Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Честит рожден ден на Джемин! 

:)

 

Активни са, спор няма. Тен продължава да промотира сингъла си Pain Me Naked, като днес ще пуснат пърформанс за (забележете!) официалния YT канал на една от най-големите музикални платформи в Корея - Genie. Излиза днес, в 19:00 KST. 

...

Ето го и изпълнението за Genie. wow WOWOWOWOWOW...:swoon:
Изображение
 


 

Между другото, в YT може да се намери откъс, превю на интервюто му за радиопредаването GET REAL и е доста интересен събеседник. Разбрах например, че PMN е първата песен, която сам избира, избира дрехите, участва в цялостното създаване и я усеща най-своя. Не качвам сега откъсите (да не утежнявам излишно), но ми е все по-интересно да видя останалата част от предаването. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега и пърформанс видео на PMN. 

Доста влагат в Тен. Дали няма скоро - до година да речем, да се чуе за соло дебют? Има хляб в това, мен ако питате. 



Тийзър снимки на Тен и Янгянг за сингъла Low Low (подсещам, че излиза на 17.08).
Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервюто на Тен за GET REAL. 
Да видим какво ще каже. :)

За заглавието на сингъла Paint Me Naked (Нарисувай/Оцвети голото ми тяло) казва, че всички са мислели някакви неща (хаха какви ли?), но всъщност зад заглавието стои идеята, че иска да представи себе си: "Искам да бъда оригиналния "аз", не да нося дрехите на хората (метафорично казано). Просто да бъда себе си, сякаш показвам своята собствена кожа." Много е щастлив, че компанията му е позволила да се занимава с дизайна на костюмите в този клип. В началото е искал наистина да нарисуват тялото му, но са решили, че е твърде екстремно и вместо това ще носи металното... нещо (shain, което идва от sh-shirt /риза/ и ain- chain /верига/), което накрая всъщност е по-екстремно от боядисаното тяло :28558: Представяйки го водещите казват, че дебютира през 2016 г. с NCT U, и към момента е активен член на три групи - NCT, WayV, SuperM, но Тен скромно казва, че иска да е още по-зает. Между всеки комбек има свободно време и всъщност е ок с това, просто му е по-трудно да запомни хореографиите. Поговори и за дизайна на дрехи, който представя в колаборация с марката Represent. Каза, че те са се свързали с него и са му предложили съвместна дейност, а той с готовност е приел. Хахаха Искал е да е по-екстремен, но си е казал, че му е първата колекция, нека действа лека-полека. За PMN сподели, че за пръв път е имал думата по избора на песен, дрехи, видео, текст... Чувствал се е страхотно, когато го попитали какви дрехи иска да носи в клипа и той изброил такива и такива, а от СМ не му се бъркали, дотолкова, че понякога се чувствал несигурен (защото сам избирал всичко).:) 
Счита, че тази песен в момента напълно го представя, както и неговата вътрешна нагласа - Тен през 2021 г.



А сега още малко от Тен, но този път с Янгянг - снимки за престоящия сингъл Low Low.
Подсещам, че излиза на 17.08, в 18:00 KST.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То като е ред на Тен да блести какво да правим?
Днешното му изпълнение на сцената на Music Core.
Изображение
 

 


Междувременно излезе и запис от репетиционната.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, на сцената на Inkigayo, беше последното промо на PMN, а Тен супер сладък, както обикновено. 



Спокойно, скоро пак ще е там, в неделя, на 22.08, заедно с Янгянг и песента им Low Low, чийто видео тийзър излезе преди малко. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото риалити на NCT 127, което започва на 30.08.2021 г. и ще се излъчва всеки понеделник и вторник.



Такаааа
Днес NCT127 имаха няколко включвания на живо, като в едно от тях Юта е казал, че комбека им е планиран за 17.09.
Да видим, стискам палци за потвърждение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на Тен и Янгянг - Low Low, излезе. Симпатична е, без да е нещо особено, според мен, но се радвам, че WayV имат все повече и различни проекти. 
Изображение

Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Paint Me Naked, зад кадър 

Да видим какво ще ни разкаже Тен за заснемането на това готино видео. 

Аз казах ли ви, че любимата ми част е последната, онази с полилея? 

