Jump to content

Recommended Posts

NFgRINVRj6JWniWPyxs4wk2QRe.jpg

Off Topic
Z0xWOf.jpg D_MNqc0VUAAHCEy.jpg
D_P6gwKUcAAPlLm.jpg evOeQm.jpg
d4p5em.jpg
B0XO5m.jpg
E8AOQm.jpg
jlRmbm.jpg
Xe0qgm.jpg
RWwOrm.jpg
2x1VOm.jpg
qq7Z2m.jpg
6nxOgm.jpg
qqje2m.jpg
6n5Dgm.jpg
g2Lmqm.jpg
 

Love and Destiny
Държава: Китай
Епизоди: 60 по 45 мин
Начало: 15.07.2019 -?

Дни; от понеделник до недвля-19 и 30
Режисьор:  Лин Ю Фън
Жанр:  Романтика, фентъзи

Субтитри: Английски
 

В главните роли:
Чън Чан-Дзиу Чън

Off Topic

Чан Чън или Чън Чан, е тайвански актьор, роден в Тайпе,
Чън Чан е номиниран за наградата "Златен кон" за най-добър актьор за ролята си в
 The Go Master, драматизацията на живота на Wu Qingyuan. 
Прави корейския си дебют в „ "Breath“ на Ким Ки-дук. 


Ни Ни-Лин Си

 

Описание:
Преди 10 000 години, след запечатването на бога на демоните, 
Дзиу Чън, богът на войната, потъва в дълбок сън. 
Една млада жена на име Лин Си го събужда 
и двамата се влюбват, но тайна свързана с раждането й 
може да счупи печата и да освободи демона.

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма туй било спин-оф бе, за шифуто. Екипът на Прасковите го прави. Ако и то е с голям бюджет поне ще е красотно.

Аз съм свикнала с Марк, ще видим дали новия ще ми хване окото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От миналия юли снимат, сигурно са го свършили. Ще видиш как ще го излъчат back to back с Дедо зимата :D

Мима сигурно и тук ще дойде, с guest appearance :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоят Дедо може да извади късмет и да го излъчат по-рано. Вече се прокрадват писания за

това, че забраната май не била истинска. Гледах някакъв анонс за новите драми и там

казаха нещо такова. В Youtube, но за съжаление не запазих линка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го излъчат, но кога, зависи повече от екипа. За края на годината бил планиран заради монтаж и доизкусуряване, това с Партията-майка отделно се появи.

 

Love and Destiny ме изненада, защото за пръв път чувам за него, а и той е планиран за тая година. И за каста няма кой знае какво инфо, costume drama от такъв мащаб не може да мине с двама главни, едва ли не. Освен да се изсипят половината от Прасковите, ама не вярвам. Няма много инфо, всичко в последния момент ли ще изскочи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакаме и ще разберем. Какво друго ни остава?

Аз нямам нищо против новия главен. Марк и без друго

не беше много деен като "шифу", така че няма да дразни

смяната на актьора. Поне така ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледах трейлъра, разните там цъфнали дръвчета ме озадачиха, щот реших, че ще е някакво производно на прасковите.Вие пишете, че ще е спин оф с шифуто:huh:,

Off Topic

това поне както аз го разбирам е вместо братчето, той да остане с как-и-беше-името, героинята на Мимиту.

Ако беше отделната история само за него, тюленчето досега щеше да е разбрала:D Надявам се, докато тръгне поне тва да си изясним:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е отделна история. Въпросът е на какво ще се базира, щото виждам, че и името на Мо Юен е сменено. Това ме навежда на мисълта, че едва ли ще е върху въпросната книга за Мо Юен, която се казва Three Lives Three Worlds, The Bodhi Fate и за която нямам никакво инфо докъде е и какво се случва с нея.

 

От друга страна, има фенфикшън за Мо Юен и Шао Уан, която е наследница (или нещо там) на демоните: :click: 

Та, може да са прекопирали нещо от неофициалното творчество.

 

В крайна сметка ми се струва, че ще е манджа с грозде - едва ли ще е по книгата на авторката, писала 3L3WTMOPB и The Pillow Book, но ще е правено от екипа, снимал Прасковите и затова визията и стайлинга ще са много подобни: :click:

 

Личното ми мнение е, че няма да е това, което аз чакам. Но удрям на камък да издиря нещо за въпросната книга. А, доколкото знам, ще има и четвърта, Three Lives Three Worlds, The Lotus Step, която ще е историята на Lian Song. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото скъпа, значи ще си е съвсем отделна история на фона на съфнали праскови, както и предполагах:D Само да ме светнеш, кой точно е Lian Song, скарана съм с имената:P

П.С. Както вече споменах, ние с имената сме на Вие и не си спомням името на сестрата на Бинчо у сериала. Уточнявам що се чудя-заради въпросната история на Мо Юан и наследницата на демоните. Коя ще е:сестрата или дъщерята(там се колебая, нали не е чист демон, как е наследница:mellow:), макар да клоня към дъщерята-авторката си пада по този модел-няколкостотин хиляди години възрастова разлика:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lian Song e третия принц, чичо на Йе Хуа. Не оня, дето развали годежа с Мима, а най-малкия. Бившата му приятелка даде акъл на Фън Дзиу за ония плодове, от които се напи като талпа и се наложи Дедо да я носи.

 

За демоните - Бинчо, жена му и т.н. не са демони. Те са духове. Племената са пет: небесно, феникси, лисици, демони и духове. На Бинчо сестра му имаше вземане-даване с 16ти, ама той не рачи да я земе. 

 

За наследницата - не става ясно наследница ли, прародителка ли. Ако вземат елементи от фенфикшъна, ще е мешана скара. Току-виж, излезе преродената баш-демонка :D

 

p.s. На Бинчо жена му по произход не е дух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерсии:bow:

Аа, значи забавния принц, супер.

Иначе ония видях, че ги  водят ghost tribe, но понеже не споменаха отделно демони или просто не ги показа, реших че някой(не ти, на ханглийски) просто така го е превел. Иначе за щерката на Бинчо знам, че не е чист призрак-нали майката беше неква роднина на Мимиту, тоест лисичка. После пък 16-я я спаси със своята енергия и към вече съществуващата мешаница добави небесна енергия, така че тя е Ичиго(или почти, щом са пет и требят още две:P) от света на прасковите:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се чудех как да ги превеждам, но на повечето места са ghost. Много рядко ги има ghouls. Демоните са си отделно, но те са по-застъпени в The Pillow Book, макар там войни да няма.

 

Каква щерка на Бинчо? Той имаше син, който заради проклятието се роди мъртъв и майка му искаше да го съживява с магии. Тая, която се залюби с 16ти, е сестрата на Бин Бин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кой е гледал прасковите през пръсти или по-скоро е зяпал само Дедо и къдънчето:D 

Знам, че тая дет са залюби с 16-я е сестра му, нали тя пое детето когато жена му съвсем сдаде багажа, дори заедно с Бинчо ходиха за помощ в лагера на Мо Юан. Нямаше син, момиче беше, но жена му толкова искаше да е момче, че си го беше втълпила, виж последната серия, срещата и с Мимиту до хана дето държеше, тогава и Мимиту се изненада от пола на детето и дадоха обяснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...