Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Едно от най-готините видеа на NCT127 изобщо.

Записано е след фен срещата им в Дегу, преди да се отправят към следващия град, преди около седмица и по-конкретно на 17.9. На пръв поглед нищо кой знае какво - обсъждат бира и мезета, срещите с феновете, докато не стана въпрос за участиото им SMTOWN и на Killing Voice. Задружно признават, че са имали нужда именно от съдържание като на Dingo (с пеене на живо).

После пуснаха песни на телефона и просто запяха.:cry:

Изображение

 

127-цата, които правят всичко друго в залата, освен да практикуват.

IDOL HUMAN THEATER на KBS.

 

Интервю на японската медия ОРИКОН с групата, придружено с готини снимки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера беше пилотния епизод на новото предаване на JTBC "K-909" в което едни от гoстите бяха NCT127. Поговориха малко с водещата BoA и изпълниха на живо заглавната си песен "2 Baddies", "Faster" "Time Stop (1, 2, 7)".

Няма да качвам заглавната, защото я изпълняват навсякъде. Слагам само линк, който иска да погледне и да се наслади на операторската работа, която е отлична.

За сметка на това чуйте изпълненията на други две песни от новия албум.

"Faster", чиято сцената този път много ми хареса.

 

"1, 2, 7".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе

Изпълнения на WayV от участието им като гости на Индонезийските ТВ награди. 

Както Тен беше казал, изпълниха четири песни - отново "Kick Back", "Love Talk", Nectar" и "Miracle", като качвам видеа на последните две.

"Nectar".

 

И "Miracle".

 

Направиха си и готина фотосесия и си тръгнаха за Корея.
Изображение

 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много неща сме изпуснали да пишем, а промоцията на 2 BADDIES беше жестока и вече завърши.

Ще кача само някои от нещата, останалите - който гледал гледал. :D

Изображение

 

 

NCT127 с "Faster"+"2 Baddies" на сцената на Инкигайо на 2.10, последното изпълнение от промоциите на албума.

.

В интервю за Билборд по повод излизане на албума имаше следния въпрос:
Албумът ви 'STICKER' се качи до #3 в класацията Billboard 200, което беше най-доброто ви постижение до тогава. Имате ли някакви надежди и цели за Billboard-класациите този път?

Тейонг: Billboard #1.
Джони: Мисля, че първото място е цел за всеки. Винаги я има. 

Албумът е #1 в класацията на Билборд за албуми, #1 е и при японската й посестрима. Пожелавам да постигне и заветната позиция в така желаната класация Billboard 200!

Продажбите не стихват, а по данни на Hanteo  '2 BADDIES" премина 1,7 млн. продадени копия. Хубаво.

 

Промоцията в Корея поприключи, момчетата и екипът им са в Щатите, за първото от двете американски шоута.

Марк е... рус?

Изображение

 

Едно забавно видео от пристигането им в ЛА. Логичен е въпросът "Кого ще обличат??? ЦЕЛИЯ ГРАД ЛИ?"

Тейонг:lol2:

Изображение

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

А това е едно много готино видео, което публикуваха следобеда - как е създадено видеото на "2 Baddies".

Очевидно е колко са се забавлявали момчетата. Дано все така да са и занапред!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 са в Щатите за двата си концерта - в ЛА и Ню Йорк.

Първият мина успешно, след него имаха и фен среща с фенове, в свобдното си време момчетата се разхождаха, учиха сърф, увековечаваха моменти. Нали всичкките си имат инстаграми, та изпонакачиха снимки, може да се раходите във виртуалното пространство и да им се порадвате. Само една снимка на Марк, Дойонг, Тейонг, Джонгу и Хечан от една от разходките в ЛА.
Изображение

 

Измежду всичките разходки участваха в предаването "Good Morning America", което се излъчва на живо на голям ЛЕД-дисплей на самия Таймс Скуайър, а аз да кажа, че въпреки това изпълнението на "2 Baddies" не беше най-доброто им. Да, няма да си кривя душата, момчетата изглеждаха изморени, липсваше енергията и ако не бях фен и не знаех на какво са способни, нямаше да се впечатля кой знае колко.

Виж, днешното им участие в "The Jennifer Hudson Show" беше друга бира. С удоволствие ви го представям. :)

Изображение

 

 

 

Докато батковците се вихрят на другия континент, то NCT Dream събраха четири награди на провелите се в събота THE FACT MUSIC AWARDS.

