Jump to content

Recommended Posts

Неее, само 11 епизод ми дай  :lol2: ...

• Haha 1

Аз малко поизостанах с гледането на сериала,тъй че тия целувки само по разни клипчета съм ги гледала,

Off Topic

но от всичките до тук най ми хареса оная дето той беше отишъл в апартамента й и беше с превръзка на очите.Много ми хареса това,че когато свали превръзката той не почна да се оглежда наляво надясно да види обстановката,а гледаше право към нея и след това я награби.Малко ме е яд,че всъщност се оказа,че тя си го представя това,не е наистина/щото нали им беше първата,а се оказа,че не е истинска/.Но дори  и така сцената е яка,пък и тя милата щом почна да мисли за него вече такива неща,свършено е с нея.Всъщност аз съм до тая серия в гледането на сериала. Ама трябва да напредна,че като гледам по клипчетата какво става нататък...Ми обичат се хората,кво да правим...:lol2:

Леле,докъде стигнах,да коментирам точно това в сериал...

19 minutes ago, skofiild said:

Леле,докъде стигнах,да коментирам точно това в сериал...

В тоя сериал няма какво друго да се коментира :na2:

• Haha 2

:wub:лелееее, какво чуват ушите ми на 51:12 от 9-ти..."put your hands up" на 2PM :D

• Thanks 1

Е та ти да не очакваше Криско :D

• Haha 3

Специално пригответе кърпички и валерианчета. Това е от 10 епизод. Айгуууу, много напорист шефът, личи си, че е възпитаван в Хамерика, менъ опсо!

• Like 3
  • Haha 2

Харесва ми, гледам си го с удоволствие и разпускам! :)

• Like 1

Абе, хора, да не би тази година щъркелите да не са стигнали до Кореята и сега да се налага по спешност и с "чуждестранна хуманитарна помощ" да се "припомнят"  на народонаселението алтернативни :P архаични:896767: /от преди периода на телевизионната сериална цензура/ техники за ухажване и  / дай Боже! :lol2:/възпроизводство... ;)  

------------------------

Двамцата определено играят сърцато и се раздават изцяло в пресъздаване на образите . За радост на зрителите, естествено!:ilovethis:

След този обрат накрая и аз чакам 11 серия,  като @Yamashita.

Обаче , за да е по - интересно,  предлагам едно такова нещо.

Като гледам, клипчето от поста на @Чингулинка вече ще стигне  331 хиляди гледания  и то само от вчера насам.

Я, всички гледащи да направим по едно предположение , колко ще са гледанията до излизането на 11 серия.  Според мен ще чукнат милиончето. 

• Like 2
  • Haha 1

На 9.05.2019 г. at 22:07, seal_reinforce написа:

Е та ти да не очакваше Криско :D

Е па, можеше и "10 от 10" да чуя :D

:es:Ах радост за зрителското око е раздаването на хубавата двойка!Остава да дочакаме продължението в 11епизод.

• Like 2
  • Upvote 1

Off Topic

Ще вкарат 'брата' в играта и ще направят любовна геометрична фигурка с което ще скапят филма. Къде по-добре щеше да е да бяха избрали за ролята на певеца някой по-читав и по-голям на години актьор и наместо така наречения брат да е замесен той , но..... Корейска му работа. Ако Минчето започне да са лута между двамата ме загубиха на момента като зрител...

Язък за 'братчето', и на мен както някой писал по-горе, ми стана тъжно за него.

Ама Минка, си е здраво минирала територията, само за шефа е онлайн. Аз нещо с картините там много не разбрах историята.

Ония балони, кой ги рисува, всъщност-майката на главния или Минка, тя нали нещо като художник го раздава...

Проспах явно тези места, ставаше ми отегчително мудно на моменти, та попревъртах...

Пък за целувката в 10-та, то беше награбване направо. Казаха, че имали си начин артистите да се целуват без обмяна на слюнка, ма хич не ми изглеждше така.

