Jump to content

Recommended Posts

Аз преди малко влизайки в един от руските сайтове, ми излезе, че е качен два пъти сериала. Та се чудих защо е така, нямат такава практика, а после видях, че на едното пише втори сезон. И затова попитах, защото не съм сигурна, до колко може да е вярно.:click:

 

Но сега потърсих информация. Явно наистина ще има, но е много оскъдна. Най-вероятно няма да излезе скоро.

"Xia Lin нейният съпруг изпълнителния директор - Линг Yi Zhou се радват на брачния си живот с малкия си син, но какво ще се случи, след като бившият съученик  Yi Zhou се появи и се опита да открадне сърцето на Xia Lin?" :click:

 

Ох, детенцето....Какъв ли сладур ще е.

Добре, че и откачения приятел на главния го видях в каста. Че много си го харесвам него.

 

Но, втория сезон ще го мислим като дойде.

Аз сега чакам да бъде качен целия сериал  с БГ субт и да си го изгледам пак.

Благодаря за буквичките...:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

 

 
 
Плакат с добро предназначение за сезон 2 (2020)
   
 ir?t=myd032-20&l=ur2&o=1
N / A
Вашата оценка: Не е налична
 
Оценки:
Брой на наблюдатели: 1,760
Отзиви: 0 потребители

Ся Лин и нейният непосилен съпруг на изпълнителния директор - Линг Yi Zhou се радват на брачния си живот с малкия си син, но какво ще се случи, след като бившият съученик на Yi Zhou се появи и се опита да открадне сърцето на Xia Lin? Редактиране на превода

Добавете превод
  • Английски
  • Español
  • Português
 

 

 
 
 
 

Снимки

Снимка на добре планирана любов 2 сезон (2020)

 

Ми ето го.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ти, виж ти. Аз пък си мислех, че след като се ожениха няма какво повече да се случва, а то пак любовни многоъгълници се задават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ме дразни тази демонстрация на "прекрасния" живот в Китай ?

До сега не ми се е случвало с други азиатски сериали . Всички богаташи и живота им си бяха интересни и сносни за гледане, но това е вече 3-тия китайски сериал, който ме дразни с помпозна показност - много богати, говори се за суми от 8-10 цифри като за жълти стотинки, прекупуват компании като носни кърпички ! Даже корейските чеболи не можаха да ме издразнят така ! 

Да не говорим, че оставаш с впечатлението, че в Китай на всеки ъгъл те чака богаташ, който иска да се жени и е като приказния принц !

По едно време форума беше пълен с девойчета дето искаха да ходят в Корея и да се женят за корейци , сега ги пренасочват към Китай ли ?

 

Благодаря за превода !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като абсолютна цифра вероятно в Китай има най-много богаташи в света. Все пак са милиард и половина почти. Като съотношение брой богаташи на глава от населението едва ли са на първо място. Може корейците да водят хорото или американците. Все пак сериалът показва една мечта. Вярно, че не е много достоверна, но е приятно да гледаш. Иначе не би трябвало и Пепеляшка да четем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китай има повече от 4 пъти по-малко милионери от САЩ. Само в Хонконг обаче са 516 000, затова плътността там е на второ място след Швейцария, която по числен брой е на 12-то място. Анализът е на Credit Suisse за 2019. Топ 10 са:

 

1. САЩ

2. Китай

3. Япония

4. Обединеното кралство

5. Германия

6. Франция

7. Италия

8. Канада

9. Австралия

10. Испания

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Южна Корея не се класира в челната десятка. Е, Пепеляшките там са за оплакване. Вярно, че момичетата сега ще трябва в Китай да ходят да си търсят милионери. САЩ не го препоръчвам като дестинация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Южна Корея е на 14-то място по брой и на 27-мо като дял от населението.

В САЩ съм живяла 2 години и при определени обстоятелства веднага бих запалила мотора обратно натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слава Богу, казвам аз, че китайците в съвремените сериали показват повече градския живот и милионерите,  че нямаше да изтърпя ала латино сапунки и  мъка, мъка от рода на "Робинята Изаура" в оризищата. Имат хората богаташи, сгради, акъла да ти вземат, впечатляваща инфраструктура, що да не ги показват и да се попохвалят. Пък и сигурно стимулиращо идва за нацията им.