 

 - Listener's Choice Award

 - Artist of the Year (Bonsang) Award

 - Best Performer Award

 - Worldwide Icon Award 

Камера от изпълнението им на сцената на наградите - "Beatbox" и "Clitch Mode".:)

 

 

А вие чухте ли, че NCT127 ще имат рипакидж, пък NCT като цяло щели да издадат общ албум? Някакви такива слухове се въртят, ще видим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 и [Un Cut] Take #1|'NEO SEOUL' - как са заснети промо видеата.

С такъв кеф, с такова настроение са този комбек, че направо ми пълнят душата.

 

 

NCT127 - Марк, Тейл Джонгу, Дойонг и Хечан, в караоке стаята на Music Core.  Забавляваха се докато пееха "Mirotic" на TVXQ и песента на TOY "Is It Still Beautiful". Доста добре пее и Марк, не мислите ли?
(клик на снимката)
Изображение

 

 

Марк обаче ни изненада. Сутринта ни освети от корицата на Harber BAZAAR която ще краси ноемврийското издание.

Марк Ли, както вече е известен сам по себе си, заема това почетно място като лице на марката Polo Ralph Lauren. Поздравления!

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127[Un Cut] Take #2 | '질주 (2 Baddies)' - Заснемане на фотосесията за 2 BADDIES. Забавляват се, заслужено.

 

 

Кун сподели с нас кратък влог от последния си ден като радиоведещ на програмата "Akdong Seoul". За около 1,5 г. той беше специален водещ, на мястото на Ренджун. Винаги ми е изглеждал малко напрегнат сред Неотата, затова ми е интересно да го видя да общува с хора извън групата и изглежда весел, спокоен и забавен. Радва ме.
(клик на снимката)
Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream и WayV вчера пяха на сцената на концерта 안녕 BANGKOK ARENA K 2022, където Дримчетата се представиха като петима:
Изображение

 

Една от песните, която рядко чуваме по участията им и която аз лично много харесвам  - "Dive Into You".

 


Китайското подразделение пък се записаха като шестима. Това беше и първото участие на Уинуин с групата от много време.

Изображение

Изпълнението на "Action Figure". Направо нямам търпение да обявят комбека, обзалагам се, че ще е страхотен.

 

Хайде в спойлера да сложим и "Nectar", че има ли някой да не обича тази песен?:lol2:

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 успешно завършиха участието си в Америка, Ноарк, част от турнето NCT 127 2ND TOUR ‘NEO CITY – THE LINK.

Разбира се, че бяха добри, толкова добри, че фирмата обяви следващи три дати за концерт, но вече в Банкок, Тайланд - 3, 4 и 5 декември.

Изображение

Изображение

 

Фен-камера от изпълнението на "Elevator", "Dreamer" и "Love Song". Готини.

 

 

И тук започвам качването по теми на забавното видео, заснето в ден 3 на SMTOWN и носещо името "Secret Message Center @ TOKYO".

В него артистите на СМ записват послания към произволно избрани колеги, както и към тези, които сами избират. От новобранците до Кангта и БоА, като поне 50% от участниците са мембърите на NCT.:lol2:

Част 1- клик върху снимката.
Изображение

 

Част 2 в спойлера, отново клик на снимката.

Off Topic

 

Изображение

 

 

Сред всичките записи един от най-обсъжданиет във фендъма е този на Юта, където казва "...Сериозно, NCT има 23 членове...".
Звучи ми добре. А на вас? :)

Изображение

 

 

Посланието на Шяоджун е до всички SM-артисти и обобщава моите чувства към тях:
"До всички. Артистите на СМ са най-добрите! Обичам всички СМ артисти! От Шяоджун" :cry:

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 и записа на песента "2 Baddies" - [Un Cut] Take #3|’질주 (2 Baddies)'

Отдавна не бях виждала повече от един Нео в студиото. Наистина се забавляват и ето, че всички го виждаме в крайния резултат. 

 

 

Както и процеса на запис на кавърна "Youth" на Ченлъ и Джисонг.
(клик на снимката)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новини от Неосити. 

Дойонг с нова колаборация, която ще излезе в края на месеца. Ще си партнира с актрисата от сериала "Pachinco" Ким Минха, а песента се казва "Fallin". Щяла да е свежа песен за първата любов. А дано, стига с тия балади. 

Изт. Allkpop

ab567244b945caa8.jpg

 

 

Видео от фотосесията на Марк за BAZAAR x POLO Ralpf Lauren. Това е първата юи самостоятелна реклама. Уау

 

 

И още по-интересното.

Вчера от никъде ни пуснаха видео спойлер от работна среща на NCT127, които обсъждат предстоящите на 22-23.10 концерти на Олимпийския стадион. Оказа се, че този път концертът ще бъде по-различен от оригиналния THE LINK CONCERT, като ще има изненадващи сцени и дебют на нов съб-юнит. Интересно.

