Jump to content

Recommended Posts

natwd6L8zzDMCTeMqDE7ZYLdRFM.jpg

 

Off Topic

hNqlMpmzdQywzRSEk2AcTSTUrQP.jpg

 

Love in Sadness (슬플 때 사랑한다)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Seulpool Ddae Saranghanda

Период на излъчване: 23 февруари 2019 – 27 април 2019 г.

Време на излъчване: Събота 21:00-23:00 (30 минути за епизод / 4 на ден)

Жанр: Драма, Романс

Канал: MBC

Епизоди: 40

Режисьори: Choi Yi Sub, Yoo Beom Sang (Working Mother, Babysitter Father, Miss Ripley)

Сценарист: Song Jung Rim (A Woman's Secret, Miss Ajumma, Green Coach)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Ji Hyun Woo като Seo Jung Won

Park Han Byul като Yoon Ma Ri

Ryu Soo Young като Kang In Wook

Wang Bit Na като Joo Hae Ra

Ko Woo Ri (Rainbow) като Oh Cheol Young

 

Резюме: Римейк на японската драма Utsukushii Hito (1999)

Сериалът разказва историята на Со Джонг Уон (Ji Hyun Woo), отличен пластичен хирург, който се влюбва в Юн Ма Ри (Park Han Byul), снаха в богато семейство. Бракът ѝ е нещастен заради съпруга ѝ Канг Ин Ук (Ryu Soo Young), който изглежда перфектен пред другите, но всъщност е обсебен от това да я притежава, като дори стига до насилие. Решавайки да избяга от дома си, Юн Ма Ри се обръща към Со Джонг Уон с молба да промени напълно лицето ѝ…

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:
Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го гледах още миналата година и го започнах главно заради Су Йонг. Но не съм очаквала, че така ще ми хареса! Наистина е един от тези тежки сериали, които в повечето случаи, след всеки епизод, оставаш с горчивина в устата и този не беше изключение. Отначало не можех да дишам Ин Ук, но след това започна все повече да ме радва начина, по който настоятелно търсеше съпругата си. Милиони жени покрай него, но това него въобще не го интересуваше.

Spoiler

Когато тя промени лицето си, той не се отказа от нея. Доказа й, че не обича само мисълта за майка му, въпреки че това беше част от проблема. Но целият тормоз, който беше преживял като малък и примера на баща му не му помагаше въобще. Той показваше любовта си по единствения начин, който познаваше и беше учен. Главната по някога наистина си го предизвикваше, но никое човешко същество не заслужава да живее в страх.

 

От друга страна обърканият Джонг Уон.

Spoiler

Той също нямаше очи за друга жена, освен собствената си. Но ми беше трудно да го разбера какво точно се опитваше да направи. Уж ще защитава Ма Ри, но я остави близо до Ин Ук. Уж беше влюбен в Ма Ри, а не в лицето й, ама не точно x.x

 

Сериалчето беше хубаво. Но си трябва правилното настроение, за да се хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм до средата, но не е никак лош. Хареса ми актьорската игра. Всички се справят доста добре. Макар че не си падам по мелодрами, лудият съпруг уравновесява нещата. Играта на актьора е отлична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ,страхотна роля на Ryu Soo Young ! Перфектно си му пасна и макар ,че като цяло персонажът му беше отрицателен ...ставаше  ми и жал за него.Разбира се имаше си причини ,но само до някъде.... да се оправдае поведението му...Като цяло...много силна драма, на моменти доста мудна и лежерна ,но ми хареса !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключителна актьорска игра на любимият ми Ryu Soo Young! Беше ми много интересно да го видя в подобна роля. :wub: Цялата драма е бижу. Докторът ме дразнеше само на няколко пъти, но краят ми хареса, макар че тайничко си мечтаех за нещо друго.. :asian: Вдъхнови ме да направя клип на главните, с любима песен на на Лияна:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Засега съм някъде след средата, но отдавна не бях попадала на добра романтика без да е прекалено трагична или непоносима... Всички тези цветя и хубавия саундтрак с доста класическа музика доста ми допадат. На най- напрегнатите моменти е и доста як корейски рок. 

За към "лошия" нямам предпочитания и симпатии, въпреки че добре си играе ролята....

Spoiler

Не разбирам мнения " тя си го търсеше" за пребиване на жена, що за глупости, жена и с цвете не се удряла

... ;) Сериозен, красиво направен и увличащ сериал! Не го пропускайте...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.05.2021 г. at 18:53, desini написа:

Не разбрах какъв е проблема. Сериите при руснаците съвпадат с българските субтитри. 20 серии от 1 час са 40 по 30 минути, но сляти по 2 в един файл. 

Да, така и направих, благодаря. Сериала е страхотен. Очаквано... изключително добра актьорска игра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...