роман, с елементи на трилър. Шаблончета са навсякъде - в сюжета, в играта на актьорите,  но все пак става за гледане. 

Това е засега и ще се въздържа от повече коментари до края на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключи драмата ;)! Слабо начало, после нещата потръгнаха. Сериалът става за гледане и не съжалявам за отделеното време .

Off Topic

 

Втората половина беше по-динамична, крими историята - интригуваща и почти липсваха, или не се показваха други случаи, свързани с дейността на Златното време. Но останаха въпроси без отговор, така че отворения край на сериала, загатва за следващ епизод.

Ако има 4-ти сезон, ще е с друг ГГ, досегашния няма как да го върнат обратно ;).

 

Започна и БГ превод, за което благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво, дамгосаха го като син на убиец, после убиец, после се оказа, че 

Off Topic

брат му сериен убиец, разболяха го и накрая даже едно погребение в негова чест не направиха. Добре, ще има 4-ти сезон, ама тази едвам я издържах накрая, по-добре нея да бяха убили.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, excape написа:

И кво, дамгосаха го като син на убиец, после убиец, после се оказа, че 

  Покажи скритото съдържание

брат му сериен убиец, разболяха го и накрая даже едно погребение в негова чест не направиха. Добре, ще има 4-ти сезон, ама тази едвам я издържах накрая, по-добре нея да бяха убили.

 

 

Лорка, то малко сложно там.

Off Topic

Те не показаха погребението, но и няма логика да е хубаво полицейско погребение. Все пак той умря като престъпник, а и вече не беше полицай. Защо забравяш, че напусна полицията?  Но е и престъпник - уби брат си. Не беше самозащита, а чистосърдечно убийство. Няма държава, в която това да се приеме нормално. И си го убиха като престъпник. Как ще има полицейско погребение с почести? Бивш полицай, превърнал се в престъпник, бива убит в момента, в който убива друг престъпник. Реално, ако беше оцелял, щеше да бъде осъден доживот. И той го знаеше. Затова се "самоуби" чрез SWAT отряда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...