Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Това не съм го виждала, харесвам тази песен. Сладури, колко са малки още на това видео... 

 

Между другото, днес излезе и трети епизод на мини играта на NCT DREAM.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, колко сa слaдки :wub:

Лaйф нa WayV зa китaйския Свети Вaлентин нa 25.08 със специaлното учaстие нa кучето им - бийгълът Белa. Видеото е с aнгл. субки, a момчетaтa сa слънчеви и усмихнaти, кaкто винaги. Порaдвaйте им се и вие.

 

Янг Янг питa: Прaзнувaте ли с някого или и вие сте кaто нaс - сaмо 7-инaтa?

Лукaс: Aз не мисля, че е нещо кой знaе кaкво този ден, но след кaто толковa много хорa говорят зa него...

Обaждa се философът Уин Уин: Зa влюбените всеки ден е Свети Вaлентин, но зa нaс този ден е кaто всеки друг ден.

:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част 1 от интервюто на WayV TongDaoDaShu с англ. субтитри.

На който му е интересно - превод на български в спойлер под видеото.

Off Topic


Момчетата се представят със зодиите си. Ето ги и тях:
Кун - козирог, Лукас - водолей, Хендери - везни, Тен - риби, Янг Янг - везни, Шяоджун - лъв, Уинуин - скорпион (е това ме изненада).

Част първа: Зодии & въпроси и отговори

Кун, козирозите най-малко ли говорят, ползвайки само една дума, когато е възможно?
Х: Той не говори много.
У: Наистина ли не говори много?
К: Всъщност в ежедневието не е лошо. Като се замислиш, всъщност не говоря много.
Л: Той е тих, в смисъл не казва нищо, но "произвежда" звуци. (възпроизвежда звук на съгласие)
У: Трябва да попитаме двама от съквартирантите ти.
Я: Вчера в 3 часа имаше един човек (издава звук). Кой беше? Бяхме изгасили вече, готвехме се да спим.
Тен, рибите имат ли много романтични фантазии?
Т: Така мисля.
Х: Така е.
К: Има много.
Х: Понякога говорим по интересни теми, обсъждаме романтичните си мисли, доста е интересно. Така че, аз съм свидетел.
Т: Аз съм много романтичен.
Уинуин, скорпионите ревнуват ли, когато приятелите им са близки с други хора?
Л: Мисля, че да.
У: Всъщност не знам.
Л: Мисля, че знае.
У: Мисля, че да.
Л: Ти нямаш ли приятели тук?
У: Имам, имам, имам. Всички са приятели един с друг. Да, да, да...
К: Той каза "да" три пъти.
Т: Кои са?
К: Не сме ли добри приятели?
У: Ние сме добри... братя. Как просто "приятели"?
Лукас, в сравнение с по-дружелюбните и ведри хора, дали водолеите предпочитат хора, които не им обръщат много внимание?
Л: Аз съм много откровен човек и ако твоят живот и моят са различни, значи просто са. Но твоят живот е като моя.
(меме казващо: "Със сигурност е поет.")
Шяоджун, наистина ли лъвовете настояват (борят се) да плащат сметката?

Я: Да настоява да плати?
Ш: Чакайте да ви кажа...
Я: Ако е с нас, със сигурност няма да се "бори" да плати сметката. Но извън нашата група..
У: Определено ще го направи.
К: Да, така е.
Х: Играем на "камък, ножица, хартия" и който загуби плаща. Шяоджун пръв ще преброи колко са хората.
Л: Със сигурност е щедър, но...
Ш: Вродените ми качества не го позволяват.
(още по-хаотичен смях)
Хендери, рибите нарцистични ли са?
К: Да.
У: Да. Да.
Х: Не бих казал "нарцистични", но хубавото си е хубаво, това е истината. Не е нужно да сме самовлюбени.
(Меме казващо: "Пристигат красавците")
Янгянг, като везна, считаш ли себе си за най-забележително красивия в групата?
Ш: Да, да, да.Той е един от най-добрите в групата.
Т: Да, така е.
Янгянг към Хендери, който се въздържа от коментар: Ти не си ли съгласен с мен?
Л: Но аз искам да знам каква е неговата класация?
Х: Да, кажи. 
Я: На последно място съм аз..
Шяоджун и Лукас: Определено не си ти.
Я: После е... На шесто място е, нека помисля... - казва закачайки се с Шяоджун.
Ш: Какво??? 
Лукас към Шяоджун (наливайки хитро масло в огъня): Значи последен си ти.
Ш: Значи слагаш ме на последно място и край?
У: Всъщност петото е последното място в сърцето му. 
К: И аз така мисля.
Ууиуин се обръща към Янгянг:Ти нямаш ли още един съквартирант?
Л: Просто го кажи, няма проблем, само ние седмината сме си.
Я; Добре, аз вече "изоставих" единия от съквартирантите си и нямам избор, освен да го направя и с другия. След като тримата сме съквартиранти - казва той обръщайки се към Кун - нека сме си близки...
У: Добре, да спрем до тук.
Х: Следващия въпрос?

