Jump to content

Stray Kids


Recommended Posts

Какво излезе... Много е нежно, май скоро не сме чували от него нещо такова.

Той е огън по принцип.

[Stray Kids : SKZ-PLAYER] Hyunjin "꼬마별"

 

Ехе, 10 мин след излизането и вече имаше 100 хиляди гледания...

Песента е композирана от него и е посветена на кучето му...

Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да са им честит позициите в  The 100 Most Handsome Men of 2020.:panda-145:

Нямаше как да не ви споделя тези сладурски снимки от Видео чат с феновете от 19-ти (<IN生> VIDEO CALL EVENT)

eeb2fd06848a37be.jpg

Off Topic

6548f06494276cb4.jpg6fdb11d601440e77.jpg5a316bf6c248d28d.jpg

 

Индивидуални снимки::panda-145:

Off Topic

ImageImageImageImageImage

ImageImageImage

 

 

~~~~~~~~~~~

Част от децата в радиото на  Young K :panda-145: - Днес.

[DAY6의 키스더 라디오] 12월21일 with Stray Kids 리노 승민

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~
Момчетата в [Spotify] #2020WRAPPED  Philippines LIVE -след 1:46:51

Spotify #2020WRAPPED - Philippines

 

Редактирано от bubble
Добавене ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Epxx5us-Uw-AAT7sf.jpg Epxx0-Ad-U0-AE4-QFB.jpg

 

Големи са сладури, но аз за друго влизам.

Ето превод на казаното от момчетата за техните 1000 дни.

Кристофър: "Ох? Оххх?! Това е нашият 1000-ти ден~ Годината мина толкова бързо. Мисля, че прекарахме само щастливи дни ㅠ Всичко това е благодарение на вас, благодаря ви толкова много! Сега са 1000 дни, но нека прекараме още повече дни заедно от сега нататък~! "

И Ноу: "1000 дни? Няма начин! Вече???? През това време направихме много спомени, които можеха да се видят дълги или кратки, и винаги ви благодаря. Нека продължим да правим много хубави спомени!!"

Чангбин: "Има толкова много спомени през 1000-те дни, които прекарахме заедно. Всички тези времена са толкова ценни за мен. Нека продължим да правим много хубави спомени! Благодарим ви, че винаги оставате до нас

Джонгин: "Стей, вече са 1000 дни, откакто дебютирахме... Времената, които прекарахме заедно, бяха толкова ценни и щастливи. Нека направим повече спомени и да бъдем заедно дълго, дълго и дълго време! Благодаря и ви обичаме винаги!"

Сънгмин: "Без да осъзнаваме, времето, което сме били заедно, вече е достигнало 1000 дни. Изглежда, че само вчера бяхме развълнувани около 100 дни, но мисля, че за толкова дълго време наистина сме направили много спомени! И в бъдеще, моля, останете до нас, които ще продължим да бягаме и работим упорито със същото сърце като сега!! Благодаря ви, СТЕЙ

Хан: "Първо, донякъде съм развълнуван... Като че ли не е минало толкова време, откакто дебютирахме и се изправихме за първи път пред STAY, но вече минаха 1000 дни! Благодарим ви, че винаги ни давате много подкрепа и любов! И в бъдеще, гледайте ни дълго време~! Благодарим Ви, СТЕЙ~!"

Филикс: "Точно 1000 дни, благодаря ви, че ни дадохте много прекрасни спомени. Когато кажете, че винаги ще бъдете с нас от началото до края, това лекува. Завинаги със СТЕЙ. Обичам ви~ ♡"

Хьонджин: "Уау... Минаха 1000 дни за нас...? Времето лети много бързо...Изглежда, че чак вчера сме пътували в Синчон.. ㅋㅋㅋ Но честно казано, вместо 1000 дни, 10000 дни са по-важни^^ До деня, в който достигнем 10000 дни, нека не се разделяме~!"

 

Off Topic

 

Снимката е качвана на предната страница, тук само информативно за коя става на въпрос.

131981106-1736571699858117-8461673268778

 

Друго, песента която пусна вчера Хьонджин се казва „Baby Star“.

Той е съавтор на музиката и е написал текста сам.

Споделяйки онова, което го е вдъхновило да напише песента, Хьонджин обясни: „Докато разглеждах снимки на моето куче Кками, изведнъж съжалих, че нямам толкова много снимки на покойното ми куче Коми, затова написах тази песен. Написах текста с надеждата писмото да достигне до една от най-красивите звезди на небето". 

Тъжно.

ENn-L8-DSUw-AA21x-K.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови снимки за IVYclub:panda-145:

526ff98be3962ead.jpg  

Off Topic

6a463f9afc317b29.jpg882b215e38e59f41.jpg447dba894b3e10b8.jpgd8985e97de428b04.jpg

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

 

Нов епизод от поредицата им ~:panda-145:

 

[Stray Kids : SKZ-TALKER GO! Season 2] Ep.04 'Unlock : GO LIVE IN LIFE'

 

Редактирано от bubble
Добавене ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално Woojin е подписал договор с 10x Entertainment

Да преди също е било споменавано, но тогава само се предполагаше. Нищо, че преди фирмата даваше изявление какво става с него.

Днес е официалният ден на съобщаване. Споделят за соло дебют през 2021 :D

Профилни снимки пуснаха даже. ~

0b44c03217a98b7b.jpg

Off Topic

a11a8217f3465d59.jpg32bf8bfc21134902.jpg

 

 

И те ще имат  анимациони версии :D

:panda-145:

Chan : Wolf

Lee Know : bunny

Changbin : Dwaekki

Han : Quokka

hyunjin : Weasel

Felix : Baby chick

Seungmin : Puppy

I.N : fox

[SKZOO] Teaser Video

 

Редактирано от bubble
Добавене ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана вапрос за Woojin, на мен от известно време ми излизат почти всеки ден някакви клипчета от канал с неговото име.

Обаче не бях сигурна в началото дали е негов или създаден от фен. Ами, негов е, но не съм се сещала да драсна два реда тук.

Днес е излязло това:

[Live] White Christmas (Covered by KIM WOOJIN)

 

И от преди дни, зад кадър снимането на профилните снимки...

Off Topic

 

KIM WOOJIN Profile Picture Behind |

 

 

И този кавър не е лош..

Harry Styles - Falling (Covered by KIM WOOJIN)

Off Topic

 

 

 

