Jump to content

Recommended Posts

Хахахаа, да, как беше взела да го възпитава, тя пияна на кирка, не може да го види къде в стаята е застанал, тръгнала да го порицава :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това клипче ще й остане на Лавандулата ми се струва, пак изкараха животните :D

@lukreciana, как си със змиите? 

 

p.s. Въпрос без отговор - колко народ трябва да замине, преди Венго да пусне петела? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с петела голяма глупост,откъде го изкопаха, :o

 двойката броненосци,която копае тунела също...B) Иначе играта на ниво, браво на артистите.

Сега,  в крайна сметка, това в леглото с мацката-виаграта наистина ли си свърши работата.. не схванах...

Тази серия беше доста сладка...:emote_kiss3:

Сега се чудя,кое е товаа което ги убива с камъни и ги премъква нанякъде...:nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя нали искаше да яде нещо, не си спомням, какво беше,

ама то беше само за мъже... Аз така го разбрах..:o

На 12-та съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те питаха за противоотрова срещу ония твари, ма онзи реши, че за виагра питат. А после тя го изсънува екшъна в леглото.

Почти си ме настигнала значи, довечера ще си продължа 13.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.02.2019 г. at 12:57, seal_reinforce написа:

То това клипче ще й остане на Лавандулата ми се струва, пак изкараха животните :D

 

 

 

Клипче, клипче ,колко да е клипче, от тридесетата  секунда - една минута действие.

Големи сте скръндзи, но...жестът се оценява- "есенцията" барем видях.:es:

Лелката не важи много, явно  из тия гробници му е паднал на Дедо критерият.Че и хигиената занемарена, като гледам- няма ли там ручейчета, поточета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С на дедо ти високия морал - толкоз. Може по-натам да има още, тя такива белтъци мята към него, че и Краля на зомбитата вече е разбрал. Останалите отдавна ги взеха на подбив :rolleyes:

Хубава е момата, но на мен ми изглежда стара.

 

Тоз сериал обаче може да си продължава до безкрай. Дет вика генерала, "не намерих нищо, което искам, но много неща, които не искам" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е скаран с гимнастиката милия, това е отдавна известно. Не знам с танците как е, ама не се надявам много :D

Разбра ли се кой ги цели с камъните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 Не още.

Още съм на гигантската стоножка. Бе, ква броня има тва животно. 

Ся чакам Венго да му види сметката най накрая... Петльо не успя, много му е голяма...:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Унищожили толкоз много яйца и стоножки, че таз била изпратена от стоножковите богове да сее възмездие :lol2:

Той Венго докат се натутка... ясно е, че са разбрали, че силата му е в съзерцанието, ама чак изнервящо. И петела се разкукурига :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак ревах :cry:

Дамусеневиди и стоножката. Еми виновен е, да не се беше туткал :mad: 

 

Обаче оная сцена сам с нея не ли заприлича на тогава, дето спасяваше лисицата в Пагодата на злото :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега плача с Венго. Много му се получава, плачещо дърво-рядък екземпляр.:cry:

Това със Сървайвара съвсем точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той дано да оцелее до края на епопеята, че както е тръгнало... :D

Обаче никъв романтик не е, вместо да я прегърне като се изкатериха (и това беше яко преувеличение, ама айде), как я лупна по гърба :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кака прегръдка, даде и кураж човекът? Тя такава е мъжкарана, откъде да е сигурен ,ако я прегърне, дали няма да го нарита.:lol2:

Ясно, кой хвърля камъните и защо?

Плака ли за капитанчето, Хич не се надявах на оня другия да  им извърти такъв номер.

Доста колоритен, забавен, но и мазен образ беше,

въпреки че повечето гафове станаха заради него, имаше и нещо в него, не знам как да го обясня,:dunno: което не ми даде напълно да го намразя..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...