(NCT и техните  chandeliers :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Low Low все повече ми харесва. Може би затова случайно уцелих и премиерата на пърформанс видеото в канала Dingo Global DGG.
Донякъде дори повече ми хареса от официалния клип, но само донякъде, защото в оригинала присъства транспортна компания WayV, както и авио такава - WayV (Air). :D
59266d1c13e86307.jpg

2299f298d884fedb.jpg
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав с лайф клип от NCT Dream - Life Is Still Going On § & ANL.
Имаме съобщение от момчетата:
"5 години с NCTzens!
Благодарим ви от дъното на сърцата си до най-високия връх в света и до най-дълбоката точка в земята.
Ние сме тук единствено заради вас. 
Наистина е като МЕЧТА... а ние все още мечтаем."

Off Topic

 

 

5 years with NCTzens!
We thank you from the bottom of our hearts, to the highest peak in world, to the deepest pits of the ground.
We’re only here because you guys are here.
It has truly been like a DREAM…and we’re still dreaming

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът на 127-цата е на път. 

NCT127 смениха кориците на акаунтите си в социалните мрежи, заглавието е NCIT 127 - NEO CULTURE INSTITUTE OF TECHNOLOGY. уау

Предполагам до няколко дни ще разберем подробности като дата и заглавие. :)

c62d6abda66e4974.jpg

 

 

По повода да се поздравим със соло изпълнението на Jongwoo от първия му ден, като водещ на Show! Music Core миналата седмица. 

Чудесно са избрали песента, която да изпълни - Усмихващ се ангел. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха

Очаквахме го, особено след песента на Тен и Янгянг. 

Да споменем само, че час преди да излезе сингъла Лукас и Хендери ще имат също специален VLIVE. 

25.08, 17:00 KST. 

981bc550ee807d1b.jpg

 

8a3ff53ad05edd40.jpg

 

093ded612f39cf7f.jpg

 

И @skofiild, накрая сигурно ще е твоят любимец, Уинуин? И понеже остава самичък, защо пък да не е с две песни? :D

 

А гореспоменатите двама хубавци реагират на видеото си Low Low. 

 

Какво още се говори обаче? 

Сяоджун, Янгянг и Хендери щели да вземат участие в някакво вараяти? Редом до Eunkwang от BTOB, Hyunjae от The Boyz и Hon So Young от g.o.d?

Да видим. Очаквам потвърждение. 

Изт. Allkpop

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Тен и Лукас са ми сред любимците и много се радвам за тях. Другите момчета почти не ги познавам, с изключение на Тейонг, когото също много харесвам, как танцува само....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivaiva, всички са страхотни и което е още по-важно - правят добра и интересна музика. Вокалите им пък въобще не коментирам.
Ако имаш желание полека-лека ща ги научиш, но и да не ги запомниш какво толкова? Няма драма, те нека си правят хубава музика и да качват интересни неща, пък каквото-такова.:)

Нещо забавно, поне за мен.

Off Topic

 

Компания, наречена LPA Ent. през 2022 г. ще стартира нова бой група, състояща се от 20 членове, разпределени в 4 подгрупи, които са позиционирани както следва:
DUSTIN-K- Ю. Корея;
DUSTIN-J (Япония);
DUSTIN-A (Филипини -  с членове от Ю. Азия, Филипините и Тайланд);
DUSTIN-G (Южна Америка - с участници от контиента, както и Европа).
Звучи ли ви познато?
SM - "второразрядната, умряла компания", която прозвежда "flop" групи, отново доказва, че има защо да е сред пионерите в бизнеса.

 


 



Тейонг пък се включи в предизвикателството Queendom и промоцията на песента на Red Velvet.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... почна се.
УМРЯХ.
КРАЙ.
НЯ-МА-МЕ.
Изображение

Изображение

Изображение

 

Тийзър със заглавие Who Is STICKER, започващ с изречението "Access into a dream" (Достъп/Навлизане в съня).
Концепция на студенти по съвременни технологии, IT.
Хм... Определено ми се струва, че ще е по-ясно, по-конкретно свързана с концепцията на AESPA.


Преди душата ми да отлети съвсем ще кажа, че страшно ме кефят референциите към личностите на самите момчета. Като Джони и смешката с кафето или лакираните му ноктите. Или Тейонг и любимите му рибоци. :D Сигурна съм, че има и други, но не съм ги разучила още. При всички случаи много готино се е получило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как Тен е записал Paint Me Naked. 

 

 

А акаунтите на NCT127 са заляти със снимки на деветимата. Не смогвам да ги проследя, затова само няколко качвам. 

b081bc388def4fe6.jpg

 

bc0a235195852047.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОБРЕ ДОШЛИ В НОЩТА НА УЖАСИТЕ НА NCT! :28558:
Дойонг, Тейл, Ренджун, Сънгчан, Джисонг и Джено разказват страшни истории, изпратени от фенове.
(ама ще ги изям бе. "страшни" са сладури)
Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...