Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

NCT Dream си тръгнаха с две награди от днешните 32 Seoul Music Awards.

Бяха отличени с: 

- Бонсанг, която се дава за изключително израстване през годината. Както отделязват групата показа изключителен ръст, имаше и концерт на Jamsil Olympic Stadium - мечтана сцена за артисти и музиканти. Последният им албум "CANDY' превзе класациите и отбеляза 1,59 млн. продадени копия за първата седмица след пускането си. 

- и голямата награда Десанг. С издадените албуми 'GLITCH MODE' и рипакиджа 'BEATBOX' групата стана тримилионен изпълнител с продадени 3,61 млн. копия, постигайки #1 на United World Album Chart, Oricon Internetional Chart  и др. 

Изображение

 

Изображение


Изображение

 

Моментите на обявяване на наградите им.

Off Topic

 

 

 

 

 

 


Изпълнението на сцената на Наградите беше ОТ5, но след като изпяха "Candy" на видео стена се появи Марк с vcr като встъпление към "Beatbox". След приключването й излъчиха и видео на Хечан като въведение към "Glitch Mode". Интрото на Марк, което повече ми хареса, се оказа, че е написано от Кун. Супер! :) 

 

 

Извън наградите да споменем и Джемин, който е на февруарската корица на Marie Claire и изглежда страхотно. 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тейонг качи лайф клип на авторската си песен "Fine", която беше публикувал в Soudcloud.

Ужасно много ми харесва как пее, хора. Надявам се да създаде още такива парчета в които да покаже вокалните си способности.

 

 

NCT127 с видео "Concert D-Day Behind | Ep.3 | THE LINK ⁺ LOG" - Деня на концерта им на Jamsil Sadium.

Ако сте фен на групата мисля, че ще ви е интересно да видите как се упражняват, кое ги притеснява, кой ги е посетил преди концерта, кой е плакал след него.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да излъжем, ако кажем, че NCT127 се забавляват и раздават на турнето си в Америка, особено Латинска.

Изображение

 

След концерта в Богота Юта постна стори с Джонгу, Марк и Джехьон, и надпис "Доста пийнали".:D

Изображение

 

Кхм, кхм...

Off Topic

 

Изображение

 

 

Материал на CLASH за групата, музиката им и тура.

 

 

NCT Dream 

Предстои им втора част на световното турне 'THE DREAM SHOW2: IN A DREAM'.

Засега са обявени дати в Япония (17, 18 и 19.02), Индонезия (4, 5, 6.03), Малайзия (7, 8, 9.03), в Тайланд (10, 11, 12.03), Хонк Ког (25.03).

Мхм, интензивно ще е.

 

Дримчетата за японския им сингъл "Best Friend Ever", който ще излезе заедно с японска версия на "Glitch Mode". 

Изображение

 

Изображение

 

 

Накрая да изплакнем око с Тейонг и снимките му за ARENA x BULGARI.

Ужас ви казвам, ужасТ :wub:

(клик на снимката)

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След кратко отсъствие Хечан се завръща отпочинал. Ще стартира дейността си отново на 30.01, с излизането на албума 'AY-YO'.

Днес се активизира и в Инстаграм, където качи свежи снимки, включи се с коментари и на живо в лайфа на момчетата, които са в Колубия.

Изображение

 

 

Макнето присъства и в трак видеото "DJ" което NCT127 пуснаха, като предварителен рилийз от албума.

Страхотна е, хора. 

 

 

В Корея вече е NCT Day, какъвто всяка година е 27.1 или 1.27, както се изписва там.

В споменатия по-горе лайф Дойонг е казал, че са записали видео с индивидуални камери, което ще пуснат в 1:27 сл. на 27.1. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит ден на NCT127 с обещаната песен.

"1, 2, 7 (Time Stops)" с видео от селф камери. 

 

 

И много, и красиви нови снимки за 'AY-YO'. 

Ще кача само някои, останалите може да видите тук.

Хечан

Изображение

 

 

Марк

Изображение

 

 

Джонгу

Изображение

 

 

Джехьон
Изображение

 

 

Дойонг

Изображение

 

 

Юта, Тейонг, Джони и Тейл - в спойлера.

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео привю на сингъла "AY-YO" на NCT127, който излиза утре, 30.01, в 18:00 KST.

