Jump to content

Recommended Posts

Няма лъжа-утре почва,:click:

Който е на китайско фентъзи, да гледа.

На 13.07.2019 г. at 4:38, seal_reinforce написа:

Тръгва на 15 юли. Няма да гледам, ама белким разчисти по-скоро хоризонта за конкуренцията.

И що няма гледаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбивка на сюжет: Епизод 1

Четох от трейлър при рускините, голямо старание и четене е падало, то шеф със златния брокат, то виртуални приказни замъци,

сатарали са се да компенсират недостатъците във" Вечната любов"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатления от първи епизод - нито едно познато име сред героите, значи не може да е спин оф, по скоро некво производно:D Като зяпали предната версия, сюжета е предвидим, макар и изпълнен с явно доста по-малък бюджет, а от ОР категорично става ясно, че ще се реве накрая. Основния плюс: двамата главни са страхотни. Харесвам и Мима и Марк, но тези са направо друга категория.

Вече ги качиха до 20-ти, но буквичките са до трети, ще се чака явно-_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, не са чак по-готини от Мима и Марк.Тя в сравнение с Мима, има някакво супер невинно излъчване на непорочна девственица, а той, типажа на Марк, но   по-обран от него(няма го фрапантното излъчване), но определено са добър заместител и добре  седят като двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми е старичък шифуто и дървен, къде Марк с оная ми ти осанка.

Иначе аз съм на 16-ta, без субтитри. Интересно е, с попревъртане, поради липса на субтитри и много говорене... Надявах се да разбера от действията,

 но на някои места наистина не схванах за какво иде реч...

А момата е божествена просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен главният ми мяза на чичак с мустак. Не мож стъпи на брадичката на Марк и аз бойкотирам тез нагли узурпатори и пререждачи! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, вината е моя, че не уточних, имам предвид като изпълнение, не толкова като визия:D И Мима в началото трябваше го раздава млада и наивна и го изигра някак(малко преигра) , а при тази дори не се усъмних, че виждам леко завеяна тийнейджърка:) Новия Бог на войната ме спечели със светяването си, вярно няма осанката на Марк и явно ще залага на друг подход при представянето на образа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За феновете на щайгите, допълнение към горния пост след втори епизод - на това само основата му е върху прасковите. Това си е драма, при това засега прекрасно изпълнена, фентъзито е само за цвят.  От сега мога да се обзаложа, че няма дори да се приближи до популярността на предното(онова точно представя метода, по който работи седмото изкуство-продава мечти:)), но е толкова реално, че ти влиза под кожата и забравяш какъв е официалния жанр:)Персонажите са много по-детайлни и представени в дълбочина. За дъщерята

Off Topic

 

на доктора вече споменах. Млада, наивна, но начина, по който последва първата си любов ми допадна повече от предната. Близките, тоест баща и и ученичката му , също бяха зад нея с аргументация, която всеки би приел. Тя иска да е самостоятелна и тръгва по своя път,  просто и напомниха, че затова не е нужно да губи себе си и да става нечия сянка.

Отново имаме големи тайм скипове от десетки хиляди години, но тук те не са просто статистика, която да ни покаже разликата между простосмъртните и боговете, а си имат реални последици, с които и те трябва да се съобразяват. Излизаш от хибернация след толкова време и съвсем нормално нещата да са се променили и да се налага да се адаптираш. Сблъсъка на двете реалности е тъжен. За бога на войната всичко се е случило едва ли не вчера, за другите времето не е спирало да тече и всичко това вече не са дори спомени, а легенди. Въпросната битка вече е част от аналите на историята, но раните на близките на участниците(където има оцелели таква) не са зараснали и неговото завръщане просто ги отваря наново, защото той е живото доказателство, че всичко това се е случило. Да не споменаваме, че всички колкото и да се радват, че той е сред тях пак, дълбоко в себе си се притесняват, че всичко отново може да се повтори, защото събуждането на бога на Войната, само по себе си е знак за края на мира. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, баш! И аз прехвърлих пет преведени с кеф. Загрявам за оригинала.

@seal_reinforce,  богът  ехее,  50000 години замразен- консерва! Къв чичак- направо цепеняк!Немой се мери с Марк, но има ледена загадъчност.

Ако приемем, че е чичак пък, забележете  още от кои времена, непорочните  моми са си падали по чичаци с власт-  от време оно!;)Малката се залепи за него, като сукалче за биберон.

Апропо, тая не ви ли прилича малко на Анджелина Джоли. Поне на джуки го докарва отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз шъ пробвам още малко да те къндърдисвам:D Чичак(на фона на Марк), ма играе перфектно, колкото до Мима и тази тук-наборки са...май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно ли на годините на Мима ?! Не думай! Сигурно и тя е била замразена.:28558:

Колкото до персонажите и детайлността, много зор им оправям  родословията и царствата на сите появяващи се и непоявяващи се.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми две години разлика не са много, освен ако не си под 5 г:D

Ти се ориентираш в роднинските им връзки:o:yes: Не се и опитвам, при толкова серии по някое време вдявам кой кой е, обаче на кого какъв е....:swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Наближавам 35-та.

Off Topic

 

Умряхме и се преродихме и сме на път да се влюбим пак, ако вече не сме де.

Подобни неща на този с Мима. Много добра игра на актьорите. Главната пак ще се повторя, е превъзходна, няма преиграване, много естествено и се получава.

И на шифуто също. Обаче как станаха и защо станаха така нещата , не ме питайте, гледах само картинки и четях по лицата им, хващах някоя и друга познат дума от другото изгледаното от мен китайско.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...