Част втора: Неудобни въпроси

Кун, колко снимки на тялото си имаш запазени в телефона си?
Кун (възмутен): Нито една. Аз НИКОГА не се снимам. Обикновено Шяоджун си прави.
Ш: Аз? Неее. Само следя прогреса си.
К: Аз нямам нужда да се снимам, просто всеки ден се наблюдавам в огледалото.
(Лукас го имитира смешно)
Кун, наистина ли се вдъхновяваш под душа?
К: Честно казано под душа човек понякога си пее страхотни мелодии.
Тен, напоследък откривал ли си някакви свои нови способности?
Т: Да се грижа за котки?
Тен, казват, че твоят мандарин е най-добър, когато дразниш другите. Кого обикновено най-много закачаш?
Т: Всъщност не. Ако беше така щях да побеждавам. (това поне аз така го перефразирам, нещо не ми стана ясна тази част от превода)
Уинуин, често ли се обръщат към теб с Шеф Донг (китайското му име е Донг Шиджен и явно означава "шеф/бос")
Я: Ти имаш тази аура.
(Меме на Уинуин казващ "Добър си в подмазването, а?")
К: Доста е щедър. Шефът е много щедър - повтаря Кун докато го потупва по крака - Тъкмо каза, че ще ни черпи вечеря.
Х: Да, шефе. Днес си много красив.
У: Казват ми "шеф' само в такива случаи.
Говори се, че си въплъщение на айдъл от драма. Уинуин, готов ли си с предизвикателството да се превърнеш от чист и невинен в секси за 3 секунди?
Х: От невинен в секси?
К: От чист и невинен в секси.
Л: три, две, едно.
Х: Трябва да започнеш така: невинен... секси - показва нагледно Хендери.
К: Като по учебник, нали?
(Следва повторение)
Л: Три, две, едно.
Мисията е успешна, йеее.
Лукас, събуждаш се и установяваш, че си оплешивял с 5 см или космите в носа ти са пораснали с 5 см - кое избираш?
На преден план Кун мери, а на втория ред Хендери услужливо обяснява на момчетата колко точно са 5 см и откъде са намалели.
Л: (Избирам) космите в носа.
У: Космите в носа могат да се отрежат.
Л: Уплаших се.. (показва с ръка къде би отишла косата му)
Всички се заливат от смят представяйки си плешивия Лукас (аз също), а Кун услужливо предлага: "Може да си нарисуваш коса."
Лукас, феновете казват, че можеш да се преоблечеш и да изиграеш страхотно жена. Коя роля би ти подхождала най-добре?
Л: Ами красив мъж... Мисля, че имам някакъв талант...
К: Като кого мислиш, че ще ти отива?
Л: Мулан. Лицето ми е доста... подвижно. Старец, дете, възрастен - харесвам всичките. Бих искал да получа такова предизвикателство.
Шяоджун, по отношение на фигурата ти - с коя част се гордееш най-много?
Ш: Гордея се гръдния си кош, но има още толкова... толкова много...
К: Напоследък гръдните му мускули са станали толкова големи.
Л: Да, забелязва се известен прогрес.
Шяоджун, бъди честе. Между теб и Янгянг кой е по-шумен, когато играе компютърни игри?
Ш: Личното ми мнение е, че ние двамата не сме най-шумните. Лукас е... (следва драматична интерпретация). И Уинуин...(имитира неговото "Не! Не! Не!").
Хендери, всички имате страхотни необработени снимки. Кога беше последният  път, когато си каза: "Защо изглеждам толкова добре?"
Х: Ей сега... Ето пак (си го помислих).
Хендери, заради твоя танц постигнахте първият си лайф с 1 млн зрители. На кого искаш да благодариш най-много?
Ш: Един милион? - учиден е той, а другите се заливат от смях.
Х: На родителите си, че са ме направили да изглеждам така.
Янгянг, към днешна дата кое е най-нетипично за макне нещо, което си правил?
К: Той не прилича/не се държи като макне.
У: Той всеки ден е като по-голям брат.
Я: Напоследък нямам късмет, така че се държа като батко вече цяла седмица.

