Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

He is Psychometric (사이코메트리 그녀석)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Saikometeuri Geunyeoseok

Период на излъчване: 11 март 2019 – 30 април 2019 г.

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:30

Жанр: Фентъзи, Романс, Трилър

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Byung Soo (“Bride of the Water”, “Queen In Hyun’s Man,” “Nine,” “Bubblegum”)

Сценарист: Yang Jin A (“Chosun Police”, “Vampire Prosecutor”, “Moorim School”)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Jinyoung (GOT7) като Lee An

Shin Ye Eun като Yoon Jae In

Kim Kwon като Kang Sung Mo

Dasom (Sistar) като Eun Ji Soo

Noh Jong Hyun като Lee Dae Bong

Jang Eui Su като Lee Seung Yong

Ko Yoon Jung като Kim So Hyun

Park Chul Min като Nam Dae Nam

Kim Hyo Jin като Oh Sook Ja

Eom Hyo Seop като Eun Byung Ho

Jung Suk Yong като Yoon Tae Ha

Lee Seung Joon като Kang Geun Tae

Jeon Mi Sun като Jo Eun Joo

Jo Byeong Gyu като Kim Kwon

 

Резюме: Фантастичен романтичен трилър за момче, което може да прочете тайните на хората до които се докосне, и за момиче, което прави всичко възможно, за да скрие болката си…

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click: 

Свали с английски субтитри :click: 

Онлайн с английски субтитри :click:

                       Свали с руско озвучаване + OST :click:                      

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдълче има мераци за актьор. Айдълче иска да се снима в сериали. Връзват му се на акъла, но за щастие го пускат само в тъпи такива. Но айдълчето е неталантливо, но затова пък упорито.  Пускат го пак  в сериал.  Отнасят го невинните зрители, надявали се на нещо качествено. режисьорът след 2013 г. снима само глупости (а е правил Chosun Police Season 1и 2, Vampire ProsecutorQueen In-Hyeon's Man и Nine: 9 Times Time Travel!!!!!!),  сценаристката (писала някога Chosun Police Season 2 и  Vampire Prosecutor!!) е отговорна за вселенската тъпотия Moorim School!. Taка че, какъвто сценарият, такива и "актьорите". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво като са айдъли, справят си се и то много добре. На 7-ма серия съм и все още не ме е завладяла скуката. Много добре са го направили сриала. Има си загадка, всичко си върви последователно и заинтигуващо. Който не е страда от предразсъдъци може да го погледне, пък после да си каже мнението. На мен ми харесва и ще си го догледам с удоволствие. А ако и някой друг го гледа можем да си обменим догадки каква е идеята и какво се е случило в тази реалност. Аз нямам предположения, просто ми е интересно какво ще излезе накрая.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми хубаво си беше сериалчето. Виновните наказани. Другите продължават живота си. А и възможност за продължение осъществиха. Не беше скучно, само малко блудкаво накрая, но се преживява!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeon Mi Sun,

Почивай в мир !

jeon-mi-seon-5fa5d089-ffa0-4717-9ae3-17c0da36143-resize-750.jpg

 

П.П. Толкова много сериали и филми изгледани с нейно участие,а се оказа че няма нейна тема тук !

          Това е последния сериал в който е участвала !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната жертва на корейската човекомелачка.Самоубийство- намерили са я обесена в хотелската стая.Страхотна актриса беше.

Да почива в мир!

П.П. И аз не намерих тема и също останах изненадана, че няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.06.2019 г. at 13:08, tikitoliq написа:

Jeon Mi Sun,

Почивай в мир !

jeon-mi-seon-5fa5d089-ffa0-4717-9ae3-17c0da36143-resize-750.jpg

 

П.П. Толкова много сериали и филми изгледани с нейно участие,а се оказа че няма нейна тема тук !

          Това е последния сериал в който е участвала !

Страшна актриса... много я харесвам и аз ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 。゚☆: *.☽ .* :☆゚

 

Грабващ сериал, от кога се канех да го изгледам. Сюжетът не беше феноменален. Честно казано от началото се знаеше горе-долу как ще се развият нещата, но въпреки това ми беше интересно. Хареса ми елемента с alexithymia-та, не съм срещала тази концепция в друга драма.

 

Нямаше много химия между главните и сцените с тях на моменти ги пропусках.

 

Искаше ми се да дават Снежко повече, най-очарователното същество, което някога съм виждала. :wub:

Като цяло доста ми допадна, щом го binge watch-нах за 24 часа. 

 

...

 

От тази тема научавам за Jeon Mi-Sun. Не мога да повярвам, много жалко.

Гледала съм я в безброй драми, една от любимите ми актриси. Нека почива в мир! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.03.2019 г. at 17:57, dido100 написа:

Айдълче има мераци за актьор. Айдълче иска да се снима в сериали. Връзват му се на акъла, но за щастие го пускат само в тъпи такива. Но айдълчето е неталантливо, но затова пък упорито.  Пускат го пак  в сериал.  Отнасят го невинните зрители, надявали се на нещо качествено. режисьорът след 2013 г. снима само глупости (а е правил Chosun Police Season 1и 2, Vampire ProsecutorQueen In-Hyeon's Man и Nine: 9 Times Time Travel!!!!!!),  сценаристката (писала някога Chosun Police Season 2 и  Vampire Prosecutor!!) е отговорна за вселенската тъпотия Moorim School!. Taка че, какъвто сценарият, такива и "актьорите". 

За всичко си права,особено за вселенската тъпотия Moorim School!Поне да направят нещо качествено тези години;):):):):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...