Jump to content

Recommended Posts

Dz-qKcbU0AAewdH.jpg

 

Off Topic

DpCxwbpU4AIl_Rc.jpg

D0jI8UgVAAEZCUY.jpg

 

Kingdom (キングダム)

Страна: Япония

Също така известен като: Kingudamu

По мангата на: Yasuhisa Hara - "Kingdom"

Премиера: 19 април 2019 г.

Жанр: Военен, Екшън, Исторически

Режисьор: Shinsuke Sato

Субтитри: Английски

OST: ONE OK ROCK - Wasted Nights

           

Участват:

Kento Yamazaki като Li Xin (Shin)

Ryo Yoshizawa като Ying Zheng (Ei Sei) / Piao (Hyō)

Kanna Hashimoto като He Liao Diao (Ka Ryō Ten)

Masami Nagasawa като Yang Duan He (Yo Tan Wa)

Kanata Hongō като Cheng Jiao (Sei Kyō)

Shinnosuke Mitsushima като Bi (Heki)

Masahiro Takashima като Chang Wen (Shō Bun Kun)

Takao Osawa като Wang Qi (Ou Ki)

Jun Kaname като Teng (Tō)

Shinnosuke Abe като Ba Jiō

Wataru Ichinose като Ta Jifu

Masaya Kato като Jie Shi (Ketsu Shi)

Renji Ishibashi като Si Shi (Shi Shi)

Tak Sakaguchi като Zuo Ci (Sa Ji)

Takashi Ukaji като Wei Xing (Gi Kō)

Ami като Lang Kai

Yuhei Ouchida като Dun (Ton)

Jun Hashimoto като Muta

Masa Musakanao като the village chief

 

Резюме: По време на периода на воюващите държави в Кралство Цин имало млад войник – осиротял слуга, наречен Ли Шин (Kento Yamazaki), който мечтаел да стане велик генерал. Един ден Ли Шин имал съдбовна среща с Ин Жън (Ryo Yoshizawa), младия крал на Цин, който мечтаел да стане крал, обединяващ всички воюващи държави в едно. Заедно те трябва да съберат съюзници, които биха помогнали за възстановяването на трона, завзет след бунт от полубрата на Ин Жън, Чън Джао (Kanata Hongō)…

 

 

Линк към втория филм :click:

 

:subs: Линк към анимето :click:

 

:subs: Свали с български субтитри :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се линк с вградени субтитри онлайн. Дано качеството да е добро!

 

П.П. Не. Качеството е зле. Файлът има проблеми, според коментарите. Ще се чака по-добър линк. Това е филм, който трябва да се гледа дори на голям екран, за да се усети силата му.

 Ето песента на OOR с кадри от филма:

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рускините са дали заявка, че ще го преведат. Към момента на страничката им филмът е наличен за онлайн гледане и сваляне  с вградени английски субки и HD качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те все със руско аудио ги правят напоследък, не благодаря претпочитам със японска реч...:lol2:. Да зная, че го има със  HD качество, има дори отделно английски субтитри за него, но тъй като всички видеа са с вградени китайски букви, които са доста голями при опит да го гледам нищо не се чете и само се мъчиш затова и не съм дала линкове. Сега излезе вече оригиналкото видео и дано направят субки човек спокойно да го гледа...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появиха се някакви субки в авистаз нямам идея дали са добри засега има еднин положителен коментар, който иска може да провери...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, lazeto написа:

Те все със руско аудио ги правят напоследък, не благодаря претпочитам със японска реч.... Да зная, че го има със  HD качество, има дори отделно английски субтитри за него, но тъй като всички видеа са с вградени китайски букви, които са доста голями при опит да го гледам нищо не се чете и само се мъчиш затова и не съм дала линкове. Сега излезе вече оригиналкото видео и дано направят субки човек спокойно да го гледа...

Значи, Лазенце, снощи го почнах от линка, който дадох горе. Качеството на картината е супер, английските субтитри са добри/ според мен/ и няма вградени китайски, както пишеш. Можеш да го гледаш / свалиш/ спокойно от там, няма и следа от руска реч или кирилица. Пък ако /като излязат български буквички, може да повториш. 

Лично аз ще си спестя мнението от видяното до там, до където го докарах. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го изгледах. Красиво заснет, с впечатляващи бойни сцени. Сюжетът е точно по мой вкус, особено с тази врътка в началото.

Не е шедьовър. Личи си, че е правен за масовата публика по западен модел, но е гледаем. Източното кино се нуждае от подобни продукции, които напоследък се правят по-рядко.

Приятна изненада беше появата на Масами Нагасава в нетипична за нея роля. 

Защо ми се струва, че в качената версия има рязани сцени?  Видеото на ООР показваше други, които не видях тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса филма. Потопих се в света му за тези 2 часа и съм доволна. Отдавна не бях гледала нещо историческо и с толкова много и качествени бойни сцени. Малко фентъзи, много красиви локации, яки битки + Кенто и Рьо какво повече му трябва на човек. :ilovethis: Сетих се, липсваше ми романтика, но нямаше нито време, нито място за нея в сюжета за съжаление. Не знам как ще е във втори сезон, но няма да е зле да вкарат някоя мацка за цвят, че пилето не го броя, нито амазонката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса. А както изглежда, ще има и втора серия. Преводът беше доста добър, само имената май не бяха много правилно преведени.

П.П. А дали има някаква връзка с корейския сериал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса!

Отдавна дебна тия бг букви, че да мога да го изгледам с кеф. Появиха се най-сетне. Моля сложете ЛИНК към първия пост!

Редактирано от helyg
готово
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...