Янгянг, ти публикува във Weibo пост: "Качествата на гаджето* се показват". Какви са според теб тези качества?
(знаете как пишат boyfriend material? гадже-материал? нямам превод на български и честно, не ми идва наум как да съкратя този израз, а и едва ли ще се сетя, че ми се спи. перефразирайте, както си искате)
Т: Той ли?
Я: Ами тези качества.. Чакай, играй (момичето) -  обръща се към Уинуин.
Е тука всички издивяват. Толкова са сладки, а Уинуин срамежливо се кикоти насреща им.
Я: Хипотетично това е твоята височина, а това моята. - както е по-висок от седналия Уинуин го прегръща през раменете и пита с меден глас - Как мина деня ти? 
Кун към Уинуин: Защо трепериш?
(хора, казвам ви - това са най-сладките погледи и разменени усмивки, които съм виждала напоследък. тези момчета са приказка)
У: Добре съм.
Я: Ами, мисля, че сами може да си отговорите (що е то гадже-материал). Ние ви показваме седем от тях, може да си избирате.

- предстои продължение -

 

Дa добaвим и новинaтa зa Джехьон, който е потвърден зa учaстие в дрaмa, редом до любимкaтa ми Ким Се Рон.

Първaтa му глaвнa роля ще е в продукциятa нa KBS Dear.M, a нaшичкият ще игрaе студент вторa годинa, умен и креaтивен (?), който рaзрaботвa приложение...

Сериaлът ще е продължение нa Love Playlist и е предвиден зa нaчaлото нa 2021 г.

Изт. Soompi

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата сладури как готвят... Край, готови са за женене.

[WayV-ariety] It’s a Challenge, Not a Cooking (vs KUN) | TEN X YANGYANG's Enjoy The Challenge! Ep.3

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като съм ги почнала, да ги разнеса и тук...

В Билборд може да се гласува за фендъм и 127 също са сред номинираните.

По-скоро феновете им...

Гласуване: :click:

Eh-Fjt-t-Xc-AAPKDW.jpg

 

Че и СуперМ и тях ги има...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

127 са спечелили наградите на TopTenAwards в следните категории:

Best Artist In Vietnam

Artist In The 1st Half Of 2020

 

Ето и благодарственото им слово:

[TTA] 베트남 1위 NCT 127 "좋은 음악과 퍼포먼스로 보답할게요"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова поредица :D

Анг суб има ..Наслаждавайте се ~

Oтговаря на различни въпроси от фенове ~:panda-145:

[WayV-ariety] Does WINWIN think that XIAOJUN is strong? | WINformation Ep.1

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WayV ще имат своето първо реалити шоу -  'WayVision':panda-145:

Ще започне на 21 септември по Seezn.

Ще се излъчва понеделник и вторник.

 

50e62ad7a6360202.png

 

 

Koмпилацията на Jaehyun и другите водещи от Inkigayo от миналата неделя :panda-145:

] 1st week of September Minhyuk x Naeun x #JAEHYUN 'MC Cut Compilation' / 'SBS Inkigayo' MC Special

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещаната Част 2 от интервюто на WayV TongDaoDaShu с англ. субтитри.
Превод в спойлера отдолу.

Off Topic

 

Здравейте, ние сме WayV – момчетата се представят с китайските си имена.

Каква е дневната ви „мантра“?
Л: Аз съм пръв. Моята е „Ей ей ей“.
К: За мен е „момчетааа…“
С: Моята е „нееее“.
У: „мммммм…“
Я: „Ммм“ не е зле. Моята е „уааа“
Т: Моята е „както и да е“.
Х: Моята е „хехе‘.

Време за TMI*
Представете новата си песен в 30 сек.

