Jump to content

Stray Kids


Recommended Posts

Много хубавo интервю / статия са направили в TEEN VOGUE ~

Ето директно да видите интервюто / статията цък ~

Директен линк

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Днешната сцена на INKIGAYO - все още неофициална камера ~

[안방1열 직캠4K] 스트레이 키즈 'Easy' (Stray Kids Full Cam)│@SBS Inkigayo_2020.7.12

 

С днешното представяне  ЕАSY завърши ерата Go Live!

Поне по музикалните предавания. :D

 

Image

Off Topic

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официална камера  на INKIGAYO~

Момчетата казаха, че феновете много са харесали този трак :panda-145:

Ще ми липсват. Наистина завръщането беше изпипано !

Stray Kids(스트레이키즈) - Easy @인기가요 inkigayo 20200712

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата ще вземат участие в Dream Concert 2020 „CONNECT: D“, който ще се проведе на 25 и 26 юли...

26-ият Dream Concert тази година беше решено да се проведе онлайн за първи път, за да даде надежда и кураж на глобалните фенове на K-pop по време на пандемията COVID-19.

[2020 드림콘서트] Stray Kids 팬들과 함께하는 응원 이벤트 (feat.STAY)

 

Ec7kd-ROVAAEPAV.jpg

 

Допълвам:

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера излезе интервю за Forbеs на Джеф Бенджамин и Stray Kids...

 

Off Topic

 

След две години и половина и близо дузина EP издания, след като дебютираха на K-pop сцената, "Go Live" вече се превърна в най-продаваният албум на Stray Kids до момента в тяхната родна Южна Корея.

Stray Kids казват, че този албум е дошъл естествено, но това, което тези скромни творци вероятно не осъзнават, че силата на най-естествените изрази е нещо, което свързва толкова много хора.

Разговарям с членовете на Stray Kids Bang Chan, Changbin, Han, Seungmin и Felix, докато те са в разгара на популяризирането на албума.

-Джеф Бенджамин: Поздравления за реализирането на "Go Live". Това е най-продаваният ви албум до момента, изкачвате се в класациите, как вървят промоциите?

-Bang Chan: Всъщност наистина бяхме много развълнувани и все още сме. Изпълняването на новите ни песни и представянето на нашата музика е наистина голяма чест. Просто сме наистина много щастливи. Фактът, че хората ни дават внимание, особено на нашите песни, просто искаме да кажем благодаря на всички. И благодаря и на теб, Джеф. ( Смее се)

▶️Джеф Бенджамин: О, разбира се! Наистина се радвам за вас, особено защото прочетох, че смятате, че този албум е най-доброто представяне на Stray Kids до момента. Защо това е точно така?

-Han: С този албум всичко дойде естествено. От подготовката до всичко, което направихме, просто се получи, особено с песента „God's menu“. Вдъхновението идваше от различни драми, които гледахме в ежедневието си. Всяка песен в този албум просто се получи наистина естествено.

▶️Джеф Бенджамин: Точно така. Искам да кажа, че вие, Changbin и Han сте 3racha.

-Bang Chan: Да, но с този албум много неща дойдоха наистина естествено и на място. Мисля, че това направи този албум малко по-специален. Преди, със серията I Am или серията Clé, бяхме обмисляли какво искаме да предадем като послание и след това правихме музиката. Но с този албум той просто се случи - не съм сигурен как - но просто излезе от душата ни.

▶️Кои са любимите песни на всички?

-Felix: „God's menu“ е моята, защото това е не само песен с концепция за готвене, но и начинът, по който готвим, е истински. Опитахме се да го направим ( албума) сладък, кисел, да съдържа цялата гама от вкусове, които искаме да покажем. Това е просто нещо, което правим от самото начало, и така тази концепция наистина съвпада с нашата цел в живота.

-Seungmin: Любимият ми е b-side е „Blueprint“, знам, че Lee Know и I.N са на същото мнение като мен.

-Han : Наистина харесвам „Фобия“, защото това е песен, която беше предизвикателство за нас, тя е вид емоция, която показва и цвета на Stray Kids.

-Bang Chan: Наистина е трудно да си избереш любима, защото смятам, че всичко наистина е много добро. Но ще добавя и една и от Хюнджин - "ТА".

-Changbin: „God's menu“, наистина чувствам, че е една от най-добрите ни. Когато най-накрая беше завършена, получих прилив на енергия и увереност.

▶️Джеф Бенджамин: Чувствам вашата увереност в „God's menu!“ Дори в „Pacemaker“ виждам препратки към минали творби, текстовете за това да вървиш със собствено темпо ми напомнят на „My Pace“. Има ли нарочно връзки с миналата музика на Stray Kids?

