Jump to content

My Teacher, My Love (2018)


lazeto

Recommended Posts

DbqpoQ0U8AAlA35

 

My Teacher, My Love (センセイ君主)

Страна: Япония

Също така известен като: Sensei Kunshu

По мангата на: Koda Momoko - “Sensei Kunshu”

Премиера: 01 Април 2018

Времетраене: 104 мин.

Жанр: Романс

Режисьор: Sho Tsukikawa

Субтитри: Английски

OST: cover of The Jackson 5's "I Want You Back" by Kpop group Twice

:imdb:

           

Участват:

Ryoma Takeuchi като Yoshitaka Hiromitsu

Minami Hamabe като Ayuha Samaru

Taiki Sato като Kotake Sawada

Rina Kawaei като Aoi Nakamura

Yua Shinkawa като Aika Saimon

Riko Fukumoto като Kaho

Kitagawa Keiko (гост поява)

 

Резюме: Любовта е вълшебно, нежно чувство, за което мечтае всеки гимназист. Дори упорита Ayuha Samaru (Minami Hamabe), не може да устои на това романтично изкушение, когато непознат мъж Yoshitaka Hiromitsu (Ryoma Takeuchi) и помага да плати сметката си в ресторант „Gyudon“. Но как да постъпи когато на следващия ден този непознат се оказва заместващият учител...

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blush: Леле, мале! Това определено ще се гледа! Обичам такива истории! :wub: 

 

Едит: Изгледах го на един дъх! Главната беше адски сладка и забавна! Не спрях да се смея. Романтичните моменти бяха прекрасни. Толкова готин филм на тази тематика не бях гледала. Имам си няколко такива много любими. <3 . <3 Трябва да прочета мангата някой път. В нета я зърнах и разбира се също много ми хареса. Главният актьор тука на моменти ми приличаше на Ямапи. :P Много ми хареса, когато сваляше очилата и се смееше. Хубавец! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотните японски филми! Не всички от тях са общосмилаеми. И не от всеки. Тук си признавам поражението. Всичко е хубаво, но без главната. Не ми е по силите да приема такова поведение като на героинята. И се съмнявам да се държат така в живота – кряскайки, тръщайки се, кривейки лицето си, блъскайки околните. Отблъсната, потресена се чувствам от тези образи в японските продукции, ама те са си им характерни. Последните двадесетина минути героинята придоби нормално поведение, чувствам се донякъде компенсирана. 

А иначе историята си е позната, но добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви бяха тези японски учители все красавци??? Трети филм гледам с тая тематика и взех да се пристрастявам. Този беше уникален сладур, но нещо не усетих химията между двамата с главната. А тя беше кошмарна от към държание, такава дивотия чак не бях гледала. Режисьора явно има фетиш някакъв към неадекватни девойки. 

Иначе филмчето е сладко, става за един път да се изгледа. Плюса за мен е, че открих Ryoma Takeuchi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...