5e5c818ab49ea8d3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концертите на NCT127 вчера и днес на Олимпийския стадион в Сеул са били забележителни. Изпълнили са 41 песни сред които за пръв път от много време "Limitless", "City 127", представили са и новите "Hello" в изпълнение на юнита Тейонг, Джони, Юта и Марк, "Can We Go Back" на единицата Дойонг, Джехьон  Джонгу (изт.setlist.fm). Накратко - яд ме е, че не можах да ги гледам. 

Изображение

 

Отбелязали са и в аванс рождения ден на Юта, който е на 26.10.

Off Topic

 

 

 

Абе сладури, какво да ви казвам.

Изображение

 

И на фона на тази розова снимка ви представям изпълнението на "Hello", която споменах по-горе.

Тейонг, миличък? :swoon:

 

 

То че някой ден ще се мре ясно. Обаче се чудя дали няма да е на 26.10, когато ше излезе сингълът на  Тен "Birthday"?
Вижте само с какви снимки ни заливат вече цяла седмица и знаете ли колко е трудно да се реши коя да се скрие? Много. :D

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Fallin" - песента на Дойонг и Ким Минха излезе.

Приятно парче, не обичам такива сравнения но много ми напомня на "Dream" на Бекхьон и Сузи - звучене, сет, жива музика.

 

 

Видео привюто за сингъла на Тен "Birthday", излиза утре по обед.

Хлъц:blink:

 

 

Малко снимки на Марк за BAZAAR Korea
Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

И накрая една на най-големия му фен, който вече е рожденик - Юта:)

Да е жив и здрав!

Тази година е неговата! Пожелавам му да е само началото!

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сингълът на Тен "Birthday" излезе и въпреки че визията и танцът са страхотни това, което ме изуми, а и всички гледали го, е гласът му. Винаги е бил добър певец, но такова израстване? Браво! 

А относно визуалната страна на нещата :swoon:

 

Една страхотно интервю по темата от Consequence. Явно е взето съвсем скоро и авторът познава Тен и работата му. Харесва ми, когато журналистите задават смислени въпроси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тен и неговата "Birthday" жънат овации. 

Честно казано, вече не знам кое е по-забележително - гласът или танцът му. Докато не беше излязла денс практиката бих казала, че е първото, но вече не съм толкова сигурна. Вижте движенията му??? Балансът и грацията, които не губи дори, когато гравитацията е в пълна сила? Вижте тук, например?

Прекрасен, ужасно талантлив и харизматичен.

 

В спойлера може да видите видео от студиото, как е записал песента и да чуете чистия му глас.

Off Topic

 

 

 

 

Като говорим за глас.

Кавър на една любима моя песен, в изпълнение на Джехьон - "I Can't Take My Eyes Off You".

Никога не съм го чувала така да пее. Как? Кога? :swoon:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бяхме гледало JCC (Johnny's Comunication Center). :D

Заглавието на епизода е "Сърфинг в ЛА" и да ви кажа Джони, Тейл, Тейонг и Джехьон, особено последният, се справят страхотно при първия си урок по сърф. 

(клик на снимката).

Изображение

 

 

Накрая прекрасното изпълнение на NCT127 "Gold Dust" от концерта им на Олимпийския стадион в Сеул.

Чуйте го, заслужава си.

 

...Лека нощ, моя лунна светлина
Ела и силно ме прегърни
Лежа под богатото нощно небе
Може би не знаеш колко красива е светлината ти
Докосвам я и тя блести
Със златен прах ме поръси...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усетих се, че не отделих нужното внимание на NCT Dream.

На провелите се на 8.11 награди GMA 2022, NCT Dream се оказаха големият печеливш с два десанга - Албум на годината за 'GLITCH MODE', както и за Артист на годината. Браво!

Обаче май най-големият печеливш всъщност беше Марк, тъй като стана гореща тема за обсъждане покрай забележителния си външен вид във въпросната вечер. И аз съм доста приятно изненадана колко по-зрял и някак по-мъжествен изглеждаше. Уау.

GMA 2022: Visual Ganteng Mark NCT Dream dengan Rambut Biru Sukses Trending

 

Изображение

 

View image on Twitter

 

По повод участието си на сцената на наградите, групата пусна "Dream-Lapse" пърформас видео (?).

Водени от макнето Джисонг дримчетата показват забележителен синхрон, нещо с което винаги са се откроявали.

 

 

Няколко дни след тази знаменателна вечер NCT Dream имат друга да помнят.

