Jump to content

Recommended Posts

8YLOdf.jpg

 

Off Topic

D2BYVlrU8AAIvHl.jpg

D2tFPZNWoAATm3Q.jpg

D2JyRLXUcAEIGaL.jpgD2JyhC3UwAEkBzl.jpg

D2JyuCKU0AAFhY5.jpgD2Jy56NUwAAuQL2.jpg

The Brightest Star in the Sky (2019)
Най-ярката звезда в небето

Държава: Китай
Епизоди: 44
Начало: 25 март, 2019 -?
Излъчване: понеделник, вторник, сряда
Мрежа:  iQiyi
Продължителност: 45 мин.
  Жанрове:музикален , романс , младежки

 

Участват:
Z. Tao-Zheng Bai Xu

Janice Wu-Yang Zhen Zhen

Niu Jun Feng-Yu Zi Rui
Cao Xi Yue-Xia Yuan-
Liu Jia Yuan

Wang Jin Song-Zheng Wei Jun

 

Описание:
Ян Джън (Wu Qian) обича музиката, но няма голям талант. 
След като се проваля на музикалния конкурс, тя все пак влиза в развлекателната индустрия и се среща
 с Джън Сю : известен певец с леко чепат характер, когото всички търпят и му се мазнят заради богатия баща.

Става по принуда негов асистент. Отначало не се разбират помежду си,

но в крайна сметка се влюбват. Една история за мечтите.

 

Свали: :click: :click:

 

Онлайн английски: :click:


Онлайн руски: :click:

Редактирано от bealonenomore
Оразмерен постер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз така,изглежда съм се абонирала за някой канал и постоянно ми излизат клипове в ютуб,свързани с нови сериали.

 

Off Topic

 

 

 

И понеже в последно време все покрай изгледани клипове си избирам какво да гледам и въпреки,че отбягвам сериалите с много серии,този ще го погледна,китайските продукции в момента са ми интересни.Пък и искам да видя и Тао като актьор...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пас. Тао много требе да се постарае за да ме накара пак да пробвам нещо с него. Като поддържащ актьор ставаше, (основно се моташе насам натам с каменна физиономия и не си отваряше устата кой знае колко), но като ГГ... има още хляб да яде. Госпожицата може да играе, но ще чакам другият проект с нея, където са я шипнали с единият от главните в одисеята, с който определено имаха химия и май и продуцентите са на същото мнение:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, debil4e написа:

Аз съм пас. Тао много требе да се постарае за да ме накара пак да пробвам нещо с него.

Аз пък го харесвам, зависи и от ролята, разбира се, дали ще му е по калъп, с кого играе също, за мен гореспоменатата госпожица,

която на теб ти харесва, за мен преиграваше в Одисеята.Ами... мнения разни.:dunno:

Но честно да си призная, не очаквам кой знае какво от сериала, сценарият е доста изтъркан... Както с всички напоследък,

преследват все една и съща идея, с пътуване напред или назад във времето, да спасяват или да откриват стара любов,

да лекуват стари душевни и физически рани...:o:rolleyes: Дори фантастичните елементи, станаха ежедневие,т.е. приемам за реални,

т. е. вече не ми са толкова фантастични, липсва ми разнообразие откъм идеи във всички жарнове и мешавици...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от големите фенове на Тао, но този сериал си го чаках.. май повече заради главната :) Тая женица ме кефи много - в My Amazing Boyfriend се чудех как успява да играе такава хахава роля, ама тя самата си е такава, отвътре си и идва  :lol2: Та и тук за изгледани 3 епизода си е хахо.. и с този опулен поглед..... 

А всъщност Тао тук го раздава известен певец с леееко чепат характер, но всички го търпят и му се мазнят заради богатия баща. Той не се кланя пред никой и доста народ оплюва в профила си в weibo. А Janice Wu я набутват да му е асистентка, щот поредната бяга от него. Но тя е оправно момиче и ще стегне нашия човек. Първата задача дет и дадоха е да спре Тао да публикува неща - след неуспешни разговори с него, нейното решение бе драстично - хакна му профила и му смени паролата :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е супер зле Тао.Гледах го с Мимито в "Negotiator", но тя си беше метнала сериала, барабар с Тао на гърба.. .Мацката, обаче я бива и може и да стане купон с двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

За всички Zheng Bai Xu/героят на Тао/ е разглезената суперзвезда,който си прави каквото иска,а всъщност не осъзнават,че те го принуждават.В тая компания не го слушат за нищо,нито му дават да пее песните, които е написал и иска да пее,правят нещата зад гърба му,дори в плагиатство го обвиниха,след като пробутаха чужда песен за негова,а той не знаеше.И медиите постоянно натякват,че едва ли не заради богатия татко е спечелил шоу за таланти и сега е на върха ...Ей затова той прави напук и излиза,че е лошия. А не е.Чепат си е наистина,ама ме кефи...

Женската в първите една две серии не ми допадна нещо,може би,защото и тя тръгна към него,сякаш той е разглезената звезда,която трябва да бъде свалена на земята.Аз харесвам да гледам такива отношения по принцип,но не и тук,просто не смятам,че той го заслужаваше.Но после някак си те пак продължават да са в опозиция,но вече го няма това чувство и тя се оказа голяма сладурана...

Собственика на музикалната компания,тоя така се е омотал и честно казано такива глупави идеи излизат в главата му за управлението,но въпреки това ми е симпатичен и се надявам с жена му да се оправят.Само дето любовницата му сега като влезе като вицепрезидент в компанията,кой знае какви ще ги надроби тая лисица.А той милия,че и смъртно болен се оказа.Интересно ми е какво ще стане при тях...

Аз съм изгледала малко от сериала,до седма серия съм,то и само до десета е преведен засега на руски,та се чудя защо ли въобще го почнах,вместо да изчакам,но ми грабна вниманието.Доста сюжетни линии има,които ме интересува как ще протекат...Така,че ще си чакам превода и малко по-малко ще го изгледам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой са му влезли под кожата рингтоновете на Zheng Boxu и Yang Zhenzhen - има линкове за сваляне :lol: С колежката следим сериала и сме си сложили тези мелодийки като си звъним една на друга - аз с на Тао  :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...