Ся, ний с кво да се похвалим, ако правим сериали- с милионери престъпници сигурно-масов изнасилвач,  с колекцията му ценни предмети, обирджия на банка .То май друго няма, шот другите ги убиха .:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлърче. Официалната му  премиера е обявена за 13 февруари ТАЗИ година.;):D

 

Off Topic

 

RomCom Series "Well Intended Love Season 2" drops new trailer and officially announced premiere date on February 13. Starring Xu Kai Cheng and Wang Shuang.

Title: Well-Intended Love 2
Airs: February 13, 2020
Genre: Idol, Romance, Comedy

Thinking that Ling Yizhou looked familiar, actress Xia Lin approaches him and gets caught in a scandal after a photo of them together makes the rounds online and their relationship gets misunderstood by the public.

Xia Lin (Wang Shuang) is a D-list actress who is working hard to chase after her dreams. She crosses paths with Ling Yizhou (Xu Kaicheng), the president of a multinational group that holds the economic lifeline of Gangdong City. Whether it be a chance encounter or a calculated meeting, the two colorful personalities clash again in a story full of sweet and funny circumstances. (Chinesedrama.info)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съшито с бели конци... Какъв е тоя тъп сценарии, пълен с истории просто нахвърлени в сериала, без връзка. И каква беше тая тъпотия със запознаването им?  Иначе актьорският състав беше страхотен! Без забележка :)  Въпреки многото прегръдки и целувки, двойките не ми бяха убедителни.  Пък и целувките едни изкуствени, направо смешни. Изгледах го заради главния, да му се насладя, но често превъртах! С една дума - няма да гледам втори сезон, ако има :)  Толкова страхотни китайски сериали изгледах напоследък, че може и това да е причината този да ми се видя малко глуповат!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко сериалче! Така ме очарова, че не усетих как пускам серия след серия и кога успях да стигна до финала. :) Влюбих се в главният, невероятен е! :) Изключително много ми допадна главната двойка. Така им се радвах на романтичните моменти, стоплиха ми душата и почти през цялото време усмивката ми не слезе от лицето. :) Сюжета не е нещо гениално и невиждано, но на мен са ми слабост този тип сладникави сериалчета, а намесен ли е и красавец.... :) най-добре. Искам много да благодаря за превода. Наистина удоволствието беше пълно! :) Бях забравила, колко очарователни могат да бъдат тези романтични сладки сериали. Благодарение на него си сложих розовите очила и определено разпуснах. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият сезон си върви с пълна сила. 

От изгледаните два епизода тук, излиза, че не е продължение на първия, а  някаква алтернативна версия със същите актьори. Бях открила 6 преведени епизода(випските показани), но набързо ги зачистиха, докато изгледах първите два, които  са за простосмъртните достъпни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сценаристът си е оставил ръцете. Гледал е няколко корейски драми от преди деситилетие и е решил да скълъпи всичко на едно място.

Амензия, отмъщения, договори за брак, зачезнала майка, тъй като разбираш ли мъж й я тормози, кома, жажда за власт...

Актьорският състав не искам да го коментирам, тъй като в мислите ми са избрани от кастинг за постановка, играеща се в детска градина --> яслата. 

 

Благодаря за превода! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включих  с този сериал.. Хареса ми. Радваха ме главните, а секретарчето и приятелка също бяха сладурчета.

 Благодарности за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го с доста превъртане, особено след средата. Много абсурни ситуации. 

На главните изобщо не им се получи. Бяха доста сковани, а химия изобщо нямаше. Хареса ми играта на актьорчето. Раздаде се момчето. 

Благодаря за превода.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лош, но химия въобще не усетих, особено в главната двойка. Иначе актьорите бяха страхотни, чудесен мъжки каст. Историята е интересна, бързо върви сериала, естествено има и клишета, но това е нещо, което се очаква при този тип драми. Като цяло-доволна съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...