Jump to content

Devil Beside You (2005)


Recommended Posts

Devil Beside You (2005)

dbyle2.jpg

 

Държава: Тайван

Година на излъчване: 2005

Епизоди: 14/ 20 (прави се преводът на варианта с 20-те епизода)

Субтитри: Английски

Сериалчето може да се изтегли от тук: BGSHARE

Форумна тема

 

Преводач: Desi_Zh

Редактори: milotolu6ka (еп.1-4, 16), mira71 (еп.5, 7, 9-14, 17-20 ), alex_ana (еп.6), coruin (еп.8, 15 ), QC - speedy86

devil2d.jpg

 

 

Понеже съм страшно голяма почитателка на това сериалче и на Mike He, :heart: :heart: :heart: , започнах а превеждам на български субтитрите от варианта с 20-те епизода.

До момента съм стигнала до 4-ти епизод.

В случай, че някой желае да помогне с превода на сериите, за да станат готови по-бързо, ще се радвам :D

Иначе може би ще бъдат готови след месец и половина.

Така или иначе няма как един от най-сладките сериали да остане без превод ;) .

 

 

Сериалът е в процес на редакция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за извинение, но превод точно на тази 20серийна версия вече има За съжаление съм качила филма на двд диск,но ще поровя в архива ,дали случайно не съм качила субтитрите там.Как да ти ги пратя ако успея да ги намеря?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преведен го имам и аз на компа. Но за да се качи тук трябва да се питат преводача и редакторите. Не мисля, че е редно на своя глава да разпространяваме чужди субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За българските субтитри може да се пусне линк в темата.

За да се качи на нашия сайт трябва преводачът да даде разрешение да му се редактира преводът, и, разбира се, да има свободен редактор за целта. В случая не мисля, че е нужно, тъй като вече наш екип си работи по сериала.

 

Доколкото знам, преводът е отдавна завършен и е предаден за редакция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо ми се струва, че и редакцията е готова и май се чака само QC-то? Защо си правим труда, след като в нашия сайт се предлагат за размяна чужди субтитри. Това не е ли малко обидно за екипа, работил по сериала? Самата аз се чувствам ощетена, като редактор, да не говорим за преводачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая давам информация, която съм получила по един или друг начин. Неадресирани въпроси мисля, че са излишни, понеже си има опция лично съобщение, за да се разберете като екип. Тук, в новия форум, дори е по-лесно, понеже личните съобщения могат да са между повече от 2-ма човека.

Да не говорим, че въобще не съм част от екипа на този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного хора чакат този сериал, който струва ми се отдавна е преведен.

И не само този....

Не виждам защо не се приключва редакцията и там каквото още трябва,

ами се започват нови сериали за превод.Трябва да си помагаме,

за да се приключва със сериалите по- бързо, и да се дават на хората.

Това до известна степен ми прилича на егоизъм и...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая давам информация, която съм получила по един или друг начин. Неадресирани въпроси мисля, че са излишни, понеже си има опция лично съобщение, за да се разберете като екип. Тук, в новия форум, дори е по-лесно, понеже личните съобщения могат да са между повече от 2-ма човека.

Да не говорим, че въобще не съм част от екипа на този сериал.

извинявай, но "неадресираните" въпроси не бяха насочени към теб конкретно, а бяха по скоро риторични. Не искам да критикувам никого, знам, че всички QC-та са затрупани от работа. Аз, като редактор, съм си свършила работата, така че.... съжалявам единствено за това ,че сме изпреварени...но както се казва, който превари, той завари... надявам се някой ден и нашите субки да се използват от верните ни фенове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ако съм обидила някой от преводачите!Споменах го просто за имформация в никакъв случай не искам да бъда зле разбрана.

Много харесвам този филм и се радвам че се превежда,още повече че ми беше адски трудно да го открия .Май го няма в нито един бг торент сайт,ще се радвам ако бъде качен за да могат повече хора да го гледат.Спорна работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При добро желание от страна на екипа работил по превода на сериала, ще бъде качен в Мастерс веднага щом е готов с НАШИ СУБТИТРИ. ;) За придвижване на проекта към тракера ме търсете в скайпа (има го в профила ми)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето наистина е преведено отдавна.

Остава да получа още една редакция, а QC е до 9 еп.

Надявам се скоро да му се види краят, за се качи по торент тракерите и да може да се гледа от повече хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някакъв шанс скоро да му се види края? От одавна щях да съм си го изгледала с английски субтитри, ама реших да уважа екипа работил по българските и да чакам превода, ама вече не знам дали ще го дочакам някога.

 

ПП: За протокола - това ми е първото мрънкане за субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blush: Ако ще ти олекне, много ме е срам. :lol::blush:

Утре ще ти пратя поне първата половина, за да ги прегледаш ако искаш и да ги качиш. Предния път до 4 еп. ли ти пратих? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, олекна ми на душата :D

 

Всичко до 6-ти епизод е готово и е в мен. Последно ти бях пратила 8 и 9 еп, така че сега чакам тях и ще ти пратя всички останали в комплект ако ще можеш да ги подхванеш :asian:

 

Иначе по-добре ми се вижда като стане всичко готово тогава да ги пуснем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди, благодаря ти за разбирането и работата. Много си го харесвам това сериалче, ти виждаш защо, затова съм радостна да разбера, че края вече се вижда... отново благодаря :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...