Jump to content

Stray Kids


Recommended Posts

Специално за теб @felicyti

#HAN <GO生> VIDEO CALL EVENT

Image

Off Topic

Image

 

 

Image

Image

 

 

HyunjinMusic Bank's 00z unit individual photos

Image

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Промоциите свършиха :(

Seems like there won’t be a day to leave even for a moment... You’ll keep looking for SKZ’s God’s Menu everyday

there is absolutely no way to forget the power found only in SKZ even for a moment ;) STAY satisfaction is 5 stars too! Nope, it has to be about 50 mililion to be enough right? Today's God's Menu INKIGAYO stage that was cool and spicy! This is our TANG TANG TANG TANG!

cr:Stray Kids Global

Image

 

Off Topic

ImageImage

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОФИЦИАЛНО ИЗПЪЛНЕНИЕ ~:panda-145:

Stray Kids(스트레이 키즈) - God's Menu(神메뉴) @인기가요 inkigayo 20200628

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Участието на Changbin в King of Masked Singer.:panda-145:

Разкриха го набързо, както се очакваше от снимките от вчера :D Той беше ВОЙНИК

ИМаше едно общо изпълнение срещу участника с когото беше изправен ~

Песента е Tic Tac Toe" - Buga Kingz

[복면가왕] '이등병' VS '말년병장'의 1라운드 무대 -Tic Tac Toe 20200628

 

 

После имаше контакт с публиката/журито и показваше специалните си таланти :D

[복면가왕] 각이 생명이다 이 말이야~ '이등병'이 추는 이등병 댄스! 20200628

Off Topic

 

 

 

Пак танци е имало :D Или поне се опитваше :D Заедно с момчетата от DONGKIZ -  Munik и Jaechan :panda-145:

[복면가왕] 동키즈의 이등병 댄스! 어딘가 안쓰러운 '이등병'ㅠㅠ 20200628

Off Topic

 

 

 

A накрая самостоятелното му изпълнение  и където се разкрива. Прекрасен кавър направи :panda-145: Споделя накрая, че голям фен на WINNER Kang Seungyoon и би желал да направят някой ден колоборация тип емоционална хип хоп балада . Май нещо, като соло изпълнението ми се струва :D

Девойките на 2:05 (след това малко ) са WONDER GIRLS ( от компанията на JYP ) и го знаят и затова бяха толкова въодошевени :D.

Песента, която пее и  аз много обичам е от 2011 на TABLO (타블로) - TOMORROW ft. TAEYANG of BIGBANG

[복면가왕] '이등병'의 정체는 스트레이 키즈 창빈! 20200628

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moмчетата ще са в NYLON ЯПОНИЯ :panda-145:

Директен линк

Image

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
За колко дена видеата им са направили по 50 милиона гледания~:panda-145:

 

God's Menu  ㅡ 11 days (1 week, 4 days)

MIROH ㅡ 114 days (3 months, 22 days)

My Pace ㅡ 115 days (3 months, 23 days)

Hellevator ㅡ 687 days (1 year, 10 months, 18 days)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

Иначе има много положителни мнения за участието на Changbin във THE KING MASKED :panda-145:

Stray kids са били търсени в мрежите .

 

Директен линк

Off Topic

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Да ви споделя изпълненията и на другият ни участник от там - HAN:panda-145:

Oт миналата година март месец  ~

Първи кръг заедно с друг участник.

Toй е с тигровото :Д И пак не е събрал достатъчно точки за преминаване в следващия кръг :(

 

[1round] 'Chuno' VS 'Imgeokjjeong' - Me After You , '추노' VS '임걱정' - 너를 만나 , 복면가왕 20190331

 

Самостоятелна изява пред журито/публиката

BG 2:20 / 3:01 [individual] Follow someone else's voice ,복면가왕 20190331

Off Topic

 

 

 

Разкриването му + пеене и рапиране  , даже има анг суб :D

[Identity] 'Imgeokjjeong' is Stray Kids HAN ,복면가왕 20190331

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооо впечатлена съм от участието на Changbin в King of Masked Singer. Не очаквах да може да пее така добре вокали, а съм го чувала само в рапирането и там си е разпознаваем :D  Han (бобърчето му викам аз, защото прилича на сладко бобърче :D ) има вокални умения, които се срещат в песните им, освен рапирането му. Браво на момчетата, големи са сладури. Страхотни са :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни представяния на двамата съгласна съм ~

Ами защото не си гледала предебютно им предаване :D Aз го знаех :p

Не намерих по - нов вариант ама ето една кратка компилация,че Чангбин може да пеее :D

3:15 Кръш и Бин въййййййййййй :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bubble  аааа виж сега, ние попорасналите фенове на к-поп-а нямаме време да следим всичко, а камо ли преддебютното им представяне, а и аз нали съм позакъсняла фенка на к-поп-а .... :D Сега наваксвам и се радвам с готовия краен резултат от преддебютната им работа :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti  :D Затова ти казвам гледай им предебютното предаване.

Причини  

1: Момчета

2: Яки песни композирани от 3- мата в Запаса (3RACHA)

3: Неочаквани обрати (демек ще разбереш, кой може да пее и рапира :D)

4: Taнци

5: Кефя се на такива предавания с мисии :D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
В  Инстаграм вече са ги последвали 7 милиона :panda-145:

Image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Мацката, която чаках :D Качи превю на 4-те версии на албума :D

Аз не мога един албум да си купя. Тя 4 :D

Много як албум и много добре направен . Много неща :D има в него

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, felicyti написа:

...а и аз нали съм позакъсняла фенка на к-поп-а .... :D Сега наваксвам и се радвам с готовия краен резултат от преддебютната им работа :D 

 

И аз съм по-късен фен. Започнах през 2018 да се занимавам по-обстойно с кпопа. И мисля, че ми е по-интересно така. Ако знаех и бях преживяла всичко с една група от началото до сега, значи то ми остава само това което се случва в момента, новото. А един по-късен фен освен новото, има да наваксва и старото.

