Jump to content

Recommended Posts

On 5/9/2020 at 1:26 PM, seal_reinforce said:

Аз си кътам епизодите и не превъртам, ама се осведомих за края. Като го гледам ква Мека Мара ще излезе, май аз ще требе да ходя да отмъщавам, докато той се вее на меден месец :lol2:

От камък до Мека Мария в 27 серии. :lol2: 

 

On 5/9/2020 at 1:26 PM, seal_reinforce said:

Щото ходих до Напа за една седмица и летях до и от Оуклънд.

 

Аз пък викам да не си фенка на Стеф Къри и да си решила да ходиш на място за автограф. :D На моста в Сан Фран не ходи ли? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве, направо му се издразних как омекна:bee:

Сцената с юргана я гледах под лупа, ахахахахах, да видя кой го държи, докато той разкопчава квото там :D

 

Off Topic

Ходих из Сан Фран, да, и на моста. Беше февруари, такъв вятър духаше, беше ме страх да не ми се отчупят ушите от студа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce , чакам си темата на нажиления от оса! Затова поствам информацията за новия му сериал тук - "Kor Kerd Mai Klai Klai Ter (2020)" ; резюмето е следното "Хвани си кака, да те отрака!" :28558: ; в ролята на каката - Aff Taksaorn от "Wanida".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, eowina написа:

Затова поствам информацията за новия му сериал тук - "Kor Kerd Mai Klai Klai Ter (2020)" ; резюмето е следното "Хвани си кака, да те отрака!" :28558: 

 Преди време бях попаднала на трейлър в YouTube  и понеже изглеждаше интересно си го запазих. Като зачетох резюмето -  към този сериал е. Само да кажа - ама тука каква кака, то си е леля направо :D Ама с такива сериали с голяма възрастова разлика вече подхождам много внимателно, че финала на предишния още не мога да го преживея  :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Didri, ела тука. И от него съм си запазила няколко епа накрая, ще гледаме заедно :D

 

Тоя, министъра, го гледам в един друг в момента и падам от смях къф е прошляк и дъщеря му го бие, щото уж я е хванал за задника :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/18/2020 at 2:48 PM, eowina said:

@seal_reinforce , чакам си темата на нажиления от оса! Затова поствам информацията за новия му сериал тук - "Kor Kerd Mai Klai Klai Ter (2020)" ; резюмето е следното "Хвани си кака, да те отрака!" :28558: ; в ролята на каката - Aff Taksaorn от "Wanida".

Дами, тази новина ще ми докара някой пристъп на млади години. Знаете ли колко много я харесвам аз тази кака?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм преглътнала новината. Такива възрастови извращения мога да гледам само ако са в обратната посока :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.05.2020 г. at 15:06, vivivan написа:

 Преди време бях попаднала на трейлър в YouTube  и понеже изглеждаше интересно си го запазих. Като зачетох резюмето -  към този сериал е. Само да кажа - ама тука каква кака, то си е леля направо :D Ама с такива сериали с голяма възрастова разлика вече подхождам много внимателно, че финала на предишния още не мога да го преживея  :lol2:

 

E,тук със сигурност няма да го уморят, само ще го състарят накрая... може би...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana тия са с още по - голяма разлика - каква фантастика ще е накрая  - не знам :blink: Това със състаряването нещо не ми иде....

Иначе нямам против нуна романсите, ма както казах  - тука си е леля романс и ми идва в повече....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, seal_reinforce said:

@Didri, ела тука. И от него съм си запазила няколко епа накрая, ще гледаме заедно :D

 

Тоя, министъра, го гледам в един друг в момента и падам от смях къф е прошляк и дъщеря му го бие, щото уж я е хванал за задника :D

Тук няма да има фентъзи,но любов ще има ли?Щото ми звучи като латино сапунка, в която 100 епизода си отмъщават за нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бе. И химия има, аз поне имам, с главния :D

 

27 епа е само и то от късите. Там, дето става заварката, са много секси сцените B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, seal_reinforce написа:

Близо 14. Оспамихме темата и пак мене ще изкарат виновна, по дифолт :D

Какви 14 - той ще е набор на сина и -  на 24 години ще е главния, а лелята най- малко на 42 я смятам (иначе много малотлетно ще го е родила синчето) :lol2:

 

Вярно оспамихме - то ориентировъчна дата няма, а ние..:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...