 

 

Пуснаха кратко интервю с хореографа на танца - Rie Hata. Наричана Суаг-Кралица, нейните танци са енергични, с корени в хип-хопа. За разлика от енергичната хореография на "Regular", "Punch", "Boss", по които е работила с Неотата преди, този път Рийе се фокусира върху пo-плавни и контролирани движения. Както казва: "Феновете им вече зная, че те могат да танцуват, че имат страст. Така че този път искам да покажа на хората какви умения имат в изолацията (танцова техника в коят движението е фокусирано върху едн ачаст на тяото, докато другата остава неподвижна), в контрола.... Ключовата фраза е "ay-yo", но вместо да я правя голяма, исках да я направя различно. Затова измислих това плъзгане, наистина леко и простичко. Това си беше предизвикателство за мен, не знаех дали на тях ще им хареса или не, но аз бях уверена. Всъщност им хареса."

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рипакидж албума на NCT127 'AY-YO' излезе, както и видеото на водещия, едноименен сингъл.

Очарована съм, хора. Вокалите? R&B момента? Пианото? Баса? Рапирането на Джехьон? ВИЗИЯТА НА ТЕЙОНГ????
Уау, всеки път откривам по някоя нота или интонация, която звучи ново и неочаквано. 

 

Линкове към албума в Spotify и You Tube Music.

 

Няколко снимки от Инстаграма на Тейонг.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Тик Ток :lol2:

Off Topic

 

 

 

Момчетата се върнаха вече в Корея, ще си починат, а на 1.01 ще имат коментарно студио. След това започват да борят музикалните програми.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукас се завръща. Или не? Днес изп. дир. на SM качи снимки с него в Инстаграма си, а с окуражителни емотикони в коментарите се отбелязаха двама от продуцентите на компанията. Явно скоро ще разберем дали ще сме свидетели на соло дебют или ще се завърне към NCT.

Изображение

 

Изображение

 

 

Самият Лукас също ъпдейтва социалната си мрежа, като качи кратко видео от репетиционната.

(клик на снимката)

Изображение

 

 

Днес, 1.02 групата си има и рожденик.

Любимецът ми Дойонг навършва 27 г. :)

Да е жив и здрав!

Дълго време да слушаме хубавия му глас!

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 реагират на видеото на "Ay-Yo". Записали са това преди последният си концерт от турнето, в Мексико, и два дни преди излизане на видеото.

Тейонг ни казва, че концепцията е "Neo Museum" и всеки един от тях е "произведение на изкуството". Джехьон пък държи да отбележи, че аутфитът му от глава до пети е Prada. Хубаво, разбрахме, отива ти. :D

 

 

SMP Floor качи и денс практиката. Наистина, различна хореография, доста се отличава от предходните им. 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И започнаха участията на NCT127 по предаванията, където промотират с  "Ay-Yo" и "DJ". Не знам как може да изпълняват толкова различни песни, които обаче да им лепат като ръкавица. 

 

Първият им лайф, четвъртък, M Coundown, "Ay-Yo".

 

Днешното изпълнение на "DJ", на сцената на Musc Core. Страшно са ми сладки в този ретро стил. Марк ме усмихва, а Тейонг направо ме убива. 

 

 

Малко снимки от социалките, кои качени от тях, кои от фенове.

Изображение

 

Джехьон, красив и елегантен.

Изображение

 

Забелязали ли сте колко хубав пораства Хечан?

Изображение

 

Много сладък Марк тук. 

Изображение

 

Това е Дойонг, ако не можете да го познаете.:D

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Relay Dance] NCT127 с "Ay-Yo".

Изображение

 

 

 

Да преминем към NCT Dream и по-специално Джемин, който имаше фотосесия с FENDI за ELLE KOREA.

Нана сподели снимки и кратко видео зад кулисите на фотосесията в личния си Инстаграм.

Изображение

 

Краткото му интервю "Pop Quiz", клик на снимката. 

Сладур. Споделя, че един от любимите му моменти през миналата година е двудневната почивка на всичките седем момчета заедно. Казва, че само веднъж или два пъти им се е случвало да могат да почиват седмината и затова пътуването било много специално за него. 

Изображение

 

И продължаваме с Дримчетата и промо снимки за предстоящия им японски сингъл "Best Friend Ever", който ще излезе на 8.02.

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълненията на Ilichil на Инкигайо в неделя, 05.02.2023.

"Ay-Yo"

 

 

И парчето "DJ".

 

 

Също е неделя си имахме и рожденик- макнето на NCT Джисонг навърши заветните 21 г. 

Жив и здрав да е! :)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пък получихме изненадващо включване от Марк, който се появи като специален гост, представящ метеорологичната прогноза във вечерните новини на JTBC.
Марк: Здравейте! Аз съм Марк от NCT. NCT е съкратено на Neo Culture Technology. В бранда на NCT са NCT127, NCT Dream, WayV и NCT U.