К: Този път новата ни песен е на английски. Всъщност това е анг. версия на песента Bad Alive от албумът ни Awaken The World. Последния път беше на китайски, сега е на английски. Текста разказва за лошо момче, което се влюбва и страда с тези чувства (…ок Кун). И този път танцът ни е много хубав, много секси. Надявам се всички да подкрепите WayV.

Моля да споделите как се чувствахте, когато за първи път чухте тази песен.
Л: Всъщност, когато я чух за първи път, бях много впечатлен. Веднага почувствах, че тази песен подхожда на характерите ни. Надявах се всички да я харесат.
К: Не, всъщност когато започнахме да я подготвяме, никой не ни каза, че ще правим видео или ще танцуваме на нея. Така че след като я чухме решихме да има видео и хореография. Казахме на компанията (SM) мнението си и после се случи.

Коя част от песента най-много харесвате? Изпейте я, моля.
Я: Im alive in my bag live wow – това е есенцията на песента.

Има ли разлика в английската версия сравнена с оригинала?
К: Най-голямата разлика е, че пяхме различно.
С: Също така, китайската версия е по-лека.
К: А английската  е по-директна и дръзка.

Имате ли график за остатъка на годината?
К: За втората част на годината, започвайки с английската версия на Bad Alive, започваме и редица изпълнения. След това WayV има подготвена различна музика. Надяваме се всички да ни подкрепят и очакват.

В сравнение с миналата година, какви са най-големите промени в групата? Имахте ли трудни моменти или растете?
Л: Всъщност определено имаме израстване. Всеки може да го види. Мисля, че WayV наистина прогресира много от миналата година. В смисъл на работата ни и във формата ни. И двете се подобриха значително от предходната година. Надявам се, че всички да обърнат внимание нa WayV.

Може ли всеки един от вас да избере друг член на групата и да сподели какво са правили заедно напоследък?
Я: Аз мисля, че за член на групата трябва да приемем и нашите котки, които ядат доста напоследък. Коремите им станаха много големи. Имаме също и ограда, която кучето не може да премине, защото то обича да се спуска до тавичката с отпадъците на котките. Затова сложихме ограда - за да я спрем (кучето е женско, казва се Бела). Обаче котките не искат да скачат и се промъкваха през оградата. В началото успяваха да го правят, но напоследък им е малко трудно. Сума ти време се опитват да минат и накрая се отказват. Вече наистина не могат да се промъкнат.
С: И като не могат да минат, кучето ги стига (накрая).

Моля споделете нещо, направено от фенове и ви е впечатлило?
С: Ние правим доста фен срещи/обаждания. Дълбоко впечатление ми направи, когато един фен ме поздрави на японски. Начина по който го направи беше съвсем по японски, но на половината разговор се засмя „хаха“ В началото не разбирах какво прави, но тя всъщност продължи на китайски. 30 сек. стоях объркан. Уау, тя наистина ме излъга.
К: Всъщност и аз имах такъв случай. Фен ме поздрави на тайски, но името й определено беше китайско. А тя започна да ми говори на тайски. Бях объркан  и веднага събрах ръце и поздравих на тайски, а тя отговори : „Всъщност съм китайка.“
Х: А помните ли онази фен среща в Тайланд, където фенка си беше боядисала цялото лице в зелено? Видях те! (доволен Хендери) Да, тя дойде отново. Видях я, а тя ме попита: „Помниш ли ме?“ Казах й, че не можем да я забравим.

Кой обича най-много да прави егьо?
Всички сочат Кун.
Л: Този път не можеш да се измъкнеш. Но искам да кажа, че той не прави често егьо, а само защото е пред вас, хора. Нали?
К: Не… аз също
(тук Янгянг нещо го бъзика, но не се чува какво)

Предизвикателство – 5 егьо пози
С: Осъзнах, че тези неща винаги завършват с теб (с Кун).
Момчетата поздравяват Кун, а той: „Аууу, защо винаги аз трябва да го правя, всеки път…“
С: Трябва да си добре подготвен, ще го правиш във всяко едно интервю.

Кой има най-добра фигура?
Х: Аз.
К: Нека си кажем истината. Честно казано е Лукас.

Предизвикателство -  Коя е най-добрата част от тялото си и как я поддържаш.
Л: Гърдите. Тренирам всеки ден и правя по 100 лицеви опори. И 100 коремни преси. И 100 клякания. Много е просто. Използваш тежестта на собственото си тяло. Линията (фигурата) ти става много добра, не се нуждаеш от никакви машини.

