Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Абе, да си призная, харесва ми тая шарения.

Време е да се завърна и при тия мои любимци.

 

NCT DREAM пусна ярки нови тийзъри „Glitch Mode“ за Chenle, Haechan, Jaemin и Mark!

bfi1647890382l.jpeg

 

Chenle..

klz1647889901m.jpeg

 

Off Topic

 

rgh1647889874j.jpeg klz1647889967p.jpeg

 

jdv1647889928t.jpeg cqs1647889947h.jpeg 

 

klz1647889991q.jpeg

 

Haechan...

bwy1647890068y.jpeg

 

Off Topic

 

klz1647890027j.jpeg bfi1647890053e.jpeg 

 

jdv1647890085u.jpeg bfi1647890102e.jpeg bfi1647890116m.jpeg

 

Jaemin...

viu1647890201f.jpeg

 

Off Topic

 

viu1647890139s.jpeg viu1647890156x.jpeg bwy1647890172r.jpeg bwy1647890220s.jpeg

 

opt1647890453f.jpeg

 

Mark...

klz1647890301w.jpeg

 

Off Topic

 

viu1647890243s.jpeg cqs1647890265t.jpeg opt1647890284p.jpeg jdv1647890316i.jpeg

 

bfi1647890336b.jpeg

 

Между другото, излезе ми тия дни, че Хечанито ми, си открил собствен акаунт в Инстаграм. Не съм сигурна дали е споменавано вече в темата, че още не съм в час за всичко, покрай отсъствието ми, та ще ме извинявате ако повтарям, но пък ако още не сте го последвали, побързайте като мен, веднага даже, ето тук. 

Хечан стана последният член на групата, който откри собствен индивидуален акаунт.

На 16 март Хечан стартира чисто новия си акаунт, като публикува своите тийзър снимки за предстоящото завръщане на NCT DREAM с втория им студиен албум „Glitch Mode“. Той добави в надписа „Здравей“.

Малко след това Дойоунг показа любов към новия акаунт на Хечан, като отговори в коментарите „Хе-стаграм“. Той също така отиде в Bubble, за да уведоми феновете: „Хечан направи акаунт в Instagram, хехехе.

Междувременно Марк публикува екранна снимка на новия акаунт на Хечан в Instagram Stories и ентусиазирано написа: „Aigoooo, let’s goooo.”

arx1647891515g.jpeg

 

Аз от цялата работа се кефя най-вече на взаимодействието между членовете. Както винаги... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешните снимки за GLITCH MODE са су-пер.
Джисонг
Изображение
1, 2, 3, 4, 5

 

 

Джено
Изображение

1, 2, 3, 4, 5

 

Рожденикът Ренджун. Изглежда страхотно, нали?:rolleyes:
Изображение

1, 2, 3, 4, уау 5

 

И  обща, на тримката хубавци.
Изображение

Останалите 4-ма в следващия пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и останалите.
Ченлъ
Изображение
1, 2, 3, 4, 5

 

 

Джемин???
Изображение
1, 2, 3, 4, 5

 

 

Хечан продължава да хубавее. 
Изображение
1, 2, 3, 4, 5

 

 

Марк

Изображение
1, 2, 3, 4, 5

 

И накрая една обща.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според DISPATCH NCT127 и NCT Dream са сред изпълнителите на к-поп концерта D'FESTA на 8.04, който ще се излъчи в канала на медията.
За събитието няма никакво друго промо освен долния тийзър и феновете се чудят доколко е реална цялата работа, имайки предвид, че освен Неотата са цитирани Enhypen, TXT, SKZ, BTS, TWICE??? Помните ли миналата година, когато гръмна информацията за това? Говореше се, че ДИСПАЧ държат кирливите ризи на компаниите (групите?) като залог за участието им в тяхно събитие. Дали е така няма кой да ни каже, но ще има концерт въобще скоро ще разберем.

 

 

Днешният тийзър на NCT Dream за Glitch Mode

CBT (Closed Beta Test) Ver.2

Off Topic

 

 


 

 

И като си говорим за концерт, днес NCT127 обявиха график за скромния си японския си тур NEO CITY:JAPAN THE LINK.
Започват на 22.05 в Нагоя, минават за два дни през Токио - 28 и 29.05, и накрая в Осака за 25 и 26.06. Мисля си, че ще обявят още дати, но ще видим.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата "Dear M", която е и дебют за актьора Джехьон, ще има своята премиера я Япония, където ще се излъчи по-късно през годината.
Изображение

 


Тейонг пък отново разкраси Инстаграм, където публикува безброй красиви фотки, придружени с текст: "Оо, съседа от съседната врата е добър в игрите? Но когато нямам настроение позирам така"

Off Topic

 


“Oh, next door neighbor is pretty good at playing ? But when my mood is bad, I follow these poses

 

 

Изображение


Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ден да ги остави човек и Неотата сто неща ще публикуват, няма насмогване.


Тейонг и Юта за ELLE Japan.
Майкомиламайко...

 

Off Topic

 

 

 

 

NCT Dream и техните тийзъри.
Ох, уморих се вече.
ОБАЧЕ МИ ХАРЕСВА. :lol2:
Джисонг
Изображение
Пак той ТУК.

 

Ченлъ
Изображение
и втора.

 

Този НЕ ГО ПОЗНАВАМ.:wub:
FOtDdwcVEAkA3bV?format=jpg&name=large
пак не го знам, отказвам!