Поредната им чилийска драма, този път не-участие на сцената на Music Bank. 

Шоуто беше прекъснато по средата, заради екстремно лоши климатични условия и реална невъзможност за артистите да изпълняват. Жалко за тях и за феновете, които са очаквали с нетърпение този момент. Дримчетата писаха в Бабъл, извиняваха се и обещаха да се върнат отново. Дано е скоро!

 

А спомняте ли си 2019 г., когато имаха проблеми с визите и бяха задържани на летището в Чили?

Януари 2019, SMTown Чили, дримчетата пристигат на летището в Сантяго, но местната компания, която уреждала документите не си свършила работата като хората и малките за задържани на летището - ни напред, ни назад. След редица разправии им издават разрешение за пребиваване, което после успяват да трасформират в работно. 

Хаха На снимката Ренджун се усмихва на камерата, мислел си е, че са папараци. Всъщност журналисти заснемащи предаване за незаконната емиграция по случайност били в този ден на летището и нашите момчета стават главни герои в шоуто. :lol2:

Image 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Love Talk " на WayV постигна вече 110 млн. стримвания в Спотифай и се превърна в парчето на NCT постигнало най-бързо това, както и във втората най-стримвана тяхна песен изобщо.

Хаха

Песен на английски

Изпята от к-поп група

С членове-китайци :lol2:

 

Тен участва в тазседмичния епизод на "K-909", където изпълни "Birthday".

 

Участие записа и Шяоджун, който изпълни кавър на песента на IU "Ending Scene".

 

Днес шестимата от WayV отлетяха за Китай, където им предстоят групови активности. 

Говори се, че ще са част от музикалното шоу "Rising Land" на YOUKU.

Изображение

 

Както и че им предстояло участие на Tencent Music Awards.

Изображение

 

Ще видим. 

Аз най-много се надявам вече да обявят дата за завръщането им, че преполовихме ноември, а такава още няма.

 

За сметка на това пък NCT Dream ще издадат своя първи зимен албум (winter album), носещ името 'CANDY'.

Тийзърите започват от 1.12, а албумът се пуска в продажба на 19.12.2022 г.

Изображение

 

Една от песните, предполагам заглавната, е римейк на едноименната песен на H.O.T. - групата, дала началото на айдъл-манията в Корея.

Може да чуете оригинала в спойлера. Изпълнението е от 07.12.1996 г.

Уау, още по-интересно ми стана как Дримчетата ще пресъздадат тази сладка песничка. Да, това изпълнение е от 1996 г., а най-възрастният член на Дрим - Марк, е роден през 1999 г. Определено ще е интерсно да се види и не се и съмнявам, че момчетата ще се справят повече от добре. :)

Off Topic

 

 

 

 

Предстои им и тур в Япония, като шоуто на  27.11, което ще е в Йокохама, ще се излъчва онлайн по Beyond Live.
Изображение

 

 

На 8.02.2023 г. NCT Dream ще издадат и първия си японски сингъл за който не разбрах подробности, като науча ще пиша.

А през декември своята световна премиера ще има и филм посветен на Дримчетата. Е, като казва "световна" то не значи и България. Родината ни липсва от плановете на разпространителите, но въпреки всичко пожелавам успех на начинанието.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне!!!

На 9.12 WayV ще ни зарадват с излизането на 4-тия си мини албум. 

Името е 'PHANTOM' и... са шестима. 

Нямам търпение, честно. Дори не осъзнавах колко много ми липсваха.

Изображение

 

Това нямам представа какво е, но се казва 'Overture'

Изображение

 

 

Хаха

Това пък са NCT Dream, които вчера заминаха за Япония за концертите си през уикенда и решиха да го направят по един запомнящ се начин.

Всъщност разбирам защо са искали да създадат такъв ярък (буквално неонов) спомен. Това е първото отпътуване за концерт, първите летищни снимки на седмината като група. Досега винаги някой е липсвал - било заради ангажименти на Марк и Хечан към NCT127, било заради турнетата на Марк със SuperM, или когато някой е бил контузен, или пък онзи момент в който Марк беше навършил "възрастта за напускане на групата" (което се радвам, че отпадна).

Да, шест години след дебюта си Дримчетата имат първата си обща снимка от летището. Пожелавам им още много! :)
Изображение

 

Качиха и в социалките си.
Изображение

 

 

Да честитим рождения ден на Ченлъ, който днес, на 22-ри става на 22 г. :)

Да ни е жив и здрав!

Да свири, да пее, много да твори!
Изображение

 

Между другото, първият, който му е честитил празника е не друг, а Юноу от TVXQ (сърце мое).

Off Topic

 

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...