Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Майстор-готвачът вече не е самотен и се е отдал на танци.

Танц от Сяоджун - Good Time. :)

 

От преди няколко дни. 

Видео от записа на Hello Futute. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, бре, бре...

Какво ще си имаме от Тен и то скоро. Нов сингъл.

Радвам се, че момчетата от WayV са така активни, преди като се промотираха само в Китай сякаш не беше така.

Пък колко любимци имам при тях, ей го на единият.

 

TEN 텐 ‘Paint Me Naked’
: 2021.08.10. 6PM KST

1627918383-image.png

 

А Марк, който е рожденик днес... Трябва да кажа, чудото се случи.

За мен поне и не сега де. А като излизаха тийзър изображенията му за последното им завръщане.

Тогава за пръв път да ми хареса. Не крия, че той е единственият член на голямото семейство NCT, който не долюбвам, не знам защо, просто не го харесвам нещо. Нямам против да е в групата или нещо такова, но не е моят човек. Обаче тогава, защо така, бре казах си ти да видиш, май има светлина в тунела. Видях го в друга светина.. :D Жив и здрав да е, аз може да не съм му фен, ама си има много и те страшно си го харесват. Но пък ме радва че се завърна в Дрийм. Та, много успехи му желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на най-известният Марк, ако не в к-попа то поне сред канадско-корейските знаменитости. :D

Да е жив и здрав, и все такъв слънчев!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ренджун и Сяоджун с кавър на песента Unbreakable Love.

Разкошни. 

 

 

И изпълнение от NCT DREAM на Hello Future за YT канала Mdromeda Kpop. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кадър при самостоятелните работи на двама от чуждестранните членове на NCT.

Шотаро за Vogue Korea.



И Сяоджун при записа на танца Good Time.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато дойде 10.09 и излезе сингъла на Тен поне половината ще са изпоприпадали от жега (само от жега ли?)

Снимки от вчера, а днес може и още да получим, кой знае.
Изображение

Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение

 

Мхм, днес също получихме снимки и то какви.
Изображение

Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение
 


Самата песен Paint Me Naked ще е "в жанр поп-рок и ще включва атрактивен китарен риф и динамични вокални промени, с впечатляващ английски текст, който представя прямата млада любов и свобода".

Off Topic


WayV Ten's solo song 'Paint Me Naked' that will be released through SM STATION is a pop rock genre song featuring attractive guitar riffs and dynamic vocal changes, with impressive English lyrics expressing youth's straight-forward love and freedom.
 


Понеже сме на вълна Тен (то кога ли не сме), за тези, които не са видели - едно красиво видео от Инстаграма му.


Продължаваме с другите Неота.
NCT-U, този път като дует на Дойонг и Хечан, ще издадат колаборация с продуцента Раян Джун (извинявам се, ако бъркам името). 
Песента ще излезе на 12.08, 18:00 KST. и носи името Keep Music Alive. 
Като знам какви страхотни изпълнители са нямам търпение до 12-ти.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаещи да полетят с Кун? Аз - първа. 

Поредният влог Kun's Cloud. 

 

 

Официалният акаунт на NCT обяви "конкурс" за страшни истории, изпратени от фенове. Най-впечатляващите шест ще бъдат прочетени на глас от мембъри на групата. 

Тук може да видите оригиналния Туит, както и линк, където да пращате своите истории (ако пък искате). :lol:

305d66058608d4ad.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не харесвам леопардовия принт. Само някои изключения могат да разколебаят мнението ми, но не и когато са комбинирани с 3/4 чорапки.:D
Е, Тен пак си е хубавец, а това са новите снимки за предстоящия му сингъл Painted Me Naked. 
(да ви кажа, името на песента не ми дава мира)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тен продължава със снимките... OMG
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Ще бъде и гост на подкаста GET REAL - DIVE STUDIO. Очаквам с любопитство, защото Тен е интересен и ексцентричен артист. Ще ми е интересно да чуя, какво има да ни каже за себе си, за работата си и визията си за музиката. Не са обявили дата, но предполагам ден, два след излизане на сингъла му на 10.08? Така си мисля де, ще видим.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, рожденик..:wub:

Гледайте го от малък е фотогеничен и е дал заявка, че ще става звезда.

