Jump to content

Innocent Witness (2019)

Gia13
 Share

Recommended Posts

iv37yISyjBd9Qnp3wZAui5IpYAk.jpg

Spoiler

fcf811490395fe44.jpg

dca7cc53c0ff2e18.jpg

687cf12e430423d6.jpg

Innocent Witness ( 증인)

Романизация: Jeungin

Премиера: 13 февруари 2019 г.
Държава: Южна Корея

Жанр: драма

Времетраене: 129 мин.
Режисьор: И Хан

Продукция: Movie Rock /무비락Studio by the Library /도서관옆스튜디오

Разпространител: Lotte Entertainment 

Субтитри: Английски

AsianWiki

Участват:

Чонг У Сонг като Янг Сун Хо 

Ким Хянг Ги като Им Джи У 

И Гю Хьонг като Хи Джун

Чанг Йонг Нам като Хьонг Джонг

Пак Кън Хьонг като Гил Дже

Резюме:

Янг Сун Хо е адвокат, който от около година работи за голяма правна фирма. Получава дело, в което клиентката му е заподозряна в убийство. Докато работи по случая, Сун Хо среща Им Джи У - единствената свидетелка, която обаче е аутист...

Трейлър

Тийзър

:essub:

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руско озвучаване :click:

• Like 4

Чудесен филм! Надявам се, че благодарение на българските субтитри на @darkbreathe повече хора ще го изгледат, ще го харесат и ще го коментират :)

Чонг У Сонг изигра отлично ролята си на човек, който не се чувства много на мястото си в тази правна кантора, но все пак гледаше да си свърши работата по възможно най-добрия начин. Малката изобщо не му отстъпваше, напротив – беше ми много убедителна и съпреживявах с нея всичко, което ѝ се случваше. Двамата изградиха прекрасни отношения – и забавни, и трогателни. Останалите актьори също се справиха отлично.

Добре разказана история, за която не е нужно да се говори – достатъчно е да се гледа.

• Like 2

Ох, толкова ме стегна този филм. Реалистичен и трогателен, съдържаше много поуки. Поне аз така го усетих. 

Да не се съди за книгата по корицата, защото не всичко е както изглежда. Да се проявява повече съпричастност към хората, защото всички са различни и имат различни реалности, преживявания, усещания, потребности. Всеки има собствено темпо, което следва, способности и черти, които го правят уникален, въпреки различията и именно заради тях. Важни въпроси се разгледаха тук за принципите на адвокатската професия, но и за това какво е да си добър човек. Понякога и най-доброто, което се прави не е най-доброто. Обърна се внимание, че ако човек няма вътрешен компас или е забравил за него, е хубаво да намери някой отвън, който да му е измерител. А ако и това няма, събитията в живота са достатъчен показател. Показа се, че всеки има място, въпрос на време е да го намери. Разгледа се важността на общуването, включително и на това с хора, които са с различни нужди. 

Чонг У Сонг се представи страхотно, както винаги. Изобщо всички бяха много добри. 

Благодаря за субтитрите. Дано повече хора го гледат и да намерят нещо за себе си. 

• Like 3

@Koizora, благодаря за споделеното мнение, обичам да чета коментарите ти – успяваш чудесно да изразиш емоциите си от видяното!

Забравих да отлича силната роля и на майката, която е истински герой за мен. И прекрасната ѝ реплика:

Off Topic

Ако не беше аутист, нямаше да е моята Джи У.

• Like 1

Хубав филм. Напомня какво е човечност. И че хората, които ти въздействат най-силно не са непременно по-влиятелни, по-знаещи или по-умни от теб.

Много ме впечатли играта на Чонг У Сонг в началото на филма, когато героя му беше представен в светлината на подтиснат от обстоятелствата и от начина на живот персонаж. Много е трудно да играеш обикновен човек и да останеш интересен на зрителите. До сега съм го гледала в много различни роли, но тук наистина оцених таланта му.

Единствено финалния процес за мен имаше малко холивудски привкус. Не си падам по показността, когато героя се осъзнае и започне да се променя. Но все пак е трябвало да се поберат в рамките на пълнометражен филм. Имайки предвид, че алтернативата е да разточват развитието на героя в 16 серии, май си вземам думите обратно.

Топъл, човечен и приятен за гледане филм. Препоръчвам!

• Like 1
  • Upvote 1

Един наистина смислен филм, който се радвам, че изгледах докрай. Наскоро гледах "Добрият доктор" и някак темата за мястото на аутистите в обществото ме грабна. Актьорската игра е на ниво. Липсват обаче някои подробности, които щяха да направят филма по-завършен. Препоръчвам го силно, ако сте фенове на "съдебните филми". 

• Upvote 2