Отивам да пия една студена вода и останалите в следващ пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължаваме с Хечан.
Да ви кажа, ако случайно попадна на някакво залагане кой би бил най-успешен артист сред Неотата в дългосрочен план, бих заложила всичко на него.
Е, малко и на Тен и Тейонг, и на другите, разбира се, но някак първично ми идва да кажа "Хечан! PERIODT!":lol2:
Изображение
много готин, да, ето.

 


Джено
Изображение
сладур.

 


Ренджун
Между другото, той най-много изненада фендъма. Много по-зрял изглежда и съм сигурна, че предстои да се превърне в един от най-харесваните мембъри на NCT като цяло. Време беше! NCTзените продължават да спят и да подценяват таланта и визията му. Очаквам с интерес какво ще ни покаже в предстоящия албум.
Изображение
хлъц

 

 

И накрая вселенският любимец Марк. Не само оклъцкан, но и цветен. Харесва ми.
Изображение
още една.

 

Уж казах край, но все пак завършваме с една обща, супер готина снимка на Дримчетата.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера публикуваха още един комплект тийзър снимки. Този път водещ е синият тон, барабар с очите на половината от момчетата.
Джисонг
Изображение
1

 


Ченлъ
Изображение
1

 

 

Джимин
Изображение
1

 

 

Хечан
(едвам го познах, честно казано)
Изображение
1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джено, супер сладък.
Изображение
1

 

 

Ренджун. Сините очи и прическата го правят неузнаваем. Да ви кажа, ако го бях видяла в някой случаен материал, без контекст, едва ли щях да знам кой е.
Изображение
1

 

 

И накрая Марк.
Изображение
1

 

Общата им снимка е супер... синкава.
Изображение


Излезе и клипче на Юта и Тейонг за ELLE Japan.
На блузката на TY пише "Мечтай за мен, моля" (на български изобщо не звучи толкова добре, колкото на английски :( )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска следващото завръщане от голямата формация да е на WayV. Липсват ми доста, а и мисля, че е време скоро да ги видим отново заедно.
Както бях споменала в темата на EXO, SM Entertainment наскоро обновиха сайта с актуализирана информация за артистите на компанията. На този линк може да видите всичките. 
Та заедно с всички останали NCT получиха новите си снимки и профили, където са изброени и личните им социални медии. 
Сред членовете на групата за радост на всички виждаме и Лукас. 
ee7caa09c1ff4c87.jpg

 

ac3c053499c71232.jpg

Виждаме го и в редиците на WayV. Супер.
6638b256c6a68904.jpg

 

 

Днес пък беше последното участие на Сънгчан като водещ на Инкигайо. От предаването изпратиха екипа водещи по живо по здраво, а аз вече много се надявам той и Шотаро официално да бъдат включени в някоя от подгрупите на NCT.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щуро и забавно, видеото на "Glitch Mode" на NCT Dream излезе. 

Усмихна ме. :D

 

 

Снимка след пресконференцията по повод излизане на албума.
Изображение
 

"Glitch Mode" е песента на 2022 г., акумулирала най-много слушатели в Melon за първият час от излизането си (до този момент на годината).
Ето кои са ТОП5 песните до момента:
1. NCT Dream, "Glitch Mode" — 48,699 [NEW]
2. Red Velvet, "
Feel My Rhythm" — 41,056

3. Тейон, "INVU" — 33,646
4. Марк, "
Child" — 33,052

5. Jay Park feat. IU, GANADARA — 31,493

 

Албумът отбеляза и друг рекорд за групата, събирайки най-много предварителни поръчки сред всичките им албуми досега  (над 2 млн. копия), надминавайки HOT SAUCE, който имаше 1,7 млн. пoръчки. С това стават третата к-поп група преминала 2-те милиона поръчки, нареждайки се до BTS и NCT127. Забележително. Браво!


Дримчетата с интервю за Men's No No, което ще бъде публикувано на 31.03.2022 г.
Изображение


Можете да чуете албума GLITCH MODE в You Tube и Spotify.
Да споделя ли мнение? На мен HELLO FUTURE повече ми хареса. 
Ще се радвам да чуя вашето мнение, ако сте слушали албума. Как ви се стори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази година NCT Dream ще ни зарадват със Studio CHOOM пърформанс. Скоро ще е. 

 

И се говори вече за рипакидж, може би след месец - два. Ще видим. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream с изпълнение @DREAM STAGE : GLITCH MODE.
Много са готини и как танцуват само. И глич-ефектът всъщност си е реална част от хореографията.

 

 

Тук пък отново срещаме шеф Тейл, който този път е в студиото с асистентът Ченлъ и водещия на програмата MC Тейонг. 
Много са забавни. Ако можете гледайте ги. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юта и Шотаро с изненада - от юни започват да списват месечна колонка в японското списание MEN'S NON-NO, като ще се появят и на корицата на същия брой, ще има и интервю с тях. Този тип поредици са първите за мембър на групата, а също така и за самото списание. Браво!

Off Topic

 

 


Изображение
 

 

Продължават да се раздухват слуховете за дебюта на NCT Japan. Дали пък заради това да не са толкова активни на японския фронт напоследък? Чудя си се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дримчетата и Рейн гличващи си в общ кадър.:D


И не само това, а гостуват в канала на батко си Рейн "Season B Season".

 

 

Дълго и интересно интервю с NCT Dream за медията MEN'S-NON-NO.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...