Jump to content

Recommended Posts

Оф, аман от ревльовци! И тая пък Минка, намерила как да го утешава, карти ще ми играят! :slap:

Spoiler

Тая история с миналото и как всички са забъркани още от деца ме издразни. Явно ще има драма, няма как...:dunno: Иначе скиншип се лее, ама те като почнаха така ударно в началото, вече всичко друго ми бледнее.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам... Ще скапят и тоя филм... Пак ще се леят клишета .... Минало, овързани като свински черва... Задължителна раздяла в някоя и друга серия преди финала(това поне в секретарката го пропуснаха), може и някоя година да мине за да е всичко като по конец... 

Имам само надежда че Минчето може да му помогне да почне да рисува.... Както и той на нея ама ще видим. Наканил съм се да издържа всички клишета заради тия двамата ама ще видим дали ще мога... В тоя филм има рязка граница между двамата главни и останалия каст.... Всички бледнеят... Само приятелката на Минка ма кефи... Тая актриса ми е харесала във всяка роля която е играла досега а те не са малко. Голяма е чаровница :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам никой не коментира ...ма голема химия тия двамата... Ако не друго поне това рядко е срещано ... Не знам в кой сериал я има толкова осезаема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледах текущо,ама разбрах,че това не е за мен....То докато дойдат новите серии,аз забравям какво съм гледала преди това.Тъй,че сега го чакам да излезе целия и го почвам наново.Но чета коментарите с удоволствие,щото сериала си ми харесва...

Обаче гледам,че само романтичната част се коментира.А какво стана с нейната фен мания? Нали уж и тя беше главна част от историята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.05.2019 г. at 21:40, Allanon написа:

Гледам никой не коментира ...ма голема химия тия двамата... Ако не друго поне това рядко е срещано ... Не знам в кой сериал я има толкова осезаема.

А, Минчето доста добре се справя с химията с партньорите си досега. И с Пак Со Джун и се получаваше, и с Джи Чанг Ук. Бива я да е сладурана с партньорите си, на снимачната площадка и в драмите. Но, честно казано от толкоз захарен памук взе да ми втръсва. Ще си го догледам, зер Ким Дже Ук ми е любимец. Макар, че тук ролята му не е никакво предизвикателство или пък всъщност надали е лесно мъж в  разцвета на силите си да играе "трети клас първия срок" отношения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и One (така де Jung Jae Won) също ми харесва тук, до степен да се заинтересувам кой и какъв е!:D

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, skofiild написа:

Обаче гледам,че само романтичната част се коментира.А какво стана с нейната фен мания? Нали уж и тя беше главна част от историята...

Е, фенството вече не е на дневен ред, нали стана фен на Златния Лъв и айдъла остана на заден план. Ама той още си се появява щото има още връзки между героите да изяснят. Не, че на зрителя вече не му стана ясно кой кой е, ама...На 13 епизод съм, да отбележа само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.05.2019 г. at 21:40, Allanon написа:

Гледам никой не коментира ...ма голема химия тия двамата... Ако не друго поне това рядко е срещано ... Не знам в кой сериал я има толкова осезаема.

Ми смея ли...:896767:  Направо ме е страх,  да не взема да им уручасам химията. Толкова естествено им се получава да играят влюбени и загрижени един за друг, че чак  реалистично стоят. Пък както гледам,  ще ги вкарат пак в стандартното клише - познавали се от деца... Това да е. Нейсе. Разминахме се за радост с много други по- драматични възможности.

За радост джудистчето може и да го загаджат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, обичат се хората...

 

Off Topic

Куратор Сонг е получила днес камион с храна и напитки на снимачната площадка на сериала от Сехун/ЕXO/...

“Сехун който е страхотен и сладък/мил, благодаря ти за изненадващия подарък”

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

 

Бунтовете на главната героиня започват в 9 сутринта и следобед угасват..

Kуратор в галерия и жена на 30, фен на айдъли, с фотографско оборудване, за което някои професионални фотографи могат да мечтаят, със супер high-end fashion дрехи - по-скъсало с реалността не знам дали могат да го измислят. Не че няма и богати куратори, но комбинацията от всички тези е безумна.

Всичко в тоя сериал е толкова нереалистично, че се изумявам просто хора с какви интереси са сценаристите на този сериал. 

Мярнах, че някой беше написал, че му се иска да покажат повече от това каква е работата в една галерия - нито в началото, нито по-нататък тези хора биха могли да го направят. Това, което са направили, е един офис екип - много по-различно стоят нещата в една галерия, била тя и частна. Предполагам, че толкова си знаят хората, но да вземат да разучат, щом правят такъв сериал. Като се общува с колекционери, които притежават ценни произведения на изкуството, акцентът е върху изкуството, не върху собствениците им, чиято единствена заслуга е, че ги притежават. Това дори не е най-безумното, има милион други неща в тоя сериал. Кой боядисва стени половин час преди да окачи картини на тях?

