Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

127 се появи за пръв път в “The Kelly Clarkson Show”!

Групата гостува днес на предаването и изпълниха най-новата си песен „Favorite (Vampire)“.

FEc-Up9-Hag-AEYg-Nt.jpg

 

NCT 127 Performs 'Favorite (Vampire)' On The Kelly Clarkson Show

 

П.П: NCT2021 много ме радва.

Жалко, че ще са 21, то верно и аз се замислих дали няма да добавят още някой нов член.

Но, хайде и така става. И без друго Shotaro и Sungchan не сме ги виждали музикално от NCT2020.

Интересно ми е какво са намислили тази година, хем заради тийзър снимките, които ми навяват за нещо извънземно, то и името де, хем пък дали завръщането отново ще бъде под формата на юнита NCT U. Ще видим. Декември наближава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UNIVERSE - NCT2021, снимките от днес.

Хендери
Изображение
1, 2

 

Шотаро
Изображение
1, 2

 

Ренджун
Изображение
1, 2

 

Хечан
Изображение
1, 2

 

Джехьон
Изображение
1, 2

 

 

Сега тотален завой - Урок #3 по кантонски с учителя Хендери

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешните тийзър снимки на NCT2021 за албума UNUVERSE.

Сънгчан
Изображение
1, 2

Юта
Изображение
1, 2

 

Джони
Изображение
1, 2

 

Марк
Изображение
1, 2

Тен
Изображение
1, 2

 

Нарочно слагам тази снимка на Тен.
Виждате на лицето му изписано "NEWAXIS", но какво означава? Ето какво намерих.
"newaxis" е термин от програмирането, който се използва "срязване" и добавяне на ново/увеличаване на съществуващата мощ на измерение.

 

Петък е. Днес получаваме и поредния, 4-ти епизод на вараятито на NCT127 "Analog Trip NCT 127: Escape From Magic Island", като серията се казва "Lucky Seven" (Щастливата седмица).:D
Между другото, страшно е готино, надявам се, че не само аз го гледам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още Уинуин :)
Първият му домашен къмпинг.

 

 

По-рано днес Ренджун беше на живо в Инстаграм, но въпреки че е супер сладък е отказал да даде някакъв спойлер. Казал: "Ако искате спойлери идете при Марк, той е човека." Е, нищо, ние пак си те обичаме, Ренджун. 
Изображение

 

Кратка ретроспекция.
NCT2020 RESONANCE

Изображение

NCT2021UNIVERSE
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT2021 YearDream: Stage 0 - The 7th Sense (The first encaunter of a Dream)  ("Етап 0 - 7мо чувство - Първа среща със съня", поне аз така си го превеждам, но приемам корекции) 
Шотаро и Сънгчан влизат в сградата. Тейонг, който е в една от стаите ги усеща и казва "Този път.... двама." 
Тръпки ме побиха.

 

В тийзъра виждаме кадри от SM_NCT #1. The Origin.

 

И понеже накрая чуваме музиката на 7th Sense, припомням началния кадър на клипа. Красота.
Изображение


Аууу, само искам да споделя нещо, което чух от един реактор и ме впечатли.
"... готов съм да бъда отведен на различни места, където ушите ми никога не са били..." 
Много ми хареса. Едно от най-добрите описания на музиката на NCT.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И както казва Renjun: "22 ноември е рожденият ден на на нашия член Chenle. Надявам се, че винаги ще бъдеш щастлив, кажи ми, когато ти е тежко." :wub: 

 

Happy Birthday, слънчево момче.

IMG_20211122_051115.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT2021 YearDream: Stage 3 - Synchronization of Dreams (Етап 3 - Синхронизация на сънища). 

Уау

 

 

Вчера не успях да честитя рождения ден на Ченлъ, но да знаете, че пак си го харесвам и то много. Всъщност в Дримчетата любимците ми (баясите, както казват) са двамата китайски мембъри Ренджун и Ченлъ,ето, признах си.

Та да е жив и здрав сладура! 

И много се надявам все по-често да е под светлината на прожектора. Заслужава го. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато миналата година обявиха, че NCT семейството ще има още двама члена, в началото се стреснах, хем се чудех къде ще ги сложат, ще развалят ли редиците, хем пък се вълнувах кои са, какви са. А те се оказаха големи сладури и чак ме е яд, че все още изявите им са само в цялостното NCT. (Тоест, виждаме ги рядко музикално).

А този мил, прекрасен бонбон как да не го заобичаш всъщност, честит му рожден ден, честити му 21 г. и да е все така усмихнат и лъчезарен. :wub:

 

IMG_20211125_052512.jpg

 

П.П: Чакам, чакам завръщането им. Прочетох, че Shotaro ще е част от NCT U, заедно с Doyoung, Jungwoo, Mark, Xiaojun, Jeno, Haechan, Jaemin и Yangyang, които ще изпеят едната от водещите песни в албума „Universe (Let's Play Ball)“ / енергичен хип хоп жанр, а текстът е посветен на специален човек в живота ви, който представлява цялата ви "Вселена"/, докато другата песен „Beautiful“ /която ще е балада/ ще се пее от всичките 21 момчета. Хайде, да идва времето вече. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав и от мен! 

Все така усмихнат и чаровен! 

Нямам търпение да го видя и чуя вече. :)

 

Днешният тийзър на NCT2021

Да ви кажа хич ме няма в теориите и концепциите, рядко разбирам какво се случва, но ми е страшно забавно и си се радвам като на нов епизод на любим сериал.

Днешната серия се казва NCT2021 YearDream: Stage 1 - Seeing Myself in a Dream (Етап 1 - Виждайки себе си в сън) 

 

 

Тейонг за ELLE KOREA  - Instagram

Материалът на медията - тук.
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео тийзър за албума на NCT 2021 - YearDream : Stage 2 - Surfing in our Dreams (Етап 2 - Сърфиране в сънищата ни)

ЙЕЕЕЕЕЕ 
УИНУИН се появява за кратко. Не е забравен, макар да не участва.
А Тен? ОМГ ТЕН!
Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...