-Felix: От самото начало искахме да правим истинска, наша музика. Дори и до днес поддържаме темпото си стабилно, за да стигнем до това, което сме сега - просто искаме да запазим това, което е истинско за нас.

-Seungmin: Ние винаги се опитваме да бъдем по-уверени. Честно казано, имаше моменти, в които не бяхме толкова, но опитвахме много и намерихме нашето собствен аз, придобихме повече увереност.

-Han: Когато написах „Another Day“, тя разказва за нас и времето, което сме имали, когато подготвяме музика и как винаги се чувстваме притиснати от него. Но когато става дума за този албум, се почувствахме наистина, наистина уверени в нашите цели и това, което Stray Kids трябваше да покаже. Докато пишехме, наистина имахме много увереност.

Джеф▶️: "Haven“ е написан от Bang Chan и носи съобщение за разбиване на стереотипите до наистина ясни форми. Като лидер, как вдъхновявате екипа си да поеме по пътя, който трябва да изминете?

-Bang Chan: С песента „Haven“, самата концепция, мисля за нея като за безопасно място за Stray Kids и нашите фенове, Stay. По принцип място, което всеки може да намери, за да може да прави, каквото пожелае - да пее, да танцува, да прави каквото си иска и да не се притеснява от нищо. Няма значение в какво вярвате, когато сте на това специално място, което имаме, всички имат значение и всеки е специален. Говоря много за това как сме отраснали, но за мен причината, поради която мога да имам възможност да ръководя по този начин е, защото момчетата ми дават много сили. Може би съм лидер, но не им казвам: „ОК, направете това, направете това, ние ще го направим така, момчета.“ По-скоро е „какво искате да направите? Какво мислите, че е правилно?“ и като лидер събирам всички мнения и излизам с най-добрия вариант за всички. Това е най-важното в това да бъдеш лидер. Това е заради членовете, които мога да ръководя.

▶️В момента в света се случва много. Има ли съобщения или думи на утеха, които бихте искали да споделите с читателите в момента?

-Bang Chan: Ние наистина сме наясно с всички неща, които се случват по света и знаем, че и нашите Stay преминават през всичко това. Може да не сме на близко разстояние, но за щастие, тъй като имаме интернет и нашата музика, искаме да кажем, че винаги сме там за тях. Винаги можете да дойдете да ни намерите за утеха - както казах в „Haven“ - и знайте, че никога не забравяме за вас.
Винаги сме, винаги сме там.
 

 

Това е част от интервюто, цялото тук на англ: :click:

 

Момчетата се нареждат на четвърта позиция за класацията "Топ 10 Световни Албуми".

107958429-1590763514438937-1427406461281

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] (선공개) '횬딘이느은~ 후룸라이드가 타고 시푼데엥 탑승권을 얻기 위한 스키즈의 애교배틀! | Ep.4 (ENG SUB)

 

108909086-1590823291099626-1558873116261

 

Off Topic

 

108909086-1590823291099626-1558873116261

 

Допълвам:

Премиера на епизода в 2 ч....

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] Ep.4 (Full Ver.) (ENG SUB)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този епизод е бил луд... Гледах един туит как танцуват по двойки...

Off Topic

 

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] 국내 공포 원탑 롤러코스터를 탄 방찬과 창빈! (feat. 드라켄 물벼락을 맞은 멤버는?) | Ep.4 (ENG SUB)

 

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] 명창강쥐 승민과 스키즈의 윤종神을 꿈꾸는 한의 필스페셜한 장기자랑| Ep.4 (ENG SUB)

 

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] 용복이 멋있는 거 다해 댄스神 필릭스의 남돌 커버 댄스 릴레이 (feat. NCT DREAM, 세븐틴) | Ep.4 (ENG SUB

 

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] 췤췤 메인래퍼 창빈&한 환상의 듀오 무대- 렛츠 기릿 | Ep.4 (ENG SUB)

 

 

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] (미공개) 스키즈 공식 겁쟁이 현진 멤버들을 위해 귀신의 집에 들어갔다? | Ep.4

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизода от миналата седмица [Stray Kids : SKZ-TALKER(슼즈토커)] Ep.27  - Има суб на английски ~:panda-145:

:panda-145:Moмчетата промотират :

2020 JYPentertainment 'IDOList' Promotion Video

Off Topic

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Снимки за Ivy Club :panda-145:

Image

Off Topic

ImageImageImage

 

Image

Off Topic

ImageImageImage

 

Image

Off Topic

 

 

Image

 

 

:panda-145:
Ще имаме клип към Hello Stranger  -  OST им за драмичката ~

Днес ще бъде пуснат

Директен линк

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...