Да не говорим, че художник и арт директор от порядъка на главния ама никога няма да се загледа по толкова ванилена мацка като тази. Безразлична ми е самата актриса, но тая роля просто не е нейната. Много е безволева като персонаж главната героиня.

Поредното клише се готвят да вкарат (до средата го изгледах този сериал) - ексцентричната художничка и приземения и по-обикновен джудист. 

Има още сто други неща, но знам, че няма смисъл. 

Надявам се, че не развалям удоволствието на хората, които го гледат, но ме подразни колко е нереално всичко - иска ми се в един сериал да представят реалистично работната среда, егати.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш " реалистична работната среда' по скоро гледай Японска драма там са доста реалистични във бизнес или други подобни сериали...:D Има и някои Корейски но са по малко...:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за препоръката :). 

Не мога да кажа, че търся - отдавна не бях гледала сериали и реших да видя за какво става дума. Имам спомен, че в Just between lovers се бяха постарали хората да го направят правдоподобно в това отношение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/25/2019 at 9:43 PM, asha said:

Ми смея ли...:896767:  Направо ме е страх,  да не взема да им уручасам химията. Толкова естествено им се получава да играят влюбени и загрижени един за друг, че чак  реалистично стоят. Пък както гледам,  ще ги вкарат пак в стандартното клише - познавали се от деца... Това да е. Нейсе. Разминахме се за радост с много други по- драматични възможности.

За радост джудистчето може и да го загаджат.

 Напълно съм съгласна за химията... страхотни са заедно и драмата изглежда доста романтично :) Надявам се поне в тази драма да съберат джудиста с приятелката на "Лъва". Да видим сега ще има ли раздяла, изминали години и многолзи като се разбере, че са минали познати... много ми се искаше да го няма в драмата, тъкмо си мислех нещо свежо без клишета .... нищо остава си интересно и ще се гледа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, myheartisnothere написа:
  Скрий съдържанието

 

Бунтовете на главната героиня започват в 9 сутринта и следобед угасват..

Kуратор в галерия и жена на 30, фен на айдъли, с фотографско оборудване, за което някои професионални фотографи могат да мечтаят, със супер high-end fashion дрехи - по-скъсало с реалността не знам дали могат да го измислят. Не че няма и богати куратори, но комбинацията от всички тези е безумна.

Всичко в тоя сериал е толкова нереалистично, че се изумявам просто хора с какви интереси са сценаристите на този сериал. 

Мярнах, че някой беше написал, че му се иска да покажат повече от това каква е работата в една галерия - нито в началото, нито по-нататък тези хора биха могли да го направят. Това, което са направили, е един офис екип - много по-различно стоят нещата в една галерия, била тя и частна. Предполагам, че толкова си знаят хората, но да вземат да разучат, щом правят такъв сериал. Като се общува с колекционери, които притежават ценни произведения на изкуството, акцентът е върху изкуството, не върху собствениците им, чиято единствена заслуга е, че ги притежават. Това дори не е най-безумното, има милион други неща в тоя сериал. Кой боядисва стени половин час преди да окачи картини на тях?

Да не говорим, че художник и арт директор от порядъка на главния ама никога няма да се загледа по толкова ванилена мацка като тази. Безразлична ми е самата актриса, но тая роля просто не е нейната. Много е безволева като персонаж главната героиня.

Поредното клише се готвят да вкарат (до средата го изгледах този сериал) - ексцентричната художничка и приземения и по-обикновен джудист. 

Има още сто други неща, но знам, че няма смисъл. 

Надявам се, че не развалям удоволствието на хората, които го гледат, но ме подразни колко е нереално всичко - иска ми се в един сериал да представят реалистично работната среда, егати.

 

 

Че са нереални много от нещата ... нереални са. Обаче защо търсим някаква реалност тука? За тази цел си има документални филми. Щом Минка е безлична като актриса, може ли пример за не безлична такава? Актьорите играят според сценария... режисурата , облеклото и всички друго не е тяхна работа. Имам чувство, че вече филмите се гледат за да се открият лошите неща само. Аз лично отдавна спрях да си избирам какво корейско да гледам според историята по простата причина, че каквато и да е тя едва ли ще е някаква новаторска идея и ще ме изненадат с нещо ново. От 2007 година гледам корейско и мисля, че отдавна вече няма с какво да ме изненадат.  Честно казано вече си ги избирам според каста ... просто си гледам тези актьори които ми харесва играта им. Хората успяха да скапят сериал от ранга на ГОТ ние коментираме колко нереално било тука облеклото и всекидневието на главната ... Другото което е идеята на сериала съвсем не е работата в една галерия( виж поне какво му е името ). Отнася се за личния живот на главната и може би до някаква степен и на главния. Историята се върти около нея, а не около работата в една галерия. И нищо против Just between lovers  ... и аз харесах сериалчето, но щом говорим за клишета, там също си го има най-стандартното корейско клише .... преди време.... Другото което е именно там главната беше доста безлична, но самата и роля предполагаше да е такава. Преди мислех че всяка 2-ра корейка участва в любовен триъгълник и е вързана с любимия си със някаква история от преди много години ( без значение положителна или отрицателна е тази връзка ) , но в последно време започвам да си променям мнението ... не всяка 2-ра, а всяка е така :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

 

Хаха:), това последното ме зарадва.

