Jump to content

Recommended Posts

7D803pK31CdEd7PWk7zYVvrBKfb.jpg

 

Off Topic

My-Fellow-Citizens3

 

My Fellow Citizens! (국민 여러분)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Kookmin Yeoreoboon

Период на излъчване: 1 април 2019 – 28 май 2019 г.

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Криминален, Комедия

Канал: KBS2

Епизоди: 36 х 30 мин. или 18  х 60 мин.

Режисьор: Kim Jung Hyun (Jugglers)

Сценарист: Han Jung Hoon (Bad Guys)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Choi Si Won (Super Junior) като Yang Jung Kook

Lee Yoo Young като Kim Mi Young

Kim Min Jung като Park Hoo Ja

Tae In Ho като Han Sang Jin

Kim Eui Sung като Kim Joo Myung

Im Ji Hyun като Yoo Hee Jin

Jun Suk Ho като Kang Hyun Tae

Heo Jae Ho като Choi Pil Joo

Yang Dong Geun като Charles

Park Kyung Hye като Yang Mi Jin

Lee Joo Myung като Hwang Seung Yi

Kim Jong Goo като Park Sang Pil

Ji Yi Soo като Detective Na

 

Резюме: Мошеникът трето поколение Янг Джонг Гук (Choi Si Won) никога не е бил арестуван, но нещата за него се объркват, когато приятелката му избягва с парите за тяхната сватба. Силно разстроен, Янг Джонг Гук излиза да пие и среща Ким Ми Йонг (Lee Yoo Young). Самата тя преживява трудни времена заради изневярата на гаджето ѝ. Янг Джонг Гук ѝ споделя, че управлява малък бизнес. Двамата се влюбват и решават да се оженят, но в деня на сватбата той разбира, че тя е детектив. Междувременно, Пак Ху Джа (Kim Min Jung) е мистериозна жена, която управлява фирма за частни заеми, наследена от баща ѝ. Семейството ѝ е било измамено от Янг Джонг Гук, затова тя започва да го изнудва да се кандидатира за място в Националното събрание, което да ѝ донесе големи ползи…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2 серии толкова много неща набутаха, че започнах да се питам какво ще гледаме в останалите 18. Иначе за мен лично по-слаб старт и по-слаб каст от Революционната любов. Главната не съм я гледала досега, но не бих казала, че ме впечатли с нещо. По-скоро ме подразни гласът й, който ми звучи супер детски и някакси не отговаря на възрастта й. Химия с Ши Уон не видях, но то и с това препускане, къде ти. Може по-нататък да оправят нещата.

Заради Ши Уон и брата на главната ще погледна още няколко епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, но нямам желание да гледам актриса, която не ми допада нито визуално, нито като игра, в нещо друго. При толкова много други в Корея, точно тази ли натресоха на Ши Уон? Lee Joo-Myoung, за която това е първа роля и логично са я бутнали на заден план да поддържа, щеше да е хиляда пъти по-добре вместо Главната. Да не говорим, че има много повече химия с Ши Уон. 

Kim Min Jung също не е на мястото си тук. Опитва се изгради образа на гангстерска щерка, но не смятам, че й се получава. Преиграва ли, какво ли...,а като повиши тон е най-добре да се превърта или мутира. Малката сестра и Каката са ок и кърпят положението. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.05.2019 г. at 2:10, jira написа:

Мерси, но нямам желание да гледам актриса, която не ми допада нито визуално, нито като игра, в нещо друго. При толкова много други в Корея, точно тази ли натресоха на Ши Уон? Lee Joo-Myoung, за която това е първа роля и логично са я бутнали на заден план да поддържа, щеше да е хиляда пъти по-добре вместо Главната. Да не говорим, че има много повече химия с Ши Уон. 

Kim Min Jung също не е на мястото си тук. Опитва се изгради образа на гангстерска щерка, но не смятам, че й се получава. Преиграва ли, какво ли...,а като повиши тон е най-добре да се превърта или мутира. Малката сестра и Каката са ок и кърпят положението. 

 

 

 

Според мен пък, всички са си на място. Изчаках да се посъберат серии и го започнах. След изгледани три епизода, смятам да продължа. Не е да съм във възхита, но прилично. Добра гаргара си правят  с корейските  "ценности". Предполагам, че постепенно купонът ще става все по-голям.Бонус,освен Шисъс, разбира се( той си е супер бонус), че няма кухи лейки, реклами на палта и чанти,  там, дето не им е мястото- като например при главната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, и аз си го следя чинно независимо, че мнението ми за Главната и гангстерската щерка не се е променило от началото на сериала. Това че няма реклами на палта и т.н ок, но имаше сцени, в които даже на бяха сресали косата на Главната. Стори ми се странно, понеже освен ако ролята не предполага, са винаги изрядни на външен вид.

За сметка на това, Ши Уони е в пълен блясък :inlove: и цялата щура група около него барабар с родителите компенсират. :896767:

Spoiler

 

Неговата банда бяха забавни как кършеха ръце да не спечели изборите, че какво ще дирят и каква ще я вършат ако го изберат. :lol2: А главният съветник претърпя най-голямо развитие до момента - доста антипатичен ми беше в началото, но в последните епизоди, човекът взе да ми харесва.

Братът на Главната също ме хвърли в тъча, като прие предложението на Park Hoo Ja, но пък после не успя да каже нищо на пресконференцията. Мина ми през ума, че след пропадналата пресконференция Ши Уон може да се откаже в негова полза, но явно нещо друго ще се случва, след като нашият Смел човек спечели изборите.:D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...