Jump to content

Stray Kids


Recommended Posts

преди 24 минути, felicyti написа:

аз съм на мнение, че на нито един азиатец не му отива русо, и червено, и оранжево и подобни. Но има и някои прошарени с русо и по-небрежни прически, които стават :DИначе за мен трябва да са си по-естествени визуално,  и косите им да са си кестеняви :)

На Hyunjin му ходи по скоро дългата коса :D

 

:D Абе всичко според мен зависи от цветовата гама и до самият човек .. След толкова години гледане на предавания мога с ръка на сърце да кажа, че на някои им отиват шарени коси ::D - зависи колко шарени и колко наситени :D

 

Нали говорихме,че кой може да пее кой може да рапира. Попадна ми едно клипче от края на първата им година на сцена (демек през 2018), където са направили компилация :D

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Eрик е говорил как иска да поканят децата в DIVE STUDIO. Особено Банг и Феликс

Eric Nam Wants Stray Kids on the Show | KPDB Ep. #63 Highlight

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:panda-145:Клипът на момчетата е направил почти  53 милиона гледания за 2-те седмици от излизането му. Целта на феновете е това да стане днес до 12 часа на обяд наше време.

Цялото им участие в епизода на After School Club

[After School Club] Stray Kids(스트레이 키즈) is back with the 1st full-length album [GO生] _ Full Episode

 

 

:panda-145:#FindingSKZGodEdition  eпизод 1 има над 1 милион гледания !

:panda-145: Статия:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[AFTER SCHOOL CLUB] Stray Kids's pancake flip (rehearsal) (스트레이키즈의 전 뒤집기 (리허설))

 

Off Topic

 

[AFTER SCHOOL CLUB] Stray Kids's cutie pie moments (슼둥이들의 귀여운 순간들.zip)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От официалния туитър съобщиха,  че вече има субт...Както и на други клипчета.

English, Spanish, Japanese & Chinese subtitles are now available!

 

Stray Kids "神메뉴" M/V Reaction

 

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] (선공개) 진짜 소리를 찾아서스키즈 멤버의 목소리는 과연 몇 번? 상상도 못한 정체 | Ep.2 (ENG SUB)

 

Допълвам..

То сега ще накачат хиляда клипчета, ето поне на живо целия епизод в 16 ч.

 

Пак допълвам....

Хахаххаха...Тоя епизод ще е забавен.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разяснение на шегата на HyuJin (от днешния епизод), защото е станало голям проблем с появата му в този вид.

Това е бил герой от анимационно филмче Run Hani, която е корейка и от провинция.

На възраст жена с големи устни, затова е с това огромното червено.

Директен линк

Off Topic

 

 

 

<GO生> VIDEO CALL EVENT

Image

Off Topic

Image

 

Image

 

Image

 

 

ИНДИВИДУАЛНИ СНИМКИ:

Off Topic

Image

 

Image

 

Image

 

 

Image

 

Image

 

 

Image

 

Image

Image

 

 

Супер як фен арт :panda-145:

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минавам само да кажа, че български фенки са били включени вчера в предаването After School Club, където участваха момчетата.

Нали в това предаване се свързват с фенове от цял свят, та ето че и две българки извадиха късмет този път. :panda-145: То май и друг път се е случвалос наши фенове..   Някъде към 51 мин. в целия  епизод. Качен е по-горе....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целият втори епизод с анг  суб ~ ;)

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] Ep.2 (Full Ver.) (ENG SUB)

 

 

[World is ONE] 공식 SPOT 영상

Off Topic

 

 

[World is ONE] Artists Line up (ENG)

Off Topic

 

 

 

Децата говорят и промотират WORLD IS ONE Online Concert  с анг суб ~

Off Topic

 

 

 

 

Тийзър към 3-ти епизод ~

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] 본격적인 神들의 운동회가 시작된다! 육탄전부터 치열한 눈치싸움까지, Coming Soon | Ep.3 Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Това беше най-добрият момент в живота ми. Искам да изкажа своята благодарност на Stray Kids за това, че ми дадоха сили чрез тяхната музика по време на битката ми срещу тази болест." 

Eb-Isa-GUw-AAnc9y.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Статията е на корейски, но то автоматично ми го преведе на бълг. Не е перфектен, но поне горе-долу става ясно за какво става на въпрос.

Качвам го, защото е трогателна история, пък аз точно такива обичам.

 

Незабравимото преживяване на хавайското момиче Алисия, когато се срещна със Stray Kids.

„ Благодаря ти JYP. За изпълнението на моето желание . Това беше незабравимо преживяване в моя живот, завинаги. "

- Искрено ,  Алисия -

Off Topic

 

 

Последните 11 месеца и 24 дни бяха специален момент от незабравимия живот на Алисия . Това беше, защото беше моментът, в който желанието й ще се изпълни . Желанието й е да се срещне с групата изпълнители на JYP Entertainment, Stray Kids .

15-годишната Алиса Скот, която живее на Хаваите, за първи път научи за  Stray Kids  чрез риалити програма, излъчена в Корея през 2017 година. "Музиката и танците на Stray Kids винаги ме правеха силна", каза тя, очарована от простотата на музиката на тийнейджърите. Музиката на Stray Kids беше голяма утеха за страдащата от муковисцидоза, проблем с храносмилателната й система. Желанието на Алисия да срещне онези, които я утешаваха в труден живот, беше предадено на JYP Entertainment чрез Make-A-Wish.

JYP я покани в Корея, за да изпълни желанията на Алисия. В Олимпийската зала в Songpa-gu, Сеул,  където се проведе „Stray Kids World Tour’District 9: Unlock“ в Сеул, Алисия имаше незабравимо преживяване.

След тричасово трескаво изпълнение, Алисия и Stray Kids се срещнаха. Тя беше весела, когато се появиха момчетата.

Осемте членове посрещнаха Алисия като стар приятел. Въпреки натоварения график за изпълнение, гледах историята на Алисия, преди да се срещна с всички членове и тя прояви дружелюбност, като извика името си на място. Алисия бе впечатлена със сълзи известно време, докато бе посрещната от Страйд Кидс.

 

Алисия,подари мече с пожелания с „Обичам те“ на момчетата. В отговор на това, че иска да научи обикновена хореография, Stray Kids сподели една по една хореографията на „Get Go Cool“. 

За тяхната доброта Алисия изрази с „Благодаря ви“ на корейски, което знаеше. Членовете забравиха умората от изпълнението и се присъединиха към Алисия. След срещата сбогуването беше жалко. Всеки член се обърна и прегърна Алисия и нейното семейство. Родителите на Алисия любезно прегърнаха всеки член и потупаха гърба му.

Срещата на Алисия и Stray Kids приключи, оставяйки съжаление, благодарности и топлина. 

 

„JYP Entertainment and Make-A-Wish ми дадоха най-хубавите моменти от живота ми . Също така бих искала да изкажа своята благодарност на Stray Kids, които горещо ме посрещнаха и ми дадоха сили с музика по време на моите трудни времена . Винаги ще имам предвид този момент, който прекарах с топло сърце . 

-  изпълнение на желанията на квалифицираното писмо Алисия -

 

 

 

2002071833078.jpg

 

Има няколко снимки, може да ги видите в самата статия: :click:

 

Off Topic

 

opt1593771200j.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...