Jump to content

Recommended Posts

lwekOY7xWhbB7LZQEvixy35EWaY.jpg

 

Off Topic

Dw3z4tLVYAAraFE.jpg

 

 ГНЕВЪТ НА ВРЕМЕТО
 鬼吹灯之怒晴湘西
 Candle in the Tomb: The Wrath of Time

Уебсайт: Tencent 
Дата на излъчване: 21 януари 2019 г.            
Време: Понеделник 20:00 (три епизода), 
Жанр: приключенски, ужаси, съспенс 
Епизоди: 21 

Режисьор: Guan Hu and Fei Zhenxiang

Мрежа: QQLive

Продължителност: 45 мин.

Субтитри: Английски


В ролите:
 Pan Yue Ming катоChen Yu Lou
Gao Vengo катоZhe Gu Shao
Xin Zhi Lei катоHong Gu Niang
Cao Wei Yu катоLuo Lao Wai
A Aly катоHua Ling
Zhang Rizo като Hua Ma Guai


Описание:

 Републиканската епоха.
Ожесточената борба на военачалниците за власт.
Наследникът на гробницата и главата на клана 
Сиелин-Чън Ю Лу
се присъединява към  военачалника 
Луо Лао Уай и се отправят към Сянси, 
за да проучат гробниците на династията Юан. 
По време на пътуването си срещат Джъ Гу Шао 
последният потомък на Баншу, който не се интересува от съкровища, 
но иска да намери магическата перла, 
която може да сложи край на проклятието на клана му.
Ю Лу и Гу Шао в крайна сметка се обединяват,
за да преминат през 
непроходимия път към гробниците на Юан. 

В екипа е  и дясната ръка на Юлоу-Мис Хон.

 

 

Off Topic

Свещ в гробницата Гневът на времето cdrama Пан Yueming

Свещ в гробницата Гневът на времето cdrama Vengo Gao Weiguang
Свещ в гробницата Гневът на времето cdrama Xin Zhilei
Свещ в гробницата Гневът на времето cdrama
Свещ в гробницата Гневът на времето cdrama
Свещ в гробницата Гневът на времето cdrama
 
Специално за  seal_reinforce поздрав от дървесото, защото е пропуснала да поздрави рожденика.
Off Topic

BuNJRy2.jpg

 

Свали :click: :click: :click:
 
Онлайн с английски субтитри.:click:
 
Руски онлайн:click:
Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana, е ти защо не му честити бе, нали съм те оставила да ме заместваш :D

@debil4e да гледа и да си каже впечатленията, аз като се върна ще проверя има ли истина у тех. Дедо с неговата си коса ... ще видим тая работа... Аз отделно и първите два не съм гледала, ама едва ли ще има връзка, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай Бин Бин и на Лавандулка Парцалката, го изтърах... Голям пропуск, но с това леко мисля,компенсирам.

Ами, да е жив и здрав на седмица патерица и стига манекенства и го игра дърво, ми да пораздвижи малко листака,

и  клонака, па може и да разцъфти нещо, а и да върже някоя напета мома , може и Дилраба, няма лошо.

Аз другите 1 и 2 не съм гледала също. Но доста труд е хвърлено, то така е с всички китайски де.

Но сякаш мудничко ми се видя, ама не знам. То и без субтитри съвсем нищо не схващам. Ми ще видя някоя друга серия по-нататък, ако имам време. Сега съм при младоженците и Историята на  Мин Лан.

Много нежни и супер отношения показават,и интриги на ента степен. та съм обсебена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва сърце преди Мин Лан съм ти го турила, да сме наясно :896767:

Аз и 2 ще загледам някой ден, нали е с Итън, ама първо Дедо. Айде да ми кажеш, като го пуснат с английски онлайн, че съм само с телефон. Тя @debil4e сваля, мене ме мързи, а най-лесно предвид обстоятелствата ми е в Тубата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не, тоя ще го чакам къмплит.  Предните две части не ми допаднаха дотолкова, че сън да не ме лови докато излезе нов епизод за да видя дали дървото е цъфнало най-после.. Още ми държи влага от военния(твърде добър) и за да не разводнявам нещата (поне не много) карам онгоинг тоя с Бинчо, паралелно зяпам младоженката в съвременното докато чакам фентъзито с нея да приключи и да си го сваля:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, lukreciana написа:

Покрай Бин Бин и на Лавандулка Парцалката го изтърах... Голям пропуск, но с това леко мисля,компенсирам.

Ами, да е жив и здрав на седмица патерица и стига манекенства и го игра дърво, ми да пораздвижи малко листака,

и  клонака, па може и да разцъфти нещо, а и да върже някоя напета мома , може и Дилраба, няма лошо.

Аз другите 1 и 2 не съм гледала също. Но доста труд е хвърлено, то така е с всички китайски де.

Но сякаш мудничко ми се видя, ама не знам. То и без субтитри съвсем нищо не схващам. Ми ще видя някоя друга серия по-нататък, ако имам време. Сега съм при младоженците и Историята на  Мин Лан.

Много нежни и супер отношения показават,и интриги на ента степен. та съм обсебена.

