Jump to content

Recommended Posts

 

spacer.png

 

Save Me 2 (구해줘 2)

Страна: Южна Корея

По manhwa на Jo Geum San „Out of the World”

Период на излъчване: 8 май 2019 – 27 юни 2019

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 23:00

Жанр: Екшън, Съспенс, Трилър

Канал: OCN

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Kwon (Shut Up Flower Boy Band)

Сценаристи: Jo Geum San (webcomic), Seo Joo Yeon

Субтитри: Английски

          

Участват:

Um Tae Goo като Kim Min Cheol

Cheon Ho Jin като Choi Kyung Seok

Esom като Kim Young Sun

Kim Young Min като Sung Cheol Woo

Jo Jae Yun като Shin Pil Koo

Han Sun Hwa като Madame Ko

Sung Hyuk като Jung Byung Ryool

Oh Yeon A като Jin Sook

Woo Hyeon като Boong Eo

Lim Ha Ryong като village head

 

Резюме: Жителите на малък град попадат в пълен хаос заради присъствието на фалшива религиозна група.

Като ученик Kим Мин Чол (Um Tae Goo) е бил обещаващ джудист, но заради силното си чувство за справедливост той влиза и излиза от затвора. Един ден той чува, че родният му град Уолчури е бил наводнен и всички местни жители могат да поискат обезщетение. Затова Ким Мин Чол се връща там, но вижда много непознати хора и чувства, че става нещо странно. В същото време в града пристига Че Кьонг Сок (Cheon Ho Jin). Той е хубав и усмихнат мъж, затова първоначално жителите му се доверяват. Но скоро след това той се опитва да създаде религиозна организация. Ким Йонг Сон (Esom) е по-малката сестра на Ким Мин Чол, която учи за медицинска сестра и се надява скоро да напусне родния си град. Но всичко се променя за нея, когато среща пастор Чол У (Kim Young Min)…

 

Линк към Сезон 1 :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

                         Свали с руски субтитри :click:                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, и на мен така ми прозвуча. Първият сериал много ми хареса. Ще му дам шанс и на този, дано има същият заряд като предният.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорската игра на Ом Те Гу е класи над Tекьон, дори не се съмнявах за секунда, че от гледна точка на това втори сезон ще ми хареса в пъти повече. (Гласът му е незаменим, освен всичко останало). Въпреки това и двата сериала са като същински филми на ужасите, имайки предвид, че това е реалност не само в Южна Корея, а и по целия свят. Бих казала, че втори сезон  се движи в една друга, малко по-различна посока, в която засмукват религиозните секти. Пълен ужас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...