 

IMG_20210808_074127.jpg

 

Малийййй, страшни снимки пусна Тен. Хем шарени, хем странни, чорапите са един път, тая визия хем ти бърка не знам къде си, хем пък си казваш, това е ТЕН, страхотен е. Всякак. Чакам песента, а видеоклипа още повече. 

А като видях, че Хечанито и Дойонг ще имат заедно песен и дотам.:swoon: И това чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорех си с една девойка и на въпросът й "Кой е този младеж с хубавият глас?" й казах: "Почакай само малко. Скоро ще е един от най-разпознаваемите и признати гласове в к-попа." Говорехме си именно за рожденика Сяоджун.
Днес Джун навършва 22 г., а аз понякога забравям колко млад е всъщност.:)
Да е жив и здрав! Все така гласовит и забавен!

Изображение

 

 

А колегите му от WayV Тен и Янгянг поемат поредното предизвикателство - скайдайвинг симулатор (така ли се казва?). 
Да ви кажа, това е нещо, което ми изглежда страшно забавно и ако имам възможност бих опитала. Да видим обаче как се представят младежите.:D
Ами чудесно се представиха, че даже и сертификати получиха.
Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са ви залипсвали хайде на лайв изпълнението им..

[4K] NCT DREAM의 “맛 (Hot Sauce)” Performance LIVE Ver.│ [itsLIVE 잇츠라이브 X MOFA]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе

Тен, Paint Me Naked

 

Ахахах Как ме усмихна това момче. Песента много ми хареса, а изречението "I'm a your figure, You could paint me naked" дълго време ще звучи в главата ми. 

То не можах много да прочета текста де, та отивам пак да гледам видеото, като този път ще опитам да се концентрирам върху... посланието.

... So tell me where you wanna take it? 

I'm your figure You could paint me naked... :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.08.2021, 18:00 KST ще получим Make A Wish, оркестрална версия на любимия ми проект на SM - SM Classic.
Изображение



И тийзър на MANIAC - колаборацията на NCT U (в лицето на Дойонг и Хечан) х RYAN JHUN.
Също излиза утре - 12.08  в 18:00 KST.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тен реагира на видеото на Тен. :D
За сцената с прозявката сподели, че са снимали в 3 - 4 часа сутринта и много му се е спало, така че естествено започнал да се прозява, но им харесало и решили да включат прозявка в клипа. Любимият му момент е началото на втори куплет, когато камионите започват да се движат напред, а самият той остава назад. Идеята да се качи на полилея била на Тен и сам го предложил на режисьора, но когато се качил било страшничко, много се люлеел, а и се чувал един звук "чък,чък, чък" и Тен доста се стреснал.
Между другото заглавието е написано от Тен, по негов дизайн.

 

 

ОБАЧЕ! 

Очакваме още нещо от него, но този път в комплект с Янгянг.

Сингълът Low Low, който излиза на 17.08.2021 г. в 18:00 KST. 

Yeeeee

e368524d5af94de1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тен днес на M Countdown. 

Между другото, Paint Me Naked  е първата песен от проекта Station, която получава промоция и участие в музикално предаване. Впечатляващо. 

Както коментираха разни хора, чийто реакции на PMN гледах, Тен има потенциалът да стане изключително голям, успешен соло изпълнител, носи една специална харизма - нещо средно между Темин и GD, талантът му предполагам не изненадва никого. 

057fce4762ec24ff.jpg

 



Гостуването на Тен в радиопредаването GET REAL ще бъде качено в YT на 14.08 в 9:00 KST.
Изт. Инстраграмът на The Dive Studio

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...