Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Нали помните, че ни чака японски албум...

NCT 127 'gimme gimme' MV Teaser

 

А тук премиерно излъчване на MV на 15 февруари..

NCT 127 'gimme gimme' MV

 

Допълвам..

Рожденик

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Абсолютно шантава, но много ми хареса. И не знам само за мен ли е така, но ми  носи EXO-vibe. Gimme, gimme....

39f85e5e49a8b939.jpg

 

b73b8b7370d3eba7.jpg

Снимка от лайфа им за CDTV.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и изпълнение на живо, много са добриии... тая витиевата мелодия как успяват да я изкарат така прекрасно не знам:
NCT 127「gimme gimme」CDTVライブ!ライブ! 2021.2.15

Еее, изтрили са го... Кой видял, видял... Трябваше да си го сваля докато е време, ама а де....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постер за драмата на Dear M. с участието на Jae Hyun :panda-145:

 

Image

 

Разкват повече за персонажа и какво става по време на снимките::panda-145:

[#인터뷰] #셀렘 #첫촬영 #벌써추억 #커밍순 #첫방송 <디어엠(Dear.M)> 2월 26일(금) 밤 11:10 첫방사수! [디어엠] | KBS 방송

 

 

ОТ avex - японската фирма на момчетата ни качиха представянето им ~:panda-145:

NCT 127 / NCT 127~Introduction of Members~

 

Редактирано от bubble
Добавяне ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УжасТ /както казва братовчед ми/.

Още преди няколко дни като видях на тогавашния постер коя ще участва в драмата с Jae Hyun и ме изгубиха като зрител.

Е, как пък все едни женски им намират.

 

Два реда за фотосесията на Doyoung и Jungwoo за Cosmopolitan.

Doyoung и Jungwoo се обединиха с Cosmopolitan за фотосесия и интервю!

По време на фотосесията те показаха своята с приятелска химия. В интервюто Jungwoo беше попитан какво е усещането да участваш в снимки с Doyoung и той отговори: „Обичам това. С Doyoung имаме добра химия и феновете обичат да виждат и това. Ето защо тази фотосесия беше по-смислена и искам да правя различни дейности с него. "

Двата идола имат много общи неща и Doyoung показа обич към по-младия си член, казвайки: „Когато съм притеснен или когато пренебрегвам ситуация, Jungwoo, който е като по-малкия ми брат, ми дава усещане за психологически стабилност като е до мен. Jungwoo винаги ме кара да се смея, така че е забавно да бъда с него. По-възрастен съм от него, но много разчитам на него. "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рапърката BIBI, Янгянг и Йонджун от TXT :) са избрани за лица на корейската мода - K-Fashion в Concept F/W 2021 дигитално представяне на Седмица на модата Ню Йорк, като ще се осъществи чрез проекта Digital Runway (виртуален подиум). 

Представянето ще бъде днес - 16.02, 8:30 KST. 

afb4dded33546a81.jpg

 

Изт. Naver

 

Да ви кажа първо се зачудих защо пък точно Янгянг, но после осъзнах колко "глобални" искат да изглеждат корейците от една страна, а от друга - защо не? 

Янгянг

4685cccce8275234.jpeg

 

Да ви кажа, все пак ми е малко притеснено за Янгянг. Както може би знаете, напоследък WayV бяха атакувани от някои китайски фенове, че поздравите им за Китайската нова година били твърде по корейски маниер и дори същите "фенове" говореха за бойкот на LabelV, ако не получат извинение. Корейски нетизени пък избухнала в недоволство, че в едно от предаванията си момчетата са коментирали, че според тях в песента I Can't Stand The Rain на SuperM са използвани китайски традиционни инструменти. Имаше  изблици от рода на "WayV да си ходят в Китай" и прочие.

На фона на горното се чудя дали пък участието на Янгянг няма да донесе негативи на проекта и него лично? И сега, представете си щом аз - фен на групата се замислям, дали пък антитата не го правят?

Дано всичко мине добре! Ще видим. Това е голяма възможност за двете момчета, от WayV и TXT, и се надявам да им донесе само ползи! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видим и XIAOJUN.

XIAOJUN : 4-5AM|NCT 24hr RELAY CAM

 

Ще има сезон 2..

[ENG] 'WayVision 2: 동계 스포츠 채널' 메인 티저 (웨이비전2 : Main Teaser)

 

Добавям към поста:

SungChan с първата му самостоятелна фотосесия за списание „Allure“.

klz1613501227n.jpg 

 

arx1613501251j.jpg

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янгянг - Инстаграм акаунтите peopleoftaste  и poolmedia_pr

1674e292536d8286.jpg

 

22f6dc59950f99cf.jpg

 

240f9c0903154414.jpg

Една статия на тема представянето на Корея в събитието. ENVI Magazine

 

И албума на NCT 127 Loveholic, You Tube Music.