Както и да е, много красиви актьори, Минка е и много елеганс, главният малко хилавичък, но джудистчето му направиха реклама на голите форми....:blink:

Усмихнати са прекрасни. Добра актьорска игра.Сюжета "ала-бала, кой ще изяде портокала":)

преди 46 минути, lukreciana написа:

Язък за 'братчето', и на мен както някой писал по-горе, ми стана тъжно за него.

Ама Минка, си е здраво минирала територията, само за шефа е онлайн. Аз нещо с картините там много не разбрах историята.

Ония балони, кой ги рисува, всъщност-майката на главния или Минка, тя нали нещо като художник го раздава...

Проспах явно тези места, ставаше ми отегчително мудно на моменти, та попревъртах...

Пък за целувката в 10-та, то беше награбване направо. Казаха, че имали си начин артистите да се целуват без обмяна на слюнка, ма хич не ми изглеждше така.

Както и да е, много красиви актьори, Минка е и много елеганс, главният малко хилавичък, но джудистчето му направиха реклама на голите форми....:blink:

Усмихнати са прекрасни. Добра актьорска игра.Сюжета "ала-бала, кой ще изяде портокала":)

За картините би трябвало да е майката на лъвчето. При спомените му мисля , че беше малък ... Малко певеца ми е съмнителен да не се окаже роднина със лъвчето.... И той е привлечен много от тези картини.

• Upvote 1

преди 32 минути, Allanon написа:

Малко певеца ми е съмнителен да не се окаже роднина със лъвчето.... И той е привлечен много от тези картини.

Същата мисъл и мен ме осени.:up:

• Upvote 2

Ох, и мен ме глождеха едни такива съмнения за вероятно роднинство между айдълчето, Лъвчо и тайнствената художничка на сапунени мехури / поне на мен на такива ми изглеждат/ , но не посмях да ги вербализирам . Адмирации на @Allanon и @lukreciana.:yes:

Определено не са на Минчето, щото ако бяха, вместо да ходи да троши пари на търга в началото за да купи картината/ си/  , щеше да запретне ръкави и да му нарисува една бутикова само за него. Или направо цяла серия такива . Нали?

• Upvote 1

3 hours ago, Allanon said:

Ако Минчето започне да са лута между двамата ме загубиха на момента като зрител...

Нема, нема, не се тревожи. Симба й е взел акъла на Минка, няма очи за никой друг, даже за айдълчето.

За роднинските връзки е ясно, хьонгът ще се окаже чинча такъв.

3 hours ago, lukreciana said:

джудистчето му направиха реклама на голите форми....

@cucyta Цуци, намерихме ти плочник значи, ама не е главният. Бърка ли те?

• Haha 2

Преди 22 часа, Чингулинка написа:

Нема, нема, не се тревожи. Симба й е взел акъла на Минка, няма очи за никой друг, даже за айдълчето.

А дано, че от корейските филми едно съм разбрал... Че всеки 2 ри кореец и корейка имат по нещо общо в миналото и че всяка 2 ра корейка се лута в някоя сложна геометрична любовна фигура...:lol2:

• Haha 3

Страхотни актьори, играят страхотно! Само малко не ми се връзва Лъвчето в първите серии бе така нахакан и надменен и изведнъж....много плах 3 серии се чуди как да каже че си пада по нея.....малко ей това ми закуца. Всичко друго е 6! 

Преди 3 часа, zlatinab1 написа:

Страхотни актьори, играят страхотно! Само малко не ми се връзва Лъвчето в първите серии бе така нахакан и надменен и изведнъж....много плах 3 серии се чуди как да каже че си пада по нея.....малко ей това ми закуца. Всичко друго е 6! 

Ами, той в работата си "плува в свои води". Не е така обаче , когато става въпрос за лични взаимоотношения. На мен ми изглежда доста логично поведението на героя.

• Like 2
  • Upvote 2

Ким Дже Ук имал нужда от утешаване, уважаеми /добре му се получи/...Ех!

Чакаме вече 12 серия...:inlove:

• Like 2
  • Haha 1