Jump to content

Recommended Posts

XeJYOf.jpg

 

Off Topic

D0inNv8VAAA07sj.jpgD0inNv7U0AA1cOy.jpg

DkxrDC5U4AAA-LY.jpgDkxrBMIUYAAEAIP.jpg

D0x8FTtU4AEZ3S0.jpgD0x8FTsUwAAaxIJ.jpg

D0x8FTvUwAAcA6o.jpgD0x8FTtVYAAJQXU.jpg

 

Nice To Meet You (2019) 
Епизоди: 55

По новелата на: Wei Zai -  "Love Yourself"
Начало: 10 март, 2019 -?
Жанр: Бизнес , Романтика , Драма
Мрежа:  Телевизия Хунан
Продължителност: 45 мин.

Субтитри: Английски


Участват:
Janice Man-Gao Jie
Zhang Ming En-Yu Zhi
Shawn Wei-Yu Yi
Shu Ma Ya-Mu Zi
Ji Xiao Bing-Si Cheng
Chang Jerry-Gao Hai

 

Описание:

 Гао Дзие винаги е мечтала да стане дизайнер на бижута.
Шънфън е златена марка в бижутерската индустрията. 
Въпреки това, ожесточената конкуренция от страна 
на западните бижутери намалява популярността 
на марката през годините. 
За да върне компанията към предишната й слава, 

след като се присъединява към компания Шънфън,
завърналата се от мините в Тайланд  Гао Дзие нарушава традицията, 
като се фокусира върху западните дизайни. 
Но запленена от изящната красота на традиционните китайски бижута 
започва да създава проекти, 
които сливат източни и западни влияния. 
Още в в Тайланд Ю Джъ се влюбва в наследника на бижутата Шънфън. 
Уви, тяхното сътрудничество и разцъфвтяваща любов
се сблъскват с пречките, създадени от мащехата 
на Ю Джъ-Му Зи Юн и леля на Гао Дзие, 
замислила да присвои компанията изцяло. 

 

Трейлър::click:
Руски онлайн: :click:
Английски онлайн::click:  :click:
Онлайн серии::click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сюжет познато.

Доста красиви картини, особено гледката с дървото на живота и после "ощв по-красиивите картини"които искаше да й покаже главния: себе си, къпещ се във водатаB):P. Хубави целувки.:emote_kiss3::rolleyes:Добро начало.:up:

Off Topic

 

 

 

 

ãENG SUBããåªä¸ºéè§ä½ ãDVDç 第1é  Nice To Meet You EP1ãèæTVç¬æ­å§åºã-01AvL8c0C4c.mp4_snapshot_34.29_[2019.03.12_18.13.30].jpg

 

 

 

ãENG SUBããåªä¸ºéè§ä½ ãDVDç 第1é  Nice To Meet You EP1ãèæTVç¬æ­å§åºã-01AvL8c0C4c.mp4_snapshot_40.57_[2019.03.12_18.16.01].jpg

 

 

 

ãENG SUBããåªä¸ºéè§ä½ ãDVDç 第1é  Nice To Meet You EP1ãèæTVç¬æ­å§åºã-01AvL8c0C4c.mp4_snapshot_41.06_[2019.03.12_18.16.19].jpg

 

 

ãENG SUBããåªä¸ºéè§ä½ ãDVDç 第1é  Nice To Meet You EP1ãèæTVç¬æ­å§åºã-01AvL8c0C4c.mp4_snapshot_41.13_[2019.03.12_18.16.43].jpg

 

 

 

ãENG SUBããåªä¸ºéè§ä½ ãDVDç 第1é  Nice To Meet You EP1ãèæTVç¬æ­å§åºã-01AvL8c0C4c.mp4_snapshot_41.23_[2019.03.12_18.17.08].jpg

 

 

 

 

ãENG SUBããåªä¸ºéè§ä½ ãDVDç 第1é  Nice To Meet You EP1ãèæTVç¬æ­å§åºã-01AvL8c0C4c.mp4_snapshot_42.20_[2019.03.12_18.17.47].jpg

 

 

ãENG SUBããåªä¸ºéè§ä½ ãDVDç 第1é  Nice To Meet You EP1ãèæTVç¬æ­å§åºã-01AvL8c0C4c.mp4_snapshot_42.50_[2019.03.12_18.19.44].jpg

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста неща съм си заплюла от китайските драми да зяпам,но някои са с предимство и само ги преглеждам докъде са стигнали с руските буквички...Та тоя е един от тях и накрая не се стърпях,почнах го,дори и непреведен докрай.А той се оказа със сюжет,който по принцип много много не обичам да гледам. Много са навъртяни нещата и от сега виждам драмите и интригите как ще се завъртят,и сега хем имам чувството,че насила го гледам,хем пък нямам нетърпение да видя развръзката на всички сюжетни линии,и с героите какво ще стане и т.н.

Сега искам да попитам дали и някой друг го гледа,защото ме интересува горе долу към коя серия действието вече стига до

Off Topic

 

въпросната сватба,с която започна сериала?

Иначе главните са сладури и много набързо се залюбиха.Ама те драмите при тях тепърва ще настъпят.

Братовчеда ми харесва и чакам да видя как ще се завърти историята при него с Gao Hai,която пък както се очертава е сестра на гл. героиня.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва. Главната е много сериозна и така както той изглежда много по-влюбен, някои от постъпките му не ги одобрявам. Има предателство, отмъщение, коварство и любов, но всичко е показано в движение. Много хубав и наситен с действие и емоции сериал, безумно красиви артисти.

Off Topic

 

Предстои разрив между главните герои. Всъщност лелята на главната героиня е в семейството на главния герой, мащеха на главния, която той не обича. Тъй като леля й и помага,

и главния не я обича, мисли, че е в съюз с леля си, за да му заграбят компанията, се получава недоразумение.

Но пък главният герой работи със сестра й, с която се конкурират за дизайни на бижута. Сестра й , чрез майка си, която е отнела бащата на главната героиня, използват мръсни  номера. Леля й и помага, но я и използва

и се получава това-главният я изостава на сватбата. Още не съм стигнала дотук, но е нещо от този род, после нещата се оправят,

но май трябва да преминат през още много премеждия докато се изяснят.

 

Отдавна гледах, и май нямаше превод и така остана, но не съм го забравила, защото много ми харесва...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По  спомен...

Off Topic

сватбата е далеч напред - 30 и някой епизод май беше.

Иначе сериала е със завършен превод, но кажи речи последните 20-тина серии ги влача, че ми стана тегаво. А главната двойката много си ги харесах, дори повече и от другия сериал на Zhang Ming En- Destiny's Love (но пък него изгледах редом с превода)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...