На кого подхожда най-много ролята на властен шеф?
Момчетата се сочат един друг – Янгянг сочи Уинуин, а Сяоджун и Хендери – ваимно.
Накрая се стига до консенсус – Янгянг е властния, а Сяоджун е директора. Двамата формират „властният шеф“.

Предизвикателство – Избери член и кажи като CEO „Много добре. Успя да привлечеш вниманието ми.“
К: Мисля, че вие двамата трябва да го направите – и двамата сте властни.

На кого подхожда ролята на „тъжният, втори главен герой“ (‘дет’ се вика „тъпия ъгъл)?
Всички дружно сочат Сяоджун, който се залива от смях. А Уинуин утвърдително казва „Той! Той е толкова тъжен“.
К: Цялата му концепция е на мъж с разбито сърце, трагичен герой. Обаче той е главният герой, не е второстепенен.

Предизвикателство – в стила на тъжния, второстепенен герой кажи репликата: „Наистина ли не съществувам в твоите очи?“
Тук момчетата се закачат нещо, цитират явно някаква китайска шега и макар нищо да не разбирам, те са безумно сладки.

Напоследък създавате ли някаква музика? Моля, представете я.
К: В последно време, по отношение на песните аз се занимавам повече с композирането им и си мисля как да помогна на всеки един, да направя нещо специално за тях.
С: Така ли?
К: Твоето го направих. Дори танцува на него.
С: О, онова ли?
К: Искам да създам музика за Уинуин, да танцува традиционен танц на нея. Това е предизвикателство за мен, защото искам да използвам и двете – и корейски, и китайски инструменти, да ги миксирам с модерни и да направя цяла една песен. Това изисква още много обучение и усъвършенстване. Така че в бъдеще, ако имам възможност ще ви покажа.

Наскоро имахте видео връзка с фенове. Какво впечатление ви оставиха феновете?
Т: Наскоро имахме онлайн фен среща. Мисля, че всеки един фен е уникален.
Л: Всъщност моята фен среща завърши по-рано и бързо, но Тен говори с всеки един фен с голямо внимание. Гледах отзад и всеки фен беше подготвил неща, споделяха ги с Тен. Беше много хубаво. Тен наистина се отнася с феновете страхотно. (Лукас вдига палец нагоре :up:)

Как се упражнявате напоследък? Какъв е дневният ви режим?
Уинуин прави коремни преси и „носи много неща на работа“.
Хендери не пропуска да се пошегува: Какво носиш? Тегло?
У: Просто сак. Много е тежък.
Я: Той си носи сака, хора. Не разбирате теглото му.
У: Всъщност е много тежък сак. Защото на раменете ми лежат много отговорности.

Феновете мислят, че изглеждахте много добре за новия албум. Продължавате ли да тренирате?
Л: Ами да… Моето тяло винаги е било много добро (Лукас, убиваш ме)
К: Роден е с това.
Лукас продължава: Просто нямах много възможности да го покажа. Всички знаят, че редовно тренирам и се радвам на това. Всички от WayV тренираме заедно. Имаме такава мания напоследък. И се надявам тя да ви достигне/докосне.
(Предполагам има предвид да усетим старанието им? Да, виждаме и оценяваме. Нали, момичета?)

Казахте, че смятате, че имате голям прогрес. Защо?
С: Да, моите… Мускулите ми доста са се развили, дрехите ми са различни…
У: Когато Сяоджун се е родил вече е имал 8 плочки и 2 големи гръдни мускула.
Я: И те постепенно са изчезнали, но сега отново се появяват…

С дълга или с къса коса се харесвате и защо?
Х: Харесва ми стил в който нямам коса.
Л: Лъжеш ни.
К: Очакваме с нетърпение.
Х: Като се замисля, въпреки че не съм пробвал, но ако нямах коса щеше да е много освежаващо, бих могъл да направя всичко. Щях да съм много одухотворен човек. (е, само за монах си, Хендери)
Я: И няма да има нужда да си миеш косата.
Х: Нямам предвид плешив, а обръснат.
У: Защото да ти обръснат главата е като тест дали си красив.

