Jump to content

Recommended Posts

8YJzWf.jpg

 

The Night of the Comet 1 (2019)

 

Държава: Китай

Епизоди: 16

Излъчен: 13 февруари 2019 -?

Излъчено: Сряда, четвъртък

Продължителност: 45 мин.

Жанрове: Мистерия , Романтика , Фентъзи

Субтитри: Английски

 

Участват:

Mengjia Tang-Lin Xiao Xiao
Jason-Cheng Hao / Lu Hong Jian

 

Описание:

"Нощта на кометата" разказва историята на супер звездата Чън Хао,

който след автомобилна катастрофа заменя идентичността си със своето

алтернативно аз в паралелна вселена-Лу Хун Дзиен, интернет-романист без име,

както й отношението му с журналистката Лин Сяо ...

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от bealonenomore
Оразмерен постер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия китайци вече ме е страх да си помисля за възрастта на някой - гледам трейлъра и разпознах в главния едно от хлапетата от Master Devil Do Not Kiss Me. Тръгнах да търся повече информация за Jason и направо опулих очи като видях на колко е - на 30 :swoon:, а само преди 2 години играеше с ученическата униформа в Дявола, че и тука ми изглежда като някой тинейджър.

Сложила съм му отметка плануван , ама като гледам  на клипчетата  колко често се лови за сърцето дали няма да се мята  ту в едната, ту в другата вселена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

 

ГГ го връщат в паралелна вселена, но в 2017 година,където лице в лице се среща със своето друго аз- коренно различен по характер,

всъщност той се приземява там заради главната героиня, която е ранана в катастрофата-в 4 -та серия  разбира, че е нашата журналистка.

ГГ и другото аз си сменят местата за 1 месец.  Не,не се връща в другата Вселена, но  оставайки тук, напълно ще изчезне с времето.

Явно изпълнява мисия. Още не ми е съвсем ясно,но ще гледаме.

 

Много добре се справя с двете съвсем различни по характер роли ГГ. Брав:kiss2:о!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana не знам ти докъде стигна, ама аз му видях сметката - то епизодче по 25мин и като махнеш надписите и повторенията и станаха 20 мин. Браво за главния "младеж" - добре се справи и с двете роли, като на мен ми хареса по - сериозния образ на айдъла...... Признавам си, че заради него го изгледах, щот главната на няколко пъти я спирах, че ме изнервяше поведението и (особено в началото).

За мисията му:

Off Topic

тъй и не ми стана ясно защо се прехвърли в паралелния свят - вярно спаси главната в другия свят, ама ако не се беше случило това прехвърляне тя въобще нямаше да се окаже в тунела, отвлечена от шофьора.

А финала....

Off Topic

разби ме тотално -  тя си остана в нейния свят да си го чака, той я гледа отдалече в неговия си...... никакво необяснимо обединяване на двете реалности, никакво събиране след ххххх години..... съвсем реалистичен :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това приключи, но мисля ще има втори сезон.

Off Topic

 

Този път може той да го закъса, тя да му помага...
Добра игра на главния, сценарият не ми хареса,  можеха да измислят и нещо по-интересно.

Най-големия плюс тук са нежните целувки на главния,  толкова нежен любовник... рядко има такива...

Да гледам целувките им, които макар да не бяха много, беше възхитително и удоволствие за мен.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...