Jump to content

Recommended Posts

AvpLXf.jpg

 

 

Off Topic

b3b82a6d94cc72d3.jpg bad1b9b75a0f27ad.jpg

I Hear You 

 

Държава: Китай
Епизоди: 24

По новелата на: Shi Xiao Zha - "The Most Enchanting Thing"
Начало: 28 януари, 2019 - Февруари 11, 2019
Мрежа:  Youku

Субтитри: Английски


Участват:

Riley Wang като Йе Шу Уей.
Rosy Lu Si Zhao като Бей Ър Дуо,
Dai Zhuo Ning като Тан Ли (Лизи),
Yuan Hao като Ю Шън и др

 

Описание:
Бей Ър Дуо е момиче от обикновено семейство, което мечтае да учи в Япония

за професионален гласов дубльор

и затова се нуждае от средства за обучението в чужбина.
Нейната приятелка Лизи я кани да участва в шоу за влюбени двойки и така тя се запознава

с мълчаливия и безразличен майстор на цигулки Йе Шу Уей.
Налага се двамата са се правят на влюбени и да живеят заедно.
Докъде ще доведе това и дали младият цигулар ще се промени...

 

 

:essub:

 

Свали с :subs: субтитри::click: и :click: 

 

Онлайн с :subs:: :click:

 

Свали с английски субтитри.:click:

 

Видео с вградени китайски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

С руски субтитри и озвучка онлайн :click:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали преброих и 10 усмивки на Riley Wang за целия сериал. И то даже повечето бяха в последните епизоди. А такива трапчинки има този човек. Обаче така да си отиват с главната - много симпатична двойка бяха (малко като Крачун и Малчо :D). Сериалът е приятен, няма някакви сериозни драми, главните си живееха на семейни начала почти през цялото време и от това произлизаха доста комични моменти. Изнерви ме само

Off Topic

 че на тия двамката чак в 20 епизод им светна лампата, че се взеха насериозно. Шу Уей се усети пръв и ми беше много смешен като се опитваше да привлича вниманието и ... и да ревнува съответно.

 

Английските субтитри не са идеални, та затова предлагам и друга възможност за гледане - една мацка във фейса се е заела с превод, но пуска клипчетата в затворена група и трябва да се поиска одобрение. Гледам друг неин сериал и съм доволна от превода, така че и този би трябвало да е добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо се гледа и за моя изненада много приятен сериал.

За разтоварване е идеална любовна история. Двойката 

физически малко не си подхожда, но компенсират със старание.

В крайна сметка ми станаха симпатични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първите 5 епизода се чудя дали  има проблем с лицевите мускули  -  "the stone face". Прекалено много дразни полезрението. 

Ще го мъча :)

 

Поне тук да се усмихва...

 

RW2g6c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за странния въпрос. Как мога да се науча да правя преводи на филми. Имам доста сободно време и искам да помогна ако мога с превод на някой сериал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.05.2020 г. at 20:58, gabi9003 написа:

Здравейте , дали това сериалче ще има бг превод.Благодаря!

   Само субтитри на бг могат да ме накарат да гледам този сериал, след като не е "извънредно" привлекателен за мен...

100% се опитвам да уважавам усилието и да гледам всичко преведено... с леки изключения.

Дано с нещо ме грабне :) 

Обещавам мнение... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, merisa написа:

   Само субтитри на бг могат да ме накарат да гледам този сериал, след като не е "извънредно" привлекателен за мен...

100% се опитвам да уважавам усилието и да гледам всичко преведено... с леки изключения.

Дано с нещо ме грабне :) 

Обещавам мнение... 

 

Надявам се да ви хареса! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно точно определение имам са този сериал и то е "сладурест". :D Много добре ми се движат епизодите, и не усетих кога го преполових.

Харесвам, когато главният е леко особняк, а главната е напориста в постигане на целите си. Бонусът от красивите звуци на цигулката си е супер за мен, както и ми е изключително интересно как се случват нещата в сферата на озвучаване на анимационни филми и анимета. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го! Много е сладко сериалчето и много плавно върви. Актьорите много ми харесаха, подхождаха си. Малката прави страхотна роля. Имаше интересни комични ситуации с очарователен тънък хумор, които приповдигаха настроението. Йе Шу Уей доказа, че може да е голям манипулатор, когато реши да постигне своето и го прави с голям финес. :D Много съм се смяла в сцената,

Off Topic

когато така омая майката на Бей Ър Дуо, заради дъската за рязане, изтъквайки че е от висококачествен дървен материал.

Бетовен също беше едно от сладките неща в сериала, и също създаваше предпоставка за манипулация. :D 

Off Topic

В повече ми беше леко преувеличената драма в последния епизод,

но пък финала ми хареса.

Благодаря за преводът. :happy: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми вървеше малко тегаво.Можеше мааааалко по-рано да се усетят, че са влюбени. Главния леко дървен, има да се учи още момчето. Мацката я гледах първо в "Срещи в кухнята" и там много ми хареса, но и тук си се справи добре. Но пък си намерих съкровище-Yuan Hao. Много сладък този момък. И естествено не бях съгласна с развоя на нещата във втората двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го изгледах одавна и все още понякога си го пускам, хареса ми много и стана от редовните на лаптопа ми :) . Смятам, че главната двойка си паснаха перфектно, допълваха се взаимно, това, което липсваше при момъка, девойчето го компенсираше и обратно. Манипулативният и ревнив цигулар беше номер 1 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладък сериал. Не е нищо невиждано и оригинално, но е разтоварващ и забавен. Обаче това момиче защо не му оправиха маникюра, в сцените където му снимаха ръцете отблизо, а трябваше да се опитва да прикрива счупения си и олющен нокът? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно леко и приятно сериалче.За разтоварване става.

Харесаха ми главната двойка,яд ме е за другата,че така се развиха нещата.

Малко края можеха по-романтично да го измислят сценаристите,но и така става.

Благодаря за превода,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...