Кога ще излезе 3 епизод на Тен ETC (Enjoy The Challenge)?
Я: А, серията с нас двамата? Това, което видяхте в последните два епизода бяхме аз и Тен, които дискутираме. Кога ще направим следващият… Ще го направим като имаме свободно време двамата. Още обсъждаме каква да е темата на следващата серия.

Признание към феновете, които ги подкрепят на Kugou (китайска музикална платформа)
К: Аз съм пръв. ЗАЩО ВИНАГИ МЕ КАРАТЕ ДА ПРАВЯ ЕГЬО? 
Я: Хей, и аз съм така. Но нека да ви кажа какво стана на последната фен среща. Казах им да играем „камък, ножица, хартия“ и загубилият трябва да направи егьо, дори да е фенът, а те казваха „О, не, не мога да го направя.“. Ще им кажа СЕГА ЗНАЕТЕ КАК СЕ ЧУВСТВАМ.
Л: Ако ни карате да правим егьо, ние също ще ви караме да го правите. Трябва да се сменяме, и аз искам да видя. Когато аз давам автограф и вие ще подписвате.

Кажете нещо на феновете.
Л: Първо покажете любовта си. Хайде, Хендери! - след което добавя - Мисля, че Хендери става все по-зле с това.
Я: Последния път като ходихме да хапнем жената ни попита дали сме студенти. Хендери каза, че учи сценични изкуства.
К: Интервюто ни за KuGou Music приключи… (кратка реклама на приложението)

*TMI (Too Much Information - Твърде Много Информация) - съвременен интернет жаргон, употребяващ се и както в позитивен, така и в негативен аспект на даването на информация, осведомяването, в случая - промотирането

**In My Bag - изразът означава нещо като да си развълнуван, фокусиран, готов (за нещо)
Изт. речник англ. идиоми
В случая израза "Im alive in my bag.. " си го превеждам като "Жив съм, готов съм, вълнувам се, живея си живота..."
Права ли съм? Моля по-знаещите коментират какво мислят.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох интервюто..

Първо, евала на @kandala, че си направи труда да го преведе, та да видим още повече какви са сладури тия момчета.

И видяхте ли защо Уин Уин ми е на сърце, и той бил скорпион...:beer:

Макар, че то само той да беше на сърце, и още колко има, ама тихо...

 

К: Искам да създам музика за Уинуин, да танцува традиционен танц на нея. Това е предизвикателство за мен, защото искам да използвам и двете – и корейски, и китайски инструменти, да ги миксирам с модерни и да направя цяла една песен. Това изисква още много обучение и усъвършенстване. Така че в бъдеще, ако имам възможност ще ви покажа.

 

Това би било интересно, дано наистина се случи...

 

Иначе днес Дриймчетата са на MBC 'Idol E-Sports Championship'.

Много го харесвам това събитие, състезанията там. Хубаво са го измислили...

Eh3-Hdq-QU4-AEil-WT.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, хора, хора..

Завръщане на цялото NCT ли ще имаме? Мечтата ми ще се сбъдне...ако е така де.

Според ексклузивно интервю за Star News на 15-ти, NCT ще издаде нов албум под името NCT 2020 през октомври...

Ами, аз така го разбирам. 21-ната на едно място...:es:

Повечко...

SM Entertainment потвърди пред Newsen, че NCT подготвя албум и че "ще го издадат, когато се потвърди точния график". 

 

И тийзър към предаването на WayV...

[ENG] 'WayVision' 메인티저 : WayV가 만드는 TV, 웨이비전 여행 채널 개국합니다!

 

Започва на 21 септември. Ще го дават всеки понеделник и вторник от 18 ч тяхно време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, skofiild написа:

Хора, хора, хора..

Завръщане на цялото NCT ли ще имаме? Мечтата ми ще се сбъдне...ако е така де....

Дано! Дано!
При другите групи е лесно - размърдват се и ти става ясно, че чакаш нещо. Обаче с NCT, както са постоянно активни в нета, VLIVE, YT, Туитър и където се сетиш - няма как да знаеш кога ще изскочи заека. Само стискам палци да са 21 зайчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отново в индонезийското училище...

Selesai nggak selesai kumpulkan! | Pelajaran tiga (3) | HALO! SEKOLAH BAHASA INDONESIA

 

NCT DREAM за корицата на ESQUIREfine /китайско електронно списание/

Ei-BNp3i-UYAArac-R.jpg Ei-BNpl-LUMAA0qe-C.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...