Jump to content

Stray Kids


Recommended Posts

В новият брой на списание BRAVO (излиза на 12.08),ще има плакат на момчетата.

spacer.png

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хюнджин изненада феновете с красива нова песен!

На 13 август в полунощ по китайско стандартно време, Хюнджин пусна новото собствено парче „ice.cream“, за което той написа музиката заедно с Банг Чан и написа сам текста.

Текстът на нежната R&B балада умело възпроизвежда корейски и английски омоними, за да изрази чувството на несподелена любов, описвайки пристрастяващата сладост да видиш как обектът на нечии чувства преминава от „лед“ в „крем“ в мигване на окото.

 

Hyunjin "ice.cream" | [Stray Kids : SKZ-RECORD]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, най-новото е, че Stray Kids се завръщат!

На 6 септември в полунощ KST, Stray Kids разкриха вълнуващ трейлър за „MAXIDENT“! Групата ще направи своето завръщане на 7 октомври от 13 часа.

 

Stray Kids "MAXIDENT" Trailer

 

Тук може да погледнете и излезлите индивидуални видео тийзъри.

Иначе, Stray Kids пуснаха и списъка с песни за завръщането си на “MAXIDENT”!

Новият мини албум на групата “MAXIDENT” включва заглавната песен “CASE 143”, която е написана, композирана и аранжирана от членовете Bang Chan, Changbin и Han (3RACHA), които също са кредитирани във всяка друга пълна песен на групата. Сред седемте b-страни има три единични песни: „3RACHA“ от Bang Chan, Changbin и Han, „TASTE“ от Lee Know, Hyunjin и Felix и „Can’t Stop“ от Seungmin и I.N!

 

Stray-Kids-1-scaled.jpg

 

Днес пък Stray Kids пуснаха забавно смесено видео на песните от предстоящия им мини албум “MAXIDENT”!

 

Stray Kids <MAXIDENT> Mashup Video

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадана съм, че никой не пише тук. Момчетата имат нов албум! Май направиха рекорд с над 5 милиона заявки за 5 STAR. Страхотен първи клип на песента S-Class.

https://youtu.be/JsOOis4bBFg

 

Редактирано от MuryG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Topline с Tiger JK много ми харесва. Филикс с това червено палтенце ала ДжиДи направо обира точките. И този глас :wub:

Албума е готин, не знам коя песен ми е любима... 

Topline ft Tiger JK

Редактирано от MuryG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимците ми с нова песен. Те са май единствените, които следя през последните 5-6 години. Талантливи момчета, всичко си правят сами, текст, музика, хореография и затова са уникални и правят страхотно шоу и лайф изпълнения.

 

 

Stray Kids LALALALA

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...