Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Spoiler

Видях новия тийзър цели 18 минути след като е пуснат. И докато погледна тук – той споделен преди 19 минти във форума хехехе :D 


Ще е яка новата песничка, така ми се струва! :wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги чуем по музикални предавания хмм с тази английска песен.. Дали няма да е корейски вариант :Д  . .. Иначе и на мен ми се струва интересена :D

 

 

Нов епизод нов тийзър :panda-145:

 

[NCT LIFE : DREAM in Wonderland] 5주차 예고편

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, вижте го, моето сладурче си направило инстаграм..:wub:

Bad Alive (English Ver.)’ има продадени общо 83,371 копия и в 7:24PM CST е получил златен сертификат в QQ Music.

Off Topic

 

116570723-2015038255296339-5557557049617

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си кажа за Bad Alive, английската версия. Изненадах се, когато обявиха, че ще излиза, очаквах с нетърпение клипа, не знам дали ми хареса като го гледах, но почти припаднах като прочетох текста. 

Не мога да не се сетя за онзи лайф, в който Хендери отговори на един фенски въпрос, свързан с любовен проблем : "Не разбирам защо питате нас? Ние нямаме почти никакъв опит. Ние сме няколко момчета с котки", имайки предвид, че живеят заедно, нещо подобно беше. Нямали опит, а? А?

Между другото, може да пеят на английски, но си звучи съвсем на китайски. И нямам предвид няколкото запазени израза. 

Ей ви текста да се шокирате и вие. 

ТЕКСТ ЗА ШОКИР(в)АНЕ

 

Сега сериозно. Песента не ми е супер любима, не ми харесва кой знае колко, клипът също, дет' се вика не е лоша. Обаче постигна целта си - говори се за тях, изненадват, показват мускули и вокали. Особено онази част на Сяоджун към края, супер е. Момчетата са свършили страхотна работа и нямам търпение да наблюдавам как ще се развиват занапред.

Вокалите, хора, вокалите! 

(и мъъъъничко други работи... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с моя плажен английски май нещо си го украсих текста.

Сетих се за Whiplash... дето коментирахаNct, че пеели за боя между брат и сестра.... ай не на нас тия в коментарите на тубата хората бяха в шок

@skofiild значи Уинито е мега яка гъба, в тейк оф феса е 1 път за джуката не кометирам.

Пак не разбрах , защо в Бос само го снимат без 1 ред текст, феновете протестират.

То е хубаво момчето нека го снимат, ама го подценяват.

Верно е , че тая група сто човека не може всеки да пее ама поне припева ..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен "Bad Alive" много, ама много ми хареса. Влязла ми е под кожата тази песен. Тен е във вихъра си с тази "романтична", тъй да се каже, тематика. Като рекламно лице на песента е, даже Лукас ми изглеждаше като невинно дете до него. 

Сега ще изгледам какви ги готвят NCT готвачите и денят ми ще е пълен. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, skofiild said:

Пандемия е... Всичко готви.

육즙이 톡톡! 탤스팸동 | 금손 문선생의 최고의 요리비결 | Master MOON Chef

 

 

Хаха, това ме разсмя, защото и аз започнах да готвя "за YouTube" покрай тая пандемия – на фона на EXO, NCT, това онова, т.е. каквото ми е на душа :inlove: :es: Вече сме почти до коледния брой със снимането, но едва на 1-ви август почваме да пускаме серийