Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Уау, уау, като гледам снимките на WayV нямам търпение за 10 март. :)
Разбрах, че другата седмица, на 14.03 ще са на Инкигайо? Супер!

И като споменах програмата да попитам - днес ли беше дебюта на Сънгчан като водещ? 
Да, днес, прочето горното. Мерси @skofiild


И снимка с победителите днес SHINee.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чрез проекта 'Rewind : Blossom' EXO Baekhyun, NCT Doyoung, Ha Sung Woon, Urban Zakapa, IZ * ONE, Sandeul, DAVICHI Kang Min Kyung, Wonstein, Park Moonchi и Yu Seungwoo ще преработят песни от 1990-те и 2000-те.

 Осем песни ще бъдат издадени на 12 и 26 март.

Ev7-Ej0u-U8-AEZm-Tx.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзърът на Kick Back.
Как си превеждате заглавието вие? 

 

@skofiild Дали пък да не си спретнем една рубрика "Learn English with NCT" :D

Китайски и корейски, че няма няма да научим - няма, ама гледай как ни дават "дъвка за мозъка" момчетата. Пък и аз, въпреки преклонната си възраст, все по нещичко по научавам покрай тях. 

(завинаги ще помня онзи полилей:lol2:

Kick back, phrasal verb - разпускам почивам, но пък и връщам си (на някого, на нещо).

Ще очаквам утрешния ден с интерес, за да разберем кое точно е имал предвид автора. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kick It, Kick Back..

Много еднакви.

Днес признавам си, за момент се обърках и чак викам ама защо пише WayV, тази песен е на 127.

Луда работа. Все пак да видим какъв ще е текста, та може и да разберем какво са искали да кажат.

/Щото инглиш не знам, а преводача ми го дава от сорта ритник или връщам си, та сега и на мен ми стана интересно/.

Тийзъра изглежда доста добре, момчетата..:swoon:

 

Между другото на мен тийзъра хич не ми е излизал днес, от тук го видях, за сметка на това пък, вече е пуснато зададено напомняне за премиерно излъчване на песента утре в 13 ч наше време. Това ми излезе 1000 пъти. Направо на крайният резултат отивам.

 

И като казах Kick It, вчера ли бише или онзи ден, стана една година откакто излезе песента.

Кога стана година, ей това ме учуди. Как минава времето.

Ето и нещо ново от 127, нали ще са в японското списание MEN'S NON-NO.

Има много хубави снимки, вчера ги гледах, обаче са доста на брой и признавам, мързи ме да ги кача всичките.

Но ето ви един нов клип от фотосесията им там.

NCT127の表紙メイキング、ロングバージョンを公開!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата песен от проекта  'Rewind : Blossom' вече с тийзър..

Тия двамата с тия гласове..

 

[Rewind : Blossom] 백현(BAEKHYUN)(EXO), 도영(DOYOUNG)(NCT) -인형 (Doll) MV Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WayV с Kick Back 
(подозирам, че режисьорът на клипа е китаец? по шаренкото съдя :lol2:)


Преди премиерата на клипа имаше едночасово представяне на албума (showcase), което откриха с изпълнение на Take Off. Всъщност изпълниха на живо и Bad Alive, Nectar (:wub:), както и три от новия албум, вкл. заглавната Kick Back. 
Да споменавам ли колко сладки бяха всички? Само косата на Янгянг не успях да приема докрай, но съм сигурна, че ако бяха в ефир още 5 мин, щеше да ми изглежда най-прекрасната на света. :D
В спойлер някои неофициални клипове от изпълненията, ако качат официално ще ги сменя.

Off Topic


Нектара ;) 


И новите песни :)



 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

WayV ще популяризира своя 3-ти мини албум „Kick Back“ частично без Winwin & Lucas, които в момента са под карантина в Китай.

На 11 март Label V на WayV публикува следното изявление чрез официалните платформи на групата на SNS, потвърждавайки, че групата ще популяризира частично третия си мини албум „Kick Back“ като 5-членове.

Още на 26 февруари членовете на WayV  Winwin и Lucas бяха забелязани на международното летище Инчхон, заминавайки за Пекин. Медиите съобщиха, че двата идола се отправят към Китай за „индивидуални графици“. След като пристигнаха безопасно в Пекин, Winwin и Lucas актуализираха феновете, като потвърдиха, че спазват двуседмичните насоки за самокарантина, в разгара на пандемията COVID19.

Междувременно на 10 март WayV се завърна с издаването на третия си мини албум „Kick Back“ и едноименното си заглавно парче. Изглежда WayV скоро ще започне да популяризира завръщането си в Корея; обаче, поради факта, че двамата все още са под карантина, групата неизбежно ще трябва да изпълнява някои от графиците си като 5-членове. Въпреки това феновете все още могат да хванат 7-членната версия на WayV на „Kick Back“ на „M!“ От тази седмица Countdown ', тъй като групата предварително записа етапа преди напускането на  Winwin и Lucas.

 

Добавям.

..

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Kick Back имала вече 4 млн. гледания. Нито едно не е от мен да знаете, щото аз още не съм я гледала / слушала.;)

 

Relay Dance..

 

И това излязло..

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата от WayV, само петимата вече във вчерашното им участие в Music Bank..

Interview with WayV(威神V) (Music Bank) | KBS WORLD TV 210312

 

WayV(威神V) - Kick Back(Korean Ver.) (Music Bank) | KBS WORLD TV 210312

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В инстаграма си Тейонг постна две снимки на небе и ни покани: "Посетете Инстаграма ми в полунощ (корейско време). Нещо забавно ще се случи." 

Там сме нали? ;)

264dd254b8662122.jpg

 

09ffe3e3d8c9178c.jpg

WayV за априлския брой на DAZED Korea.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за какво ни канеше Тейонг в Инстаграма си в полунош.
Заедно с продуцентите Royal Dive е създал нова песен, на която освен съавтор на музиаката е автор ина текста -먹구름 (Dark Clouds), качил я е в Soundcloud, където си е направил акаунт. Може да го последвате, ако искате.
Статия по темата Soompi
Изображение


c9a4a70e43b5c4bf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...