Ай ся, аз виновна .Бин Бин и Парцалка директно у кофата ги метнах.

Младоженците голям зор до сватбата -40 серии ги чаках, то не остана направо време за обсебване.:896767:

Колкото до това с дървесното, чакам да ми кажете летят ли, че да знам, да приготвям ли очилата, някоя вейка да не вземе да ми извади очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Lawandula написа:

Ай ся, аз виновна .Бин Бин и Парцалка директно у кофата ги метнах.

Младоженците голям зор до сватбата -40 серии ги чаках, то не остана направо време за обсебване.:896767:

Колкото до това с дървесното, чакам да ми кажете летят ли, че да знам, да приготвям ли очилата, някоя вейка да не вземе да ми извади очите.

Ми не летят,ама много вървят... И то предпазливо, щот има капани и мистерии.

Катерят се с въжета-масово- споко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красиви артисти,ама много се лигавят бе, няма я :dunno:сериозността и изправената възвишена осанка  на дървесото.:P

Затова в коша, нищо друго не се гледа.:asian::28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей  това дава някаква надежда, че и праскови даже има, планети, царства и т.н..Космически кораби барабар с тях даже.Не му намирам тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, няма и да намериш. Преди време ми прозвуча интересно и бях готова и онлайн да го проверя, но не би. Дори онзи ден пак проверявах, но няма превод на разбираем за мен език-озвучаване до средата на виетнамски и китайски субтитри не ми вършат работа. Помъчих епизод два, колкото да видя как директно скочиха в драмата и триъгълниците и се отказах, много приказват пък аз не ги разбирам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, на руски три серии преведени преметнах-  тук. Обещаващо е доста и интересно още от първата минута.Голяма красота- цвят, цвят, цвят! Главната супер красива( Икебаната ряпа да яде, че и Мимето и тя), танцьорки един път и не на последно място мъжете.Не могат да се сравнят с дървесата :28558:, но ... вАжат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но гадинката регистрация иска, преди пробвах и нещо не ме ареса:D 

Off Topic

Ако не те мързи драсни на лични що първия от триъгълника изби роднините и, предполагам, че беше само претекст но... Иначе главната май в Martial Universe я бях гледала първо и после пък разбрах,че ходи с един от мойте си любимци, не на тюленчето:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Английските субси резко секнаха след 2 еп., докъде го докарахте с руските?

@lukreciana, добре си го писала 'приключенски ужаси', взе ми се акъла с пустата котка :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш циветата или цибетата:click:, Кафенце от изпражненията на цибетка:lol2: Най-скъпото кафе,ха-ха-ха

която си припикала мястото:28558:, за да си лови жертви.

Сега ще глеедам 3-та, че то руски има ли?

Четох, че пишело в уеба, че Чън Ю Лу е роден в гробицата на Юан,там са живели родителите му,

затова имал поглед на ястреб и некви други по-отличителни умения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам, мислех, че с руски гледате с Лавандулата. 

Това едното нали беше обикновена котка? Така мрънка и квича, че сега цяла нощ ще си представям, че неизвестното същество, дето обитава нелегално тавана на баща ми е циветка и ще дойде да ми препикае възглавницата, посредством изпълзяване през неизползваема дупка за кюнец :ph34r:

Венго тамън се активизира и греда - нищо не му разбирам. Ама мисля, че така са се постарали откъм съспенс, че и Дебилчето нема да може да устои, без оглед на актьорското му майсторство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

 

006eEkZhly1fyqt1mwnqoj30u01hcnpe006eEkZhly1fs3k2ltmavj33vc2kwu0x

006eEkZhly1fvjfaptmecj31400qo7dn

                                                           И либов май има. Ама отначало що така, :dunno:

                                                                             Цяла цивета отрепа, ама от нея бега...

 

 

 

006eEkZhly1fvjfajdrr0j31400qon72

006eEkZhly1fz59ixoau5j3309206x6v

006eEkZhly1fz59iu443hj3309206b2l

006eEkZhly1fyi1oj4gcbj31ei0tinpf

Off Topic

 

006eEkZhly1fz4q8vhp2rj30yg1cq1ky

p2545220018

p2545220026

 

p2545220023.jpg?w=400&ssl=1

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.01.2019 г. at 0:42, debil4e написа:

Благодаря, но гадинката регистрация иска, преди пробвах и нещо не ме ареса:D 

  Покажи скритото съдържание

Ако не те мързи драсни на лични що първия от триъгълника изби роднините и, предполагам, че беше само претекст но... Иначе главната май в Martial Universe я бях гледала първо и после пък разбрах,че ходи с един от мойте си любимци, не на тюленчето:D

 

Ето със субттри в ОК:click:, ама има само до 3-та. ще се следят,няма как:click:.

Има и втори сезон в бъдещето,не в наше време, доколко е истина  не знам.

Off Topic

 

93e2793fgy1fm7axqec20j21kw0o3u0y.jpg

 

seal_reinforce,тия пълзящите гадини кви бяха,

и аз не разбрах онова летящото като го ухапа 
ли се
 стопи оня накрая на 3-та серия, 

и те допълзяха да го довършат, 
или какво,
 ти  как го разбра?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...