Останалите клипчета може да ги видите в канала.

 

П.П: Това ми харесва.

За анимационните герои говоря.

Туитър е пълен с клипчета оригинала, демек момчетата как играят и съответно и героите им.

Нещо такова...

А за снимки да не говоря.

Не знам на кой му е дошла тази идея, обаче ми харесва... Много...

Ep7r-U-JVQAAj-P3-B.jpg

 

Хан са го докарали... Същия миловиден поглед.

Off Topic

 

Ep7tq-Fc-VEAAdhh-V.jpg

 

Ep7tq-Pm-U0-AEll-Li.jpg

 

А това...

 

И бемчицата на Hyunjin е доста коментирана, на героя му де...

Туитър бръмчи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки на четиримцата за списание Elle...

Hyunjin1.jpg Han.jpg

 

Bang-Chan.jpg Felix.jpg

 

Членовете на Stray Kids споделят цели за Нова година, какво смятат за силните си страни и много други
В скорошно интервю и снимки за списание Elle, Stray Kids ’Felix, Hyunjin, Bang Chan и Han размишляват за своето настояще и бъдещето си.

На въпроса какво смята за личните си сили, Han уверено отговори: „Фактът, че мога да пиша песни, и фактът, че мога да изразя емоциите си.“

Междувременно Bang Chan сподели личната си философия за музиката. „Опитването на нови неща в музикален план е важно,“ каза лидерът на Stray Kids, „но също така мисля, че музиката не трябва да се чувства твърде непозната или да бъде прекалено много, за да се справи с нея от гледна точка на слушателя.“

Когато го помолиха да посочи момента, в който наскоро се беше почувствал най-щастлив, Hyunjin показа дълбоката си привързаност към съотборниците си със сърдечния си отклик.

Идолът разкри: „Когато гледам телевизия с всички членове на Stray Kids в хола, аз се чувствам горд, докато гледам усмихнатите лица на останалите членове и това също ме кара да се чувствам спокойно.“
И накрая, Felix доказа, че винаги има в съзнанието си феновете на Stray Kids, докато споделя своята новогодишна резолюция за 2021 година.

Обяснявайки какво се надява да постигне през следващата година, той заяви: „Винаги искам да покажа подобрение на онези, които ни следят.“

Източник...

 

И тяхната песен “God's Menu” влиза в класацията на CNN Philippines Life Staff Най-добрите K-pop песни на 2020 г.

Our best K-pop songs of 2020 от CNN Philippines Life Staff

 

Какво е написано:

“God's Menu” - Stray Kids

“God’s Menu” е комбинация от музикалните реплики, с които SKZ е известен: силно рап изпълнение от основната рап линия на групата, надути вокали и голяма част от хип-хоп, EDM и рок влияния. В крайна сметка това е песен за това как групата е възприела уникалния си микс от талант, упорита работа и харизма, но също така е уверено, бунтовно послание към света: Това сме, кои сме, опитайте, ако смеете. Приливите и отливите на песента, докато тя променя посоката от твърд рап към мек вокал над сграден EDM ритъм до перфектното използване на дълбокия глас на Феликс и накрая крещендо от рога, сигнализирано от дълбок DU DU DU DU DU е сред най-добрите от каквото може да предложи K-pop. Оставяше ме постоянно да гадая, но никога не се губех в соса. Ще взема толкова порции, колкото вие. - GFV

 

Песента на YaoChen "不屑 · NEVERMIND" (композитор и аранжимент Stray_Kids 3RACHA) е надхвърлила стойност от 16 милиона популярност и е получила Peak Diamond Single Cert.

 - Топ 1 на QQ Music дневна и седмична класация за популярност
 - Топ 5 в годишната класация за популярност на QQ Music
 - ТОП 1 за 9 дни

Туитър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[‘MCD Christmas Wishes’ Stray Kids] Christmas Special | #엠카운트다운 | M COUNTDOWN EP.693

 

Обновявам постта..

[스키지기] MERRY CHRISTMAS STAY

2020.12.25 12PM (KST) COMING SOON

Eq-At-Nb-CVg-AAys-Fr.jpg

 

Това ни го съобщиха в Туитър, демек утре да очкаваме нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето го.

Весели празници от момчетата...

Merry Christmas with SKZ-Manito

 

И в японсият Туитър..

Eq-EAXw1-VEAE-n-q.jpg

 

Допълвам...

Shopee Indonesia зададоха въпроса: STAY. Кой харесва Back Door? Направихме специално изпълнение за вас. Просто гледайте...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 В ютуб канала на сп. Elle..

 

Момчетата на червения килим на ‘2020 SBS Gayo Daejeon’

Eq-E-PDRU8-AIa8-OX.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Изпълненията им...

 

Специална сцена от тях на ‘My House’ на 2PM...

Off Topic

 

 

 

Ще го добавя тук, да не пиша нов пост...

Stray_Kids е най-бързо достигналата 1 милиард потока в Spotify кпоп група.

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво излезе...

Stray Kids "우리집(My House)" Dance Practice Video (원곡 : 2PM)

 

Hyunjin, Толкова красив, че беше мишена на псевдорелигия ?!

Off Topic

 

(StrayKids HYUNJIN full story)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Know и Seungmin ще гостуват на KBS Kiss the Radio днес от 22:00 KST.

Eq-Si-Vbs-VEAI2-l2.jpgEq-Si-Vp-VVEAAA-Bp.jpg

 

Хьонджин е 36-ти в класацията на TC Candler за Стоте най-красиви мъжки лица за 2020 г.

133826594-947452556024793-47278809065314

 

Класация

 

Класация за Стоте най-красиви мъжки лица на кпоп артисти за 2020г. :
10 - Хьонджин
13 - Феликс
25 - Джисънг
37 - Банг Чан
46 - Сънгмин
53 - Джонгин
56 - И Ноу

Класация

 

На първо място са при мъжките групи в танцовите изпълнения през годината в STUDIO CHOOM...

STUDIO CHOOM & CHILL] 2020 BEST BOY GROUP TOP 10 *Most viewed* (4K)

 

Добавям...

Снимки от радио предаването....

Eq-XN-fi-Vg-AAgw-Lq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов епизод :panda-145:

Зад кадър . В съблекалните какво става :D

[Stray Kids : SKZ-TALKER] Ep.35

 

