Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Wife 2018

 

Страна: Тайланд

Също известен като: The Fierce Wife, Mia, Songkram Ruk

Епизоди: 28

Жанр: романтика, драма, семеен

Период на излъчване: 28 май 2018- 28 август 2018

Канал: GMM One

Режисьор: San Srikaeolo

римейк на тайванската драма The Fierce Wife

 

 

Участват:

Pong Nawat  като Thada

Bee Namthip като Аruna

Marie Broenner като Kanya

Film Thanapat Kawila като Wasin

 

 

Резюме:

Aruna и Thada са идеалната двойка, на която всички завиждат. Tе имат малка дъщеря, която Aruna е щастлива да възпитава, но всичко се усложнява, когато завърналатa се от чужбина нейна братовчедка Kanya влиза в семейството им и започва сексуална връзка с Thada.

 

 

 

 

Свали с български субтитри :subs:

онлайн с руски суб

oнлайн с англ суб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако реалът ви е прекалено спокоен и искате да си вкарате малко нерви - този сериал е за вас. 

С превъртане го изтърпях заради моя човек, който си беше супер, обаче образувах страшно много нерви заради Главната. Такова дърво скоро не бях гледала, 28 серии да я свалят и да я гледат като писано яйце, тя да пуска разни фитили, но до последно да се дърпа като магаре на лед. 

Остави, че прекалено голяма ми идва за него чисто визуално, но и изобщо не можа да ме убеди, че е влюбена в него. Имаше някакъв дискомфорт от нейна страна, умишлен или не, студена работа. Какви 35, мясаше ми на минимум 45 годишна, да не говорим като й сложиха онази перука с бретона, уж да била по-модерна, а то +5 години отгоре. На нашия като му пуснаха бретона и застана до нея, все едно ученик до учителка. 

Имаше и много меко казано гадни сцени, като цяло - гаден сюжет, ама се опитали да вкарат романтика, дето понакуцваше доста сериозно с единия крак. 

Финалът ми дойде много изкуствен, все едно гледах date night на The Bachelorette, че даже и певицата на Ост-а се появи и с тези телефони само един танц им липсваше и да ходят да искат копирайт на ABC.

Най-сладкото нещо беше малката кукла - дъщеричката, голямо слънчице и много добре се справи с ролята си. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...