Jump to content

Recommended Posts

Аз съм с два, но мисля да наваксам тая вечер- четири чакат.

Биньо вярно много слаб, едни джуки останали, Мима и тя, там пък едни уши стърчат от таз партийна прическа.

Преглътнах познанството от детството и студенството, без  задавяне. Поне е по-различно от традиционните летящи, костюмни, офисни и вечни любови, принцове, принцееси  и пепеляшки. Партията-майка в сянка,  ще я изтърпим. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мима е като жаба с уши :D

Ма ский, във всичките й сериали досега за тоз е тренирала. Мултитаскинг.

 

Аз па съм подхванала пет книги и все фентъзита :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега съм го сложила на пауза. Нещо не ме грабна от 1 и 2 епизод, въпреки че харесвам Янг Ми. Съвременните драми нещо не ме радват много. Продължавам с костюмните исторически и фентъзи драми. Летящите и скачащи китайци са ми фаворит :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само рекламодателите живи ги оплаках, като изключим Фолксваген. Ни парцалки, ни обувки, ни чанти. Че и не ядат по кафенета и кръчми тез агенти. Най-много Мак Доналдс, или както там се казва и някое друго бързо хранене  да прокопсат. Но пък ще рекламират цял сериал величието на Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, Мимоза не изрекламира ли един Stuart Weitzman? :D

 

Я кажете, бившите гаджета от Щайгите тука колеги или лавъри ще са? И кви кафенета и кръчми, били са затворени до 1 март :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никви перли и  Stuart Weitzman. Направо тоя път яко на камък с чепиците. Не вярвам да кипи и романтика  в агентурата, но може да ни изненадат пък при толкова моми и ергени.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много я разбираш ти тънката част, ама чей да те загрея с едно конско :D

 

Комбинацията Мима-Бин Бин happily ever after май ще е за сефте, а? Да му се отвори и на него парашута, след 70 000 и кусур години страдания :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата от щайгите и за тъп ъгъл не вярвам да се уреди. Много  е праволинейна героинята. Партията- майка и държавата на първо място, Биньо веднъж отсвирен, но влюбен до живот, заради семейството- основна клетка на обществото, може и да се вреди,  а колегата  за следващ живот, може и да има шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво. В Дедо 2 много го харесваше, тука го нахендри. Той завалията ни там, ни тук ще се уреди с нещо класно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за жанра, добре си върви.И другото добре е, че не го осапунват, поне за сега- 11 епизод, че аман от сапунки и пепеляшки. Да, Мима и Биньо се дебнат, но без лиготии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен. Засега никакви лиготии, върви добре, но май ще има драми. Ще трябва нашето момче да спаси Мима и да си върнат чувствата. Така съм го решил.:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно забуксува. От сума серии нищо не се е случило. На места Бин Бин преиграва - не го бива за офис служител. Мима се разхожда по екрана с кахърно лице. Стана ми леко досадно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено кахърна. Тя като беше влюбена в Марк не беше чак толкова унила. Определено сериите са множко за тази история и се чудят как да запълнят екранно време с офисни интриги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...