Jump to content

Recommended Posts

RWApEf.jpg

 

Hello Again! | No You Nian Da Xue Ma?

Държава: Тайван
Епизоди: 20
Начало: 6 януари 2019 г. 
Жанрове:  Комедия , Романтика
Дни: Неделя
Мрежа:  SET TV , TTV , iQiyi , LINE ТВ , iQiyi , Vidol , LINE TV , LINE TV
Продължителност: 1 час. 30 min.

Субтитри: Английски
 

С участието на:
Amber An като Chang Ke Ai
Bruce Hung като Yang Zi Hao
Sean Lee като Cai Xiao Gang
Modi Chiu като Liang Zi Jie
Stanley Mei като Li Jian
Yin Fu като Zheng Yin Yin
Tiffany Pan като Wu Xiang Yin
Kelly Mi като Lin Fang Jie
Ariel Chiao като Li Xiao Tian
Calvin Lee като Dan Ni Er

 

 Описание:
Къ Ай Чан е  спокойно и интелигентно момиче

и най-добрата ученичка в училище.. 
Ян Дзъ Хао е умен, но той не иска да учи. 
Докато са в училище, дамата непрекъснато спорят, 
дори се уговарят,  че ако той бъде приет в същия университет,
тя цяла година ще му носи чантата. 
Въпреки че  Къ Ай Чан приета първа по бал в университета,
заради семейни дългове тя трябва да се откаже.
Десет години по-късно се срещат отново. 
Той е заместник-управител на универсален магазин, 
тя е обикновен продавач на пазара. 
Двама души от различни светове. 
Ще могат ли да подобрят отношенията си?

 

Свали :click:

Онлайн руски :click:

Онлайн английски::click::click:
 

Много приятно сериалче, главната не е първа красавица,

но играе страхотно, а главният герой има невероятни плочки...:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Изгледах двете серии преведени на руски и сега ще чакам другите,харесаха ми,забавен ми е тоя сериал...Покрай резюмето аз си мислех,че той ще я поставя на място,сега като е преуспял. Да де, ще я поставя,ама друг път. Гл. героиня луд го прави тоя,а като се има предвид какъв бастун беше тя в училище,сега направо да не повярваш каква лудетина е станала..Общо взето двамата главни са все в  опозиция,коренно различни са от това каквито са били като ученици,но пък и двамата с характер и има сблъсък.Плюс това за мен той вече направо си  е хлътнал по нея,нищо чудно даже да излезе,че още от училище си я харесва...Уж за работа трябва да мисли,а той само следи тя какво прави...:lol:

Малко работата в магазина,сякаш не и е мястото там на нея,защото не може да бъде такава каквато е,унижават я,някои от колегите й са гаднички,но тя е борбена и със сигурност ще ги направи луди с щурите си идеи..Приятелката й много ми харесва,както и братовчеда на гл. герой,двамата дето се правят,че се мразят.А майката на главния и другите две,мисля че са и етърви,големи "кобри'' бе...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително приятно направено и с готини актьори, играещи. Главната нещо не я харесах първо, пък към края се чудех защо. Главният /и героят му/ - сладурче - като визия, като поведение, разнообразен и завладяващ лицеизраз - кокетливо усмихнат или със закачливо повдигната вежда, най ми харесаха ревнивите му физиономии. А, да, и фигурата - на пръсти се броят актьорите, дето могат да се изфукат с такава, ще показва плочки, я. Да не забравя и това, дето първо се набива в очи - сладурските трапчинки. И най-важното - много може и много се раздава!

Само на мен ли ми прилича на Рейн?

Има няколко сюжетни линии, също интересни, макар да ми се щеше някои да ги развият повече. Но да не се оплаквам, добър краен резултат. Много интересна е музикантката - тц, тц, не очаквах, че китайците ще си позволят такъв точно образ да покажат, приятно съм изненадана. А пък Sean Lee, пак е готин образ, и въпреки че е от първата актьорска линия, чак се ядосвам вече да го гледам така, искам го в най-главна роля!

Сериалчето е 16 епизода, да кажа.

Силно препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...