Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

ToGetHer (2009)
Страна: Тайван
Също така известен като: Superstar Express
Година на излъчване: 2006- Февруари -15 до 2006– Май 03
Телевизионен рейтинг: 0.96
Време на излъчване: Събота и Неделя 21:00 - 22:00
Жанр: Романс
Канал: CTS / GTV
Епизоди: 12
Режисьор: Lin Zi Ping
Субтитри: Английски, Руски
Основа песен: Loving More and More на Fahrenheit

Участват:
Rainie Yang as Chen Mo Mo
Jiro Wang as Zhuang Jun Nan (Mars)
George Hu as Wei Jia Sen
Linda Liao as Chen Chu Chu
Jin Qin as Ke Yi Zhi
Bao Wei Ming as Tony
Wang Jian Long as Ben
Wei Man as Luo Sha Sha
Lin Cai Wei as Mao Mao
Ba Yu as Xiao Bai
Yang Qing Xuan as Money
Yao Dai Wei as Director
Ke Shu Qin as Mars' mother
Shen Shi Hua as Jia Sen's mother
Wang Xi Hua as Jia Sen's father
Tiffany Xu as Yan Shi Jia (Ivy)
Jiang Wei Wen as Steven Wang
Xie Qi Wen as Debt collector
Fan Zong Pei as Music producer
Xu Wei as English teacher
Ye Yong Tang as Guidance Counselor
Huang Wan Bo as Yan Shi Jia's agent

Резюме: Mars е супер звезда, чиято популярност отива надолу след поредица от негативни публикации. Финансите му влезе в червен сигнал и той трябва да си намери ново място за живеене. Той заживява при Mo Mo, която става негов наемодател. Там се сприятелява с нея и нейния приятел от детство Jia Sen, плувен капитан с интелигентността на 8-годишен.

Свали с английски субтитри

 

С руски субтитри

:essub:

С български субтитри: ТУК

 

ОНЛАЙН С БГ СУБТИТРИ

Е този сериал завърших тези дни biggrin.gif , бих казала че доста ми хареса а и Jiro Wang е много готин тук , то къде ли не е готин. :noteet:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ролята на Rainie Yang в този сериал изобщо не ми хареса, за сметка на това обаче Jiro се справи доста добре. Сюжета ми е някак беден и на всичкото от горе не виждам смисъл в ролята на George Hu.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейне в ролята на "Момо" беше просто невероятна и супер сладка. Гледала съм я в Devil Beside You, Why Why Love, Hi My Sweetheart и в момента гледам и последния и сериал- Drunken to love you. Тази роля е по-различна и уникална и според мен Рейни се справи отлично. Много ми хареса сериалчето, финала беше супер сладък. Сюжета си беше добър, досадната бивша на главния се появи за малко, и не направи големи поразии както в повечето сериали става (най-вече в корайските). И Jiro е много готин в този сериал, за съжалние съм го гледалa само в It Started with a Kiss и не ми направи голямо впечетление. Тук изглеждаше доста по мъжествен, въпреки че ролята му беше малко смотана :)

Заслужаваше си 12-те или поточно 13-те и нещо часа, които отделих днес...направете си сметка, изгледах го на един дъх :rolleyes::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално и огромно разочарование от всичко-като започнем от сюжета и стигнем до играта на актьорите.А да не говорим за Рейни-е нямам думи -то бива домошарка , но това минава всякакви граници-дрехи които и баба ми би се замислила дали ще облече,прическа-каската на Дарт Вейдър ряпа да яде.Е няма такова животно.Не просто разочарование от всякъде.Джиро -не се представи зле, но на фона на Рейни просто се омаза човечеца.А за плувеца........е за него вече нямам думи-за какво беше въобще там така и не си обясних до края на сериите.В Романтичната принцеса се представи къде -къде по-добре.Това за мен е най-слабия сериал от доста време насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности на екипа за буквите - Strayt, Fade-bloom, sabrina1 :bow::kiss2::thanks:

Аз също имам претенции към таз прическа на Рейни, но ролята на "смотла" я докара :)

 

Явно такъв тип хора (фенове) има много в този регион - дали на типажи или истински личности, а тя доста добре го изигра, а и останалите фенки ... няма такъв цирк ;)

 

Докато ролята на нашата звезда Джиро (Марс) - все едно за него я бяха правили... Ако има негов фен, който не е гледал тази му роля... много е загубил - невероятно много ми хареса този му вид и осанката на звезда :wub:

Да не съм чула, че не може да играе себе си :i love this:

Сценария няма да го кометирам, че те 90% процента от сценариите са с подобни "пропуски" :(

102718379.jpg

vlcsnap-2202914.png

И още тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко и неангажиращо сериалче.

 

Прическата на девойката е под всякаква критика...тъкмо и се радвах, че е махнала мустаците :P

 

Само да вметна, че няколко дни след това си клатих главата кат принц Касаба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм...Най-после и аз да взема да напиша мнение тук. Та за сериала:

Плот-а е УЖАСЕН, а от актьорите очаквах наистина повече! Jiro Wang го знаех като красавец, още повече, че Фаренхайт също ги харесвам /получих спазъм като ги чух в 1-ви епизод/, но честно казано...въобще не ми харесва...Или на снимки изглежда различно, или тук е некрасив <_< . Вероятно е заради тази драма да избягвам да гледам каквото и да било с него. Рейни я знам от DBY и доста я харесах тогава...тук не прави особено голямо изключение при положение, че е единствената, която явно се справя с ролята. От друга страна като мъжки персонаж и игра най-много ме радва Teddy Wang... :lol: и разбира се незаменимият мениджър, който гледам и в Skip beat..Има фетиш към такива роли човечеца... :P

 

П.С. Сега съм на 3-ти епизод почти към края..Дано стане по-добре историята натам, иначе може да се окаже в кошчето...А имах такива големи надежди за забавление...Все пак замисъла е страхотен и щеше да се получи страшна комедия, ако беше направено както трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля , някой да ми обясни ,защо няма звук сериала ? :o Пробвах го със всички плеъри който имам - нищо !!!

Пуснах от другите сериали ,който изтеглих - те вървят - значи не е заради кодеци ... :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали другите сериали, които си изтеглила, са в .rmbv формат? <_<

При мен няма проблем със звука...

Инсталирай си този кодек или пробвай с VLC media player.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм се зарибила по Таивански сериали много са интересни... за сега съм гледала само тези качени в замунда,а тези които ми харесват незнам от къде да си тегля :( ..Някой да сподели . от къде да си го изтегля :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах филма, добър е, ако се абстрахираш от някои неща ;) и прическите на главните. Аз, обаче до края не можах и не можах! Рейнито, с тая каска на Дарт Вейдър, само забралото беше вдигнато и то не много. Бррррр... Тя ми е любимка, не можах да приема този кофти вид и в главата й и надолу. Какви бяха тия отвратни полички бабешки, как можаха?! :o Ама каква фенка беше - всичко по нея и около нея с любимия й герой. Верно, че изглеждаше като обсебена, мръднала и извън действителността. Говореше му, цитираше го като някой гуру, такива ли са феновете? Аз никога не съм виждала истински фен на живо, ако са такива, дано не срещна, плашещо е... Но перфектно си изигра откачената роля. Jiro Wang го виждам за пръв път, хареса ми. Романтичното му се отдава, ще потърся още нещо с него. И той носеше каска, ама с друга форма. Не съжалявам, че го гледах, пробвайте, Рейнито и Джиро си струват!

Благодаря много за бгсубтитрите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...