Водещ: Различните екипи работят заедно и поотделно. Сложно е, продължавам да уча. Има причина свързана с NCT, заради която Марк е тук, в метеорологичния център. Неотдавна, за да ни вдъхнови (съдейства/помогне?) да се справим с климатичните промени излезе песента "The Cure". Ти си участвал в написването на текста. Какво послание носи тази песен? 

Марк: Да. Участието си в написването на тази песен сравнявам с любовта. Така го виждам. Обичани сме първо от Земята. Мисля, че сега ниетрябва да върнем и споделяме тази любов. Изразих това чувство и послание в текста на песента. Това не е просто песен за климатичните промени.

Водещ: За защита на околната среда... Има ли нещо, което ти лично практикуваш?

Марк: Преди всичко рециклирам и разделям. Опитвам се да използвам по-малко такива, основни неща. Опивам се да правя неща, но гласът ми... След като има много хора, които се вслушват... Като "The Cure", надявам се да чуя много позитивни песни, а аз ще се опитам да бъда певец, който носи послание. 

Водещ: След "The Cure", с какво се занимаваш напоследък?

Марк: С новата песен на NCT127 "Ay-Yo". Ето ни, NCT в бързо променящия се свят. Ще създадем позитивни стойности по начина на 127. Посланието е да продъжим напред. ..

Водещ:... Дойде момента, който очакват много хора. Феята на времето ще ни каже утрешната прогноза. Готов ли си?... Моля, кажи ни прогнозата.

Марк казва прогнозата...

Изображение

 

Изображение

 

 

 

NCT127 пуснаха и танцова практика на "DJ". Ох, много ми е сладка тази песен.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре излиза японския сингъл на NCT Dream "Best Friend Ever".

Въпреки че Дримчетата имат японски албум, то песните в него са корейски, преведени и записани на японски. За пръв път в почти седемгодишната си кариера момчетата ще изпеят оригинално създадена песен за пазара в Страната на изгряващото слънце.

 

В тона на дебюта на 17, 18 и 19.02 са в Япония с концерти в Осака, като последния ще се излъчва и по Beyond Live.

Изображение

 

На 4, 5, 6 март са в Джакарта, Индонезия, а на 10, 11 и 12 ще са в Тайланд, Банкок.

Изображение

 

Засега последното обявено шоу е на 25.03 са в Хонгконг.

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката е супер. :yes:

NCT Dream и "Best Friend Ever".

 

 

Ъпдейтвам поста с няколко красиви снимки от фотосесията за сингъла, който си е направо сингъл албум съдържащ:
"Best Friend Ever"

"Glitch Mode" Japanese ver.

;)

 

Джено

Изображение

Още тук

 

Ренджун

Изображение

Още

 

Марк

Изображение

И тук.

 

Дримчетата ще бъдат лицето на мартенския брой на японското списание Men's Non-No, с материал наречен "Сега към Сеул". В статията ще говорят за корейската култура, храна и забележителности. Това е и първата им японска корица. Супер! 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Music Bank 127-цата спечелиха в надпревара със страхотните TXT и готината им песен "Sugar Rush Ride" (чуйте я, ако не сте, супер е).

Много ми хареса взаимодействието между групите, които бяха наредили една до друга за интервюто и после, при обявяване на победителя.

 

Ето и енкор сцената с изпълнението на победителя, много са сладки.:)

Off Topic

 

 

 

 "Ay-Yo".

Казвах ли ви, че колкото повече слушам тази песен все повече я харесвам?

Off Topic

 

 

 

 

И "DJ". :)

Този път оставям нея извън спойлера и се надявам да гледате изпълнението им, и да се заредите с добро настроение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 днес взеха трофея на Music Core, с което "Ay-Yo" отбелязва три победи от музикални предавания. Браво!

Интересно беше, че изпълниха и три песни.

Победната "Ay-Yo".

 

"2 Baddieos", ако сте я позабравили.

 

И отново сладурската "DJ", която винаги ме усмихва.

Off Topic

 

 

 

 

Това пък просто си плаче да се сподели - красива снимка от Weibo, която Ченлъ качи.

Ренджун и Ченлъ:)

Изображение

 

 

Което ме подсеща за останалите готините снимки на Дримчетата от фотосесията им за "Best Friend Ever".

Споменатия вече Ченлъ.

Изображение

Тук също.

 

Джисонг.
Изображение

още тук.

 

Джемин

Изображение

Още няколко.

 

И накрая Хечан.

Изображение

Останалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау. WayV за китайското BAZAAR MAN и FENDI.

Готини.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

NCT Dream с две награди на състоялити се в петък 2022 HANTEO MUSIC AWARDS:

Артист на годината (Bonsang)

Най-добър албум (Daesang)

Изображение

 

Изпълнението им, което включваше "Beatbox", "Glitch Mode" и "Candy".