~~~~~~~~~~~~~

Денс репетиция  от Woojin ~:panda-145:

IM WOOJIN ‘Means a Lot’ Dance Practice Video #wooVlog

 

Редактирано от bubble
Добавене ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песен на групата в класацията на MTV News THE BEST K-POP B-SIDES OF 2020

 

7. Stray Kids: “Any”

Между първия си албум Go Live, repackage In Life и японското си EP All In, Stray Kids издаде една от най-последователните дискографии на годината. Те продължават да надграждат върху хапливата интензивност на техния подписан звук (“God’s Menu“), експериментират с продукцията („“Tortoise and the Hare”“) и намират нови начини да представят хъски баса на члена на Феликс („“Pacemaker,” “Airplane,” и “TA”“). Никъде това развитие не е по-очевидно, отколкото при “Any”. Металните върхове на песента са естествена прогресия на произвеждането на умела ръка на трио 3RACHA в AutoTune и гласови ефекти, докато играта на думи (английското заглавие звучи като корейската дума за „не“) подчертава способността им за двуезичен лиризъм. Песента описва състояние на хронична нерешителност и недоволство, но от продукцията става ясно, че Stray Kids знаят точно какво искат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Harry Styles - Falling (Covered by KIM WOOJIN) - не знам какво да кажа за това изпълнение на Woojin освен, че е просто върхът! Благодаря за споделянето @skofiild! Колкото и да ме е яд, че не е вече част от групата, чакам с нетърпение соло дебюта му и се радвам, че успява да се бори с всякакви провокации и негативни неща. 

