Jump to content
Desi_Zh

Devil Beside You (2005)

Recommended Posts

Защо, нали ти си последната инстанция? Знам, че всички сме затрупани от проекти и си е чисто геройство приключването на даден проект... така че, кураж, още малко остава, а после :beer:

Не искам да звуча прекалено нетърпелива [добре, де, признавам си нетърпелива съм, но определено нямам намерение да ви притискам, и превода, и редакцията са доста трудни неща...], но доколкото разбрах първите няколко серии са преведени и редактирани? Та, чудех се, има ли ги качени някъде? :?

Здравей,

Няма ги все още качени, но останаха само още 10 серии да бъдат прегледани от Спийди и ще ги пуснем в употреба :) , а тя както сериозно се е захванала в момента, очаквам че работата ще стане много скоро ;)

Не искам да досаждам, но може ли някой да ми каже до къде стигнахте с превода :rolleyes:

Качването на българските субтитри е вече факт!

:click:

Е, супер! Както и аз отдавна съм си го харесала това сериалче.. А само първите две серии ли са с бг субс? Извинете ме, че препирам, но просто ми се иска да знам информативно дали да го почвам или да почакам докато излязат и останали. Иначе браво за превода! :lol:

Щом са пуснали първите две серии, значи целия е преведен и редактиран. Сигурно ще ги пускат по 2 на ден както винаги. :)

kimberli kiss, извинявам се, че не ти отговорих по-рано какво става със сериала, но не знаех със сигурност точно от кой ден ще започнат да се пускат епизодите и предпочетох да изчакам, отколкото да дам погрешна информация ;)

Наистина целият сериал е преведен и редактиран отдавна, но напълно са готови първите 10 епизода. Искаше ми се да изчакам всички субтитри да се върнат от последния преглед, за да се пуснат без прекъсване, но в крайна сметка с desjer решихме, че е по-добре да пуснем поне това, което имаме, а ако speedy ми прати скоро и другите, ще пуснем и тях.

Искам да благодаря на всички момичета, които отделиха от времето си и от труда си, за да прибавим задружно още един превод към все още малкото преведени тайвански сериалчета :thanks: Прегръдки и целувки от мен за сладурките mira71, milotolu6ka, alex_ana, coruin, speedy86 и разбира се за desjer, която беше така добричка да пусне субтитрите днес :kissx::beer::kiss2:

На всички други почитатели на тайванските сериалчета пожелавам приятно гледане и дано субтитрите ви харесат :asian:

Още тая вечер ти пращам 2 и успоредно с качването другите. Сори още веднъж за забавянето. :-*

Когато видях, че са качени останах с широко отворена уста. :D Толкова много се зарадвах... Благодаря на целия екип!

Desi_Zh, мерси за отговора ти. Днес гледах и двата епизода и превода беше много хубав. Благодаря и на екипа, който се потруди, за да ни зарадва с това страхотно сериалче. :) :) :)

Честит завършен проект!