 

 

Страшно ме радват Дримчетата и фактът, че са най-успешният събюнит на формацията вече не ме изненадва. Наскоро ми попаднаха техни стари участия от които споделям най-първатата им, дебютна сцена, която е със сингъла "Chewing Gum" в предаването M Coundown на 25.08.2016 г. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Бомбата" за деня.

С дебюта на NCT Tokyo се преустановява концепцията за бекрайно разширение на формацията.

Японската подединица ще бъде последното крило в NCT, а дебюта на NCT Hollywood, NCT Saudy, NCT Singapore се прекратява. Групите остават с настоящите членове, които ще бъдат фиксирани.

Новината беше съобщена лично от двмата изп. директори на СМ в днешното, последно видео в което представят плановете за стратегията на компанията.

Изображение

 

Представената допълнителна информация за групата включва предстоящи студийни албуми на цялата формация NCT 2023, на NCT127, NCT Dream и WayV, световно турне за Дримчетата и китайците, както и дебютен мини албум за Тен. 

Въобще големи промени ни очакват, надявам се за добро!

 

 

След като представихме "горещите новини" да минем по същество, а именно музиката и забавлението. 

NCT Dream качиха видео от репетиционната в което са записали подготовката на танца "Best Friend Ever".
[Un Cut] Take #2|'Best Friend Ever' Dance Practice

 

 

NCT127 пък качиха видео от снимките на клиповете на "Ay-Yo" и "DJ".

Хаха, нали съм споделяла как се образовам покрай к-попа? Ами ето нещо, което не знаех. Марк споменава, че първоначално песента е трябвало да се казва "Disc Jockey", но впоследствие са решили да ползват просто "DJ". Зачудих се какво точно е първото и разбрах следното - dj е абревиатура за disc jockey - комбинация от думите "disc" - кръглата форма на грамофонната плоча и "jockey", което означава оператор на машина. За пръв път израза dj е ползван от американския коментатор Уолтър Уинчъл през 1935 г., когато описва радиоводещия Мартин Блок, който набира популярност пускайки (управлявайки) популярни записи.
Освен че ни развеселяват NCT ни и образоват. ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж в момента нямат промоции, но постоянно правят нещо и честно казано не знам от къде да започна затова избирам основното - музиката.

Вчера Ренджун ни зарадва с красив кавър - вокално и визуално, на песента на RADWIMPS "Nandemonaiya", ост към анимето "Your Name (Kimi no Na Wa.)"
Видеото е снимано извън студиото и си мисля, че в Токио? По време на японското им турне? 

 

 

Японската вълна продължава. Юта е избран за участие в японския сериал "Play It Cool, Guys", където ще е в главната роля - на срамежливия студент Ichikura Hayate

Изт. News Naver

Изображение

 

 

Продължаваме с Япония и няколко красиви снимки на Сънгчан и Шотаро за априлския брой на японското списание "Numero TOKYO".

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

В японския Туитър акаунт на групата - NCT_OFFICIAL_JP, могат да се видят още доста снимки. Хвърлете им по едно око, момчетата са много симпатични. 

Честно казано, ще се радвам вече да ги закрепят към някоя подгрупа, за да знаем кога и какво да очакваме от тях, къде ще ги видим и чуем. Мисля, че момчетата заслужават отдавна да имат своя фиксиран юнит.

 

 

В момента в който пиша това в Джакарта се провежда Ден 1 на концерта на NCT Dream, част от световното им турне, и понеже си мислех да поговорим за мода  започвайки от Джено, не мога да не споделя тази красива снимка на която попаднах току-що.

Изображение

 

А защо Джено? След като миналата есен беше част от Седмица на модата в Ню Йорк, като едно от лицата на линията на Peter Do, то преди седмица красавецът беше в Милано, като гост на италианската марка за луксозни аксесоари и аромати FERRAGAMO, където посети ревюто на мъжката им серия 2023. Модните журналисти казаха: "Наследниците на CEO Марко Кобети не спестиха разходи следвайки посоката на дизайнера Максимилиано Дейвис. Сред гостите бяха Ума Търман и И Джено от NCT..."

Vogue

 

 

Джони наскоро също пътува за Седмица на модата в Ню Йорк за представяне на новата серия на Thom Browne.

Teen Vogue

Изображение

 

 

В момента пък Тейонг и Уинуин са в Париж, за Седмицата на модата.

Лидерът е гост на испанската модна марка за кожени изделия LOEWE.

Този път слагам неговите снимки в спойлер. -_-

Off Topic

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Уинуин пък е в Париж в качеството си на рекламно лице на Valentino.

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...