Мен лично новите неща дори не са ми толкова интересни, защото виждам информация за тях най малко на 10 места и и то без да го видя изцяло това нещо, разбирам за какво иде реч. Но старите неща, особено ако попадна на някакви трогателни истории или пък нещо смешно, много ме радва. Или пък като попаднеш дори и на нещо лошо и се заинтересуваш какво е станало и т.н. Аз още опознавам ВАР, дето са единствените дето следвам от началото им, какво да говорим за останалите. Но ми е готино. Да знаеш всичко, не мисля, че е чак толкова интересно.

Колкото до преддебютното им предаване на SK, гледала съм разни клипчета и честно казано най-интересно ми беше като върнаха двамата изгонени, защото беше трогателно. Принципно такива неща харесвам да гледам, най-истински са ми.

 

Преди 5 часа, felicyti написа:

оооо впечатлена съм от участието на Changbin в King of Masked Singer. Не очаквах да може да пее така добре вокали, а съм го чувала само в рапирането и там си е разпознаваем :D  Han (бобърчето му викам аз, защото прилича на сладко бобърче :D ) има вокални умения, които се срещат в песните им, освен рапирането му. Браво на момчетата, големи са сладури. Страхотни са :panda-145:

 

Според мен, момчета или момичета, които са в групи в ей такива предавания или ако направят някой кавър соло или евентуално собствена соло песен показват най-добре самия си гласов потенциал. И особено ако песента е по-бавна или мелодична някаква или пък да е далеч от жанра, в който по принцип пее. И просто изненадват всички.

 

Последно. Тия дни от дъжд на вятър влизам в инстаграм, обаче днес го направих.

И първото, което видях бе публикация на WOOJIN.

Ebn-N6-XSUc-AA-Ken.jpg Ebn-N61c-UEAAc-Eu9.jpg


Той от мойта партия бе. Мене не ме търсете в градска среда, заведения и т.н.

Аз обичам да съм сред поляни, да катеря планини и се радвам на зеленина.

Това място, направо ми се иска да отида и да го видя на живо. Стахотно е. Ааа, луда работа.

 

П.П: Големия въпрос, това защо той напусна, дали някога ще излезе наяве...:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хореография от MUSIC BANK :D

Танца е мега як !
Някои движение са страхотни .

[K-Choreo 6K] 스트레이키즈 직캠 '神메뉴' (Stray Kids Choreography) l @MusicBank 200626

 

Снимки от King Of Masked Singer:panda-145:

Image

Off Topic

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качиха и индивидуалните фен камери...

 

[안방1열 직캠4K] 스트레이 키즈 한 '神메뉴' (Stray Kids 'God's Menu' HAN FanCam)│@SBS Inkigayo_2020.6.28

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Даже имат и задедено напомняне...

Туй като за мен, че все забравям.

LIVE: [After School Club] Stray Kids(스트레이 키즈) has come back with their first full-length album [GO生]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild много хубаво си го казала! Май горе долу по едно също време сме дошли на к-поп фронта с теб. :icon_sunny: Аз преди 4 години, идея си нямах за к-поп или каквото и да било азиатско. Но покрай корейските сериали, след година, две и аз минах на опознаване на к-попа. Да ви призная, още не мога да им свикна на външния вид, с тези цветни гланцове, обилни гримове и обици като за световно, но се научих да ги приемам и да не обръщам чак такова голямо внимание. Наречете ме старомодна, ама мъж с обици не бих си взела.:D  Чакай да не казвам голяма дума, че не знам какво ще ми дойде на главата. И татуси не обичам много, по простата причина, че около мен всичко живо е татуирано. Не си падам по стадните тенденции изобщо. Но поне в к-попа няма много сякаш, сега на Куки са му простени, ама ако Джин ми се татуира, го отсвирвам моменталически, сори за оф-топика. :lol2:

И тъй като пиша в темата на Стрей Кидс, да си кажа за косите им - на Hyunjin много му ходи светлата коса, докато обратното е валидно за Хан, не трябва да се изрусява. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MBC ще проведе на 9 юли благотворителен концерт "World is ONE".

Line-up:
Super Junior
MAMAMOO
Stray Kids
SF9
APRIL
N.FLYING
OH MY GIRL
WJSN
KARD
HA SUNG WOON
Heize
HIPHOP GIRLZ

 

Ebv-F8yk-Ws-AAFJwe.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пуснаха от MBC днес.

[엠돌핀] 메인래퍼가 노래를 이렇게 잘한다고요? 랩부터 노래까지 5스타 슐 스키즈 창빈&한 l 복면가왕ㅣ엠돌핀

 

스트레이 키즈가 알려주는 이번 주 엠카운트다운 라인업은? M COUNTDOWN 200702 EP.672

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, jira написа:

И тъй като пиша в темата на Стрей Кидс, да си кажа за косите им - на Hyunjin много му ходи светлата коса, докато обратното е валидно за Хан, не трябва да се изрусява. :D

аз съм на мнение, че на нито един азиатец не му отива русо, и червено, и оранжево и подобни. Но има и някои прошарени с русо и по-небрежни прически, които стават :DИначе за мен трябва да са си по-естествени визуално,  и косите им да са си кестеняви :)

На Hyunjin му ходи по скоро дългата коса :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...