Jump to content

Oh! My Lady (2010)


Recommended Posts

ами аз съм редактирала 7,8,9, и 10... а с милото се разбрахме тя да вземе 11, 12 и 13 а последните 3 серии да останат за мен... така че ще ги очаквам, когато са готови... видях, че имаше готов превод на 4 епизод, ако никой не го е редактирал пратете ми го, ако искате, разбира се...

 

дали да не помолим още един път преводачите за помощ... все пак още малко остава... все ще се намери кой да помогне, а? нека не натоварваме люска прекалено...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Наскоро се присъединих към преводачите и още нищо не съм превеждала, но съм гледала сериала и мисля, че ще мога да ви помогна с превода на последните серии. Ако мога да помогна ми пишете =]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате, ти не преведе ли 5-ти?Аз поемам и 14-ти.

luda_paca поеми15-ти и 16-ти, и евентуално 5-ти, ако Катето не го е превела.

Здраве, и успех с превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах на предната страница, че няма да мога да помогна. Съжалявам за което. milena1002 е превела 4 епизод, ако редакторката не е имала проблем с превода може да преведе и 5 епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 го получих, 15 епизод е редактиран, остават само превода на няколко именца, за което моля спийди за помощ

Yeon Hee

Choi Hyung Woo

Lee So Young

Kim Mi Jung

16 го чакам всеки момент от луда паца (адмирации за добре свършената работа), така че моите 3 серии (последните) са си при мен :P

а за 13-ти, нищо не знам, мило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та предадена за редакция

Превод приключен.

Благодаря на всички от сърце,които ми помагаха.

Успешна и ползотворна работа на редакторите!

Здраве и всичко добро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам кога ще бъде пусната цялата драма преведена :subs: ?? Извинете ме че така питам.Знам че не ви е само това в главата,но просто нямам търпение да гледам сериалчето и затова реших да попитам.Благодаря предварително :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отговярам ти от името на милото и от мое - редакцията е на 100% готова... в момента сме си разменили сериите за последна проверка... повече подробности от milotolu6ka

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се прави още една пълна редакция и едва тогава, не може да се ангажираме със срок. :)

 

Извинявам се дали е готова вече пълната редакция ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...