Не съм казала, че актрисата играе безлично, а играе персонаж, който е безличен и не ѝ отива. Тя самата ми стои по-зряло като отношение и човек. В случая персонажа ѝ ми буди асоциации със стара мома без работа, която преследва айдъли. С артистичен талант, но нереализирана. Еми не мога, сори. 

 

Нямам никакво предпочитание към никой сериал, актьор или актриса. Единствено сравних как бяха подходили към конкретен въпрос с "Just between lovers - не съм казала, че има корейски сериал без клишета. Нямам и нищо против клишетата - от Шекспир насам нищо ново не е измислено, обаче все пак малко по-автентично за ситуацията очаквам от време на време да се подхожда. 

Ще си затрая за останалите неща, които бих казала, защото нямам за цел да развалям удоволствието на някого. Не мисля, че влизам в темите, за да си пиша ей така негативните преживявания, обаче тук ми избодоха очите някои неща.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен във всеки сериал има много неща които ми бодът очите и то не само във корейските, но ги подминавам с усмивка .... Все пак гледаме безплатно платения труд на хората... Пък и никой не ни кара на сила ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, че хубава дискусия се е заформила :D да си кажа и аз.

Всеки от тук присъстващите знае, що е корейски сериал и има ли почва у нас, затова сме се събрали дет се вика, обаче и аз съм напълно съгласна с myheartisnothere, нереалността вече прехвърли всичко, което може да се изтърпи.

Мен лично това дълго целуване взе да ми става досадно, то и на тях май така им действа, на моменти са като статисти, дето са им поръчали да се поцелуват и до там, не предполагах, че може да се оплача от подобно нещо, но наистина не им се получава.

Минка е безобразно статична, ролята и е  безлична, няма вече  фенство, няма Ши Ан и то от толкова дълго, че наистина  човек може да предположи, че страда от амнезия евентуално. Една кукличка разхожда хубави костюми /много и различни на вид хубави костюми :lol2:/ и от време на време се целува с Лъвчо, бъррр скукааа.  А той пък вече за втори път го засичам се целува и едната му ръка е в джоба на панталона....е това, ако не е позьорско и вяло пу ми кажи.

Това не е прословутата химия, за която говорим, а и колкото да казваме всеки път, ами така са си, честно оценявам, че все по-зле става, героите не са ходещи реклами на дрехи, а са актьори преди всичко, иначе ще си пуснем модно ревю и готово :D 

Да обобщя сюжета им скърца, ама здраво :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, много тъжно в последната серия. Децата са великолепни.

Но всичко завърши с прошка. Харесват ми двамата.

А Минка щом си е влюбил истински, няма как все за айдълчето да мисли и да наранява човека до себе си.

Показаха как го излъга, когато разглеждаше снимката от телефона, която си направиха за РД.

Сега да видим как ще се развият отношенията на джудистчето, дали ще го заформят с някоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина доста хиперболизираха взаимоотношенията между героите. В последните серии имам чувство, че се насилват да играят.  Останалия каст останаха много на заден план. Жалко.

myheartisnothere  ако ти се гледа нещо реалистично ти препоръчвам The Third Charm. За мен поне е един от корейските сериали броящи се на пръстите на едната ми ръка с възможно най-реални взаимоотношения между всички герои , а не само между главните (като махнем много лекото преиграване на главния в началните 1-2 серии, но такава му беше ролята ). Дори и дрехите са им в зависимост от социалното им положение. И до колкото се сещам няма нито едно от стандартните клишета. Но не е ромком и не е за хора обичащи много захар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Погледнах резюмето на The Third Charm, историята звучи реално наистина.

Spoiler

 

Предполагам, че за да се правят сериали като "Her private life" има достатъчно публика, която иска да гледа точно такива неща - дълги целувки на лунна светлина, красиви дрехи, коси и венчелистчета, романтични, захарни моменти за бягство от реалността. Нищо лошо, напротив, но на мен ми е трудно подобни неща да ми влязат под кожата и да съпреживявам историята с главния герой/героиня. Не мога да говоря от името на други хора, но мисля, че голяма част от хората гледащи корейски сериали познават малко по-стари техни продукции и просто им липсват. При мен конкретно е така - аз започнах да гледам корейско кино (Ким Ки Дук е любимият ми азиатски режисьор), а след това и някои сериали и мисля, че прекалено комерсиални и глуповати стават сериалите им. 

Както каза, не че някой ни пита, разбира се, но мисля, че могат по-добре и повече.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...