Woojin fighting! :wub: И нещо от влога му днес, което си го изслушах заради прекрасния му глас, все едно ми разказваше коледна приказка.:icon_sunny:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2020 MBC Gayo Daejejeon :panda-145:

 

Започнаха със специалните сцени групата SSAK3 Special

Хан, Феликс и Hyunjin участват в тях.:es:

Han заедно с THE BOYZ Juyeon, ITZY Lia  - Play The Summer

[2020 MBC 가요대제전] 주연(더보이즈) X 리아(ITZY) X 한(Stray Kids) - 그 여름을 틀어줘, MBC 201231 방송

Off Topic

 

 

Felix заедно THE BOYZ Younghoon, (G)I-DLE Yuqi - In Summer

[2020 MBC 가요대제전] 영훈(더보이즈) X 우기((여자)아이들) X 필릭스(Stray Kids) - 여름 안에서, MBC 201231 방송

Off Topic

 

 

Hyunjin заедно с THE BOYZ Hyunjae, IZ*ONE Wonyoung,- Beach Again"

[2020 MBC 가요대제전] 현진(Stray Kids) X 원영(아이즈원) X 현재(더보이즈) - 다시 여기 바닷가, MBC 201231 방송

Off Topic

 

 

 

Изпълнението им:

[2020 MBC 가요대제전] 스트레이 키즈 - Back Door + 타 (Stray Kids - Back Door + TA), MBC 201231 방송

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Stray Kids(스트레이 키즈) "STEP OUT 2021"

 

 

Редактирано от bubble
Добавене ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтвам малко постта, защото видях, че видеото , което бях качила е качено по-горе.

Все пак не мисля, че когато аз го качих го имаше там, но както и да е, все тая, може пък да бъркам, та ще го изтрия от тук.

Останалите неща ги оставям обаче.

 

Какво искат момчетата през 2021 г.

Eqkyf-P2-Vo-AA2yt7.jpg

 

STEP OUT 2021

1. The 1st fan meeting
2. SKZ Reality
3. SKZ2021 
4. The 2nd Album
5. SKZ-Song Camp
6. Season Song
7. Collaboration
8. SKZOO Pop-up Store

 

Тук  размишления от феновете какво ли означават...

 

Това са техните цели или какво ще видим през 2021 от тях.

Основното, защото със сигурност ще има много повече. Аз направо нов албум скоро мисля, че ще има.

 

Ето и една статия към въпросното видео:

Stray Kids започна 2021 г., като сподели някои от техните вълнуващи планове за предстоящата година!

На 1 януари в полунощ KST, Stray Kids влезе в новата година със забавен видеоклип, озаглавен „STEP OUT 2021“. Видеото, което е разказано от Феликс на английски език, започва с улавянето на феновете с някои от многото постижения на групата от изминалата година, включително първата им среща на феновете, тяхното световно турне (част от което за съжаление е отложена поради COVID-19 пандемия) и успешното издаване на първия им пълнометражен албум.

Във втората половина на видеото Stray Kids обявява своята „нова мисия“ за 2021 г., която ще включва „The 1st Fan Meeting Reconnected“, ново риалити шоу (което изглежда озаглавено „SKZ CODE“), нов „season song“ и магазин SKZOO. Групата също дразни с издаване на втория си пълнометражен албум, както и мистериозно сътрудничество с неназован изпълнител (или изпълнители), коете феновете да очакват с нетърпение през 2021 година.

Освен това наскоро беше потвърдено, че Stray Kids се присъединяват към състава на предстоящото шоу на Mnet за състезания идоли “Kingdom,”, което ще се излъчва през първата половина на 2021 година.

Eqky-IAp-VQAIN3wi.jpg

 

Да, да, малко тъмна Индия са сякаш някои неща, но като дойдат, ще видим.

Аз ми стана интересно това с песента, съответстваща на сезона.

Или пък колаборацията. Абе май всичко.

И понеже феновете споделят в Туитър и кодовете, които са показани във видеото на момчетата, ето и тях:

SKZ CODE
BC1003: Sydney Genius Leader Bang Chan
LK1025: Gimpo Butt Hunter
CB0811: Bora-dong Pouring Pabbit
HJ0320: Gangdong-gu Boiled Dumplings
HN0914: Incheon Approaching Fine
FX0915: Sydney Happiness
SM0922: Gangnam-gu Great Singer Puppy
IN0208: Sujeong-dong Baby Bread

Eqk1-BA4-U0-AEOv-JJ.jpg

 

Ей тез пък кодове, съвсем не разбрах за какво са, затова казвам, като му дойде времето, ще разберем.

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...