Jump to content

Recommended Posts

Още един, който със сигурност ще изгледам пак. Девойката си ми е любимка, а за  Kim Jae Wook няма да се повтарям, фен-клуба му тук просто се увеличи с още една бройка. Освен, че е красив е и талантлив.

Единственото, което ме изумяваше през цялото време беше как здрава, права, 33 годишна, хубава жена се вдетинява по някакъв прегърбен и изсухлен мушморок. Поне да беше по-мъжествен айдъла, че да я разбера тая линия с фенството. Но пък това, наред с другите шантави образи дадоха целия колорит на сериала. 

Чакам  Kim Jae Wook в слеваща главна роля. Престъпление е да го държат на втори план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Indira написа:

Престъпление е да го държат на втори план.

 

Напълно съм съгласна! Много по-неизвестни и недоказани актьори имат по повече главни роли от него, а в неговия случай на пръстите на едната ръка не мога да ги изброя... А си има всичко – и талант, и чар, и интересно лице. Мисля, че след този сериал го гледах в The Voice – ако не си го гледала, там може да го видиш в съвсем друго амплоа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.06.2020 г. at 23:46, bealonenomore написа:

 

Напълно съм съгласна! Много по-неизвестни и недоказани актьори имат по повече главни роли от него, а в неговия случай на пръстите на едната ръка не мога да ги изброя... А си има всичко – и талант, и чар, и интересно лице. Мисля, че след този сериал го гледах в The Voice – ако не си го гледала, там може да го видиш в съвсем друго амплоа.

Четох темата за този сериал, гледах и клипове в Ю Туб. Сега събирам сили да го почна. От това, което видях Ким Дже Ук имаше някакъв уникален дяволски чар дори и в кървав чук в ръка. Супер многопластов актьор е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледах го главно заради главният  и заради оста ...напоследък Минка се  ми се струва адски банална и играе в едни и същи роли и не ми допада ...но това си е  мое мнение ... за съжеление не ми допадна  драмата .но става  за едно гледане :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лекичко, неангажиращо и непретенциозно сериалче. Идеално, ако не ти се гледа нещо твърде сериозно, тъжно или засукано. Минка и Ук имаха изненадващо добра химия и доста се разгорещиха на места :lol:. Като цяло ми допадна. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен сериал- романтичен, след определен епизод захарта се лее с тонове, но се трае. Плотът беше интересен- със задължителните "скелети в килера", дето само тровят спомените посредством кошмари на главния герой..Красива двойка, него го гледам за втори път, след "Принца"; нея- също, след "Секратар Ким", но определено химията я докараха. Чудесна игра на дружката ѝ от детство, трябва да проуча къде другаде да я гледам...И абсолютния фаворит- баш шефката на галерията :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gig911 написа:

 

Ако става дума за главната героиня, може просто да погледне темата ѝ при нас, която, освен всичко друго, е на български. Ако чуденето е за приятелката на главната, трябва да е тази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...