Jump to content

Recommended Posts

Dw1x9YSVYAEX2t7

 

Off Topic

Dw1x9YSVYAEX2t7

Dv9L_BiVAAAvg-N.jpgDv-QJ9ZVYAANFfR.jpg

 

Well Intended Love Season 1 (2019)
ДОБРЕ ПЛАНИРАНА ЛЮБОВ

Държава: Китай
Епизоди: 20
Година: 2019
Мрежа:  Sohu TV
Жанр: Романтика, младежки
Продължителност: 45 мин.

Субтитри: Английски

 

Участват:
徐开骋 / Xu KaiCheng като 凌异洲/Ling YiZhou

王双 / WangShuang като 夏林/XiaLin

易柏辰 / Yi BaiChen като 楚炎/ ChuYan

黄千硕 / Huang QianShuo като 闻立 / WenLi

陈欣孺 / Chen XinRu като 杨童 / YangTong

杨昊铭 / Yang HaoMing като 南锦天 / Nan JinTian

刘贾玺 / Liu JiaXi като 贾菲 / JiaFei

孙嘉琪 / Sun JiaQi като 安然 / AnRan
商侃 / ShangKan като 尹霜霜Yin ShuangShuang


 

Описание:
За да получи трансплантация на костен мозък, 
третокласната актриса Ся Лин влиза в таен брак с Лин И Джоу, 
изпълнителен директор на компания. 
Въпреки конспирациите и недоразуменията, 
които срещат, 
двамата откриват истинската любов. 

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри + OST :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой  заглеждал ли е сериалът с руски субтитри - дали са читави? Аз се отчайвам вече, че ще видя свестни английски субтитри, та се чудя рускините да не би да превеждат от китайски направо. Иначе сериалчето е интересно и го мъча  някак си, ама стигнах до важен момент дет  ни с английските ти става ясно за какво иде реч, нито пък китайския ми е толкова съвършен, че да ги разбера за какво си бъбрят :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го почнах късно снощи, но ми се приспа и не я догледах 1-ва.

Не видях да има проблем със субтитрите.

Off Topic

 

Мацето разбира, че е болна и по погрешка се качва в грешната кола, взема чуждата кола за такси.

После търси подходящ донор и се оказва именно човекът от таксито, чието име прочита без разрешение

 в лекарския кабинет.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana   Английските субтитри са сякаш с google преводач, местоименията са пълна каша и само ако покажат човека , за когото говорят ще схванеш. Зарадвах се като го пуснаха из сайтовете за онлайн гледане, ама превода си е съшият. Надявам се някой да му спретне сериозен читав превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го заради главния, но не видях, че се излъчва в момента и още няма субтитри. Приятно и не натоварващо въпреки болестта на  главната, но се ожениха още във втори епизод и нямам идея за какво ще става въпрос по нататък :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, daneto написа:

Загледах го заради главния, но не видях, че се излъчва в момента и още няма субтитри. Приятно и не натоварващо въпреки болестта на  главната, но се ожениха още във втори епизод и нямам идея за какво ще става въпрос по нататък :D

Пусто любопитство ме накара да изгледам няколко клипчета - ще става екшън натам :D 

 Ако някой е стигнал 10 еп. 

Off Topic

ако съм разбрала правилно с този превод - тя май въобще не е била болна, а той е измислил всичко. Или съм в жестока грешка и тайната от сейфа е съвсем друга :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е този съпруг  ме кефи - "Обеците са специални - вътре има GPS " - така де - да си знае човека къде е жена му :lol2:

Off Topic

Съпругът се оказа дългогодишен "Stalker"', но тука има оправдание вече - някой се опитва да нарани мацката.

HQDXpYW-rH_aNjynAfTQ5SArvSPVs5Wwkf4GYRvo

 

Гледам си ги тия двамата и се смея с глас :) И въздишам по съпруга.....

XeOSE66lidLw-bYcQseQ0YuUbnXk_2MsdfDztjyH

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче. Вярно, такъв мъж само в приказките, и в китайските сериали:28558::kiss2:,

с които толкоз вече свикнах, че не ми се ще  да излаза от китайския приказен свят.

И по-добре тук в този свят, където е пълна забава, отколкото в реалния,

в който се чудиш, какво още ще става!?:dunno::swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - накрая хубави английски субтитри :)

 

@lukreciana не знам докъде си с епизодите, ама аз очаквам да вкарат сигурно и някое бебе - тези младоженци на всеки 10 минути се хвърлят под завивките  :lol2:

 

Малко кадри зад камера - да си призная - повече се смея с режисьора :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви заплетени планове и конспирации за едното запознанство!!!?? Като разбрах какво е измислил, щях да падна, такова нещо май още не беше показвано. И тя все пак му прости, хм. Ама, какво да се прави - любов! 

Момчетата са страхотни, а пък главният - е, че то има ли изобщо такива мъже, бе? И много ме впечатли лошият, уж една такава детска физиономия, а на моменти ме беше страх да го гледам, какъв поглед, каква омраза показа, страхотно ми въздейства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде му реда и на това след доста отлагане. Нямах никви очаквания и поне до трети епизод бързичко върви и се забавлявам:D Верно такива мъже само у китайско фентъзи има, ем богат, ем добър, да не забравяме красив, непорочен/девствен:swoon: и не си брои стинките кат се жени по сметка:swoon: Освен тва левкемията у китайско явно без химиотерапия се лекува и то за два месеца, мацката както си влезе тъй си излезе от болницата:blink: Сериозно смятам, че съм сбъркала

Off Topic

не само страната ами континента направо. Май веднага трябва да си взема еднопосочен билет за там и още от летището ще се навра в първата лимузина дет мерна и ще забравя за НЗОК, груби лекари и сестри от разни медицински комисии и тем подобни, че и за два месеца ще съм на крака, ами да!

Иначе главната и въпросния трети ъгъл на броманса добре ги докарват "белите пеперудки":lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.02.2019 г. at 0:59, vivivan написа:

 

  Скрий съдържанието

ако съм разбрала правилно с този превод - тя май въобще не е била болна, а той е измислил всичко. Или съм в жестока грешка и тайната от сейфа е съвсем друга

 

 

Вив правилно казва,

Off Topic

въобще не е била тя болната...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих го, арлекинче по китайски:) Поне ме успокоиха, че дори там не вярват на алтруистични бръщолевения, щот и в техния здрав разум взех да се съмнявам по едно време. Плюса: главната искаше да работи, друг е въпроса, че с нейното  IQ ще и е трудничко без въпросния принцB) То не мога и тъпотия да го нарека-не си изпускаше телефона и за секунда и нон стоп беше в интернет, но не си направи труда да провери как протича лечението при нещо толкова сериозно пък после се прай на обидена<_< Другото, вярно превъртах, но не видях да казват, че е сирак.  Не само не видяхме никой от семейството и без значение през какво преминаваше, всъщност май дори не ги и споменаха:huh2: Съперничката и също беше на този хал - "принцеса", наследница, не знам си кво, но и при нея нямаше никой, дори  подчинен.

Както и да е,  както казах - арлекинче, лекичко, минава и заминава и единственото, което ще си спомням са няколко хубави лица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го гледах отдавна /, не е било последните 2 месеца/,  хареса ми като за разпускане, а руските субдитри са повече от прилични! Като изключим някои клишета, останалото ми хареса. На мен ми допадна много актьорчето, приятел на главния - имаше интересно излъчване и весел нрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...