Jump to content

NCT

skofiild
 Share

Recommended Posts

Честит рожден ден и от мен!
Да е жив и здрав любимецът ми от WayV!
Mного нова музика и срещи с феновете му пожелавам!
Изображение

Изображение

И една супер готина колаборация за сцената на MBC Gayon между рок ветераните YB и Тейл, Дойонг, Джонгу и Хечан от NCT.

• Like 3

Тази сутрин гледах SM-ския концерт и мога да кажа само, че това си беше едно страхотно преживяване.

Напълниха ми душата, наистина. Всички.

И много се радвам, че една от песните, които най ми допадна я пуснаха в канала на SMTOWN.

Затова я споделям.

SMTOWN 'Dear My Family' Official Video

А преди часове пуснаха и песента с която завърши самият концерт.

SMTOWN '빛 (Hope from KWANGYA)' MV

П.П: 

ЧРД на KUN. Да казвам ли, че го обожавам, защото то вече стана, то аз кой ли не обожавам в тая група. :wub:

271131392-2476737625793064-1489573331187

• Like 3

Покрай всичко пускано тези дни и концерта на СМ пропуснахме да качим някои неща. 
Е, винаги може да посетим YT каналите на групата и да си сравним часовника, но пък за добър старт на новата година избирам да кача влоговете на вчерашния ни рожденик Кун, който ходи на риба и се забавлява сред природата.
"Облака на Кун Част #1 (Океанска версия) /Риболов"

Част #2 от влога на Кун.  

От Китай пък Уинуин и Тен ни подаряват влог - разходка до Великата китайска стена. 
Уау
Така става като станваш NCT - учиш не само английски жаргон, но и получаваш уроци по кантонски или китайска история. 
Въобще, чувствам се много "по-учена" откакто станах фен на момчетата. :lol2:

• Like 1

Ей, като запразнихме та забравихме да я актуализураме тази тема. :D

Зад камера - денс практиката на "Universe" от NCT U.

И на NCT2021 с "Beautiful".

Едно хубаво интервю на Юта за Nikkei Asia, който според изданието към днешната дата е най-следватата в Инстаграм японска знаменитост (мъж).
"Като японец се чувствам се горд и отговорен да бъда част от екип, който блести на световно ниво."

И тук Юта и Шотаро, японските мембъри на NCT.
Изображение

Off Topic

• Like 1

NCT U и записа на парчето "Universe".

Междувременно в днешния, първи за 2022 Music Bank, песента спечели 1-во място, с което победите й стават три. 

А Тен пък ни кани на разходка из традоционен пазар в стария Пекин.
Много ми е сладко как смесва изречения на корейски и китайски, описвайки едно нещо.

Инстаграм  ъпдейт от другото ни момче в Китай - Уинуин.
Испанската дизайнерска къща LOEWE пусна капсула колекция в колаборация със Студио Гибли. Събитие по представянето се проведе днес със специалното участие на, както казват "стилната икона и любимец на марката" Уинуин.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Off Topic

Изображение

Изображение

Изображение

• Like 2

Албумът на NCT2021 UNIVERSE No.1 в класацията World Albums Billboard.

Изображение

NCT Dream и NCT127 с награди Bonsang Best Album на провелите се днес Golden Dics Awards.
Поздравления! :)
Изображение

Кое обаче е по-интересното напоследък? Тейонг. Да, той винаги е интересен, но след концерта на СМ си е намерил още едно хоби - гледа ТикТок клипчета на фенове и ги тагва в личния си Инстаграм. Клипчетата са по станалата супер популярна в социалките песен-колаборация на NCTxAESPA "ZOO", а хореографията е в резултат на общата работа на Тейонг с известната BADA LEE. TY постна танцова практика в Инстаграм.
Изображение

Който е пропуснал изпълнението на SMTown концерта, може да го гледа тук, поне докато не са го свалили. 
А аз стискам палци за официално стейдж видео, дано получим такова!

• Like 1

"Облака на Кун Част #3 (Океанска версия) /Риболов в морето". Това е последният епизод на поредицата.

Тейонг пък днес посети изложба на артиста Novo , откъдето и качи снимки в Инстаграм.
Между другото, много ми хареса заглавието на изложбата "No reason Not to be excited" (Няма причина да не се вълнуваш:))
Самият творец сподели в своя акаунт  снимка с TY, който му отговори: "Хахаха Облякох се готино, за да победя хьонг, но изглежда, че още не успявам."
Изображение

Изображение

Изображение

• Like 2

4-ма от страхотните вокалисти на NCT - Дойонг и Тейл от NCT127, Ренджун от NCT Dream и Шяоджун от WayV. И едно невероятно нежно лайф изпълнение на песента "Good Night"

• Like 2
  • Thanks 1

Най-накрая някой да обърне внимание на палците, които стискам.

Пуснаха стейдж видеото на ZOO, изпълнявана от Тейонг, Джено, Хендери, Янгянг и Джизел от aespa.
Много забавна песен, на която вече може да се насладите с hd качество. 

А Лидера пък ще е на корицата на февруарския брой на W Korea. 
Изображение

Изображение

Изображение

• Like 2

Честита 3-та годишнина на WayV!
Ох, дано ги видим заедно скоро!
Изображение

Изображение

Изображение
1, 2

Утре, 17.01, 20:00 KST ще имат WayVersary - празнично парти, което ще се излъчва в канала им в YT.

Симпатично празнично видео с името "Happy WayV Day!"
Сладко ми е, но и малко горчиво. Лукас ми липсва.

• Like 1