Отивам да чуя. 

Ако след gimme, gimme извадят някое takeme, takeme да знаете, че съм до тук. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WayV appreciation post или по нашенски "да си похвалим гарджетата" :)

 

Видеото по-долу не е ново, но сега е излязло официално и с добро качество. Това е сегмент от (ако не бъркам) предното реалити на момчетата, в Китай. Та в случая са на посещение в ресторант, чийто собственик е сляп, музикантите също. Реакцията на момчетата... Няма нужда да коментирам. 

Едно нещо обаче е акцентът на този откъс и това са думите на управителя: "Не мисля, че мракът е твърде много... Повечето от трудностите ни идват от ограниченията на мислите ни. Докато растях срещах много трудности, каквито виждащите хора не могат да си представят. Но винаги съм използвал едно изречение, за да продължа напред. "Въпреки че не мога да видя света пред себе си, мога да направя поне едно нещо и това е да позволя на света да ме види." Така че, продължавам да следвам мечтите си, да се държа за надеждата и  да вярвам, че нещо добро ме очаква. "

(много вдъхновяващо ми прозвуча, затова го споделям. мисля, че всички имаме нужда да чуем такива думи понякога.) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„WayVision Season 2“, ще покаже прелестите на WayV заедно с химията им за приятелство

 Момчетата ще покажат различни дейности за зимни спортове. Епизодите ще излизат всеки понеделник и вторник в 18:00 KST, започвайки от 22 февруари чрез приложението Seezn.

Eue-PVAz-U4-AMFOv-K.jpg

 

В момента SBS Inkigayo се подготвя за пролетна реорганизация.

Настоящите водещи MONSTA X Minhyuk, APRIL Naeun и NCT Jaehyun ще бъдат такива до края на месеца.

 Eue-BTACU4-AIsirz.jpg

 

Остава само един ден, докато Doyoung направи своя актьорски дебют в „Cafe Midnight“!

Драматичният сериал „Cafe Midnight“ е разположен в мистериозно кафене на планински път, което не се появява на карта - и което надхвърля времето и пространството. Предстоящият трети сезон, озаглавен „Cafe Midnight Season 3: The Curious Stalker“, ще разкаже историята за настъпването на пълнолетие на ученик от гимназията, който неочаквано вижда бъдещето, докато търси майка си.

Doyoung ще участва в новия сезон на драмата като Son Ji Woo, ученик в гимназията, който е перфектен във всяко отношение, от оценките си до външния си вид и личност. Той е обхванат от вихъра на объркващи емоции, когато майка му започва да губи паметта си и той започва да развива чувства към приятелката си. Когато се натъкне на своеобразно кафене, той случайно зърва бъдещето.

Новобранката Kim In Yi ще играе ролята на Sun Min ,съученичката на Ji Woo, докато Shin Joo Hwan ще повтори ролята си на мистериозния човек, който управлява кафенето.

В допълнение към главната роля в драмата, Doyoung също ще даде своя глас и за OST.

Cafe-Midnight-Season-3-The-Curious-Stalk Euek-My0-Vk-AAL-2y.jpg

 

Добавям..

Sungchan ще е от новите водещи на Inkigayo..

 

Клик

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме рожденик..

#HAPPYJUNGWOODAY

Официална честитка

Eug7jx6-Vg-AQa46-Q.jpg

 

 

А да, и ако не сте разбрали прекрасния, милия, слънчевия, страхотен лидер на цялата тая тайфа, си отвори личен Инстаграм.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, Тейонг е не само най-бързата к-поп звезда, а и най-бързият потребител в Инстаграм изобщо, който събра 1 млн. последователи за 1 ч 50 мин. Това му е профилната снимка. :wub:
Изображение


И как са записали gimme, gimme .
Ами красиво са го записали като гледам. ;)

3b57d25b4262263c.jpg


[Un Cut] Take #2|‘gimme gimme’ Recording Behind the Scene

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще излезе OST от Дойонг, към драмичката в която играе..

lSH5c.png

 

Зад кадър..

OST Part.2 (Cafe Midnight OST Part.2)]

 

И да ви покажа нещо.

Тоя младеж го следвам в ютуб, кефи ме, защото е малко по-различен, разкрепостен някакъв.

Мисля, че е модел, но не съм сигурна.

Та той доста видеа качва в канала си, в последното влиза за малко и Yangyang. (8:15мин до 10:15 мин)

Та затова го пиша тук.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...