Jump to content

Recommended Posts

Лелята е душица, но много глупаво подходи. Той също от един определен момент натам. @vivivan, като минеш 19 еп., ако още не си, ще говорим.

И ако някой все още не е видял БЕЛЕГА... :D

tumblr_ps7zuy9srJ1s8t96qo4_r1_400.gifv

• Haha 1

преди 12 минути, seal_reinforce написа:

@vivivan, като минеш 19 еп., ако още не си, ще говорим.

Още не съм,.... тия дни ще е :28558:

Аз изцепката (или нацепката, не знам как да го нарека) с каката и до ден-днешен не мога да я преживея и ми трябва дамаджаната.

• Haha 1

Еми то си беше класика, прелъстена и изоставена като по учебник. Но той на сутринта не се изсули тайно и безшумно като пръдня на семейна вечеря, ами й наговори неща, които я агресираха безумно и сега ще си плаща за кефа да я унижи на всеки възможен левъл.

Дочаках българските субтитри, както обещах. Благодаря на двете дами за нелекия им труд. Отивам да гледам.

Изгледан... С една дума - разкошен! Целият сериал беше като една приказка... за това как възмездието не пропуска никого; за това как след поредицата от лоши неща, винаги има място и за хубави... и най-вече за това как любовта е сила, която побеждава всичко. :wub: Дано всеки един наранен "Тор", без значение как се казва и от кое кътче на света е, намери своята "Минта", която да му помогне да види и хубавата страна на живота и да изпита истинското щастие.

Този сериал е от тези, които след като ги изгледаш, хем ти става едно много приятно, хем и после не знаеш какво да правиш с живота си и искаш още :lol2: И понеже Тор много ще ми липсва, отивам да го гледам в In Family We Trust :lol: 

Off Topic

И сватбата беше като от приказките...

0rQzN_3f.jpg

wy7xA_3f.jpg

Още веднъж благодаря за превода, момичета! :wub: 

• Like 3
  • Upvote 1

@seal_reinforce....имах бутилка бяло вино :mad2: Е как може тази леля толкова да  сглупи - знаеш кой ще ти дойде и не си подготвяш цяла войска..... тц...тц.. 

• Like 1
  • Upvote 1

Казах ти аз нещо по-силно да приготвиш, то това вино за кой зъб по-напред :D

Сглупи тя, таз жертвоготовност резултат няма да даде, напротив, тепърва почва екшънът.

Off Topic

Когато балът с маски свърши и осъзнаеш какво си направил :D

9a79a4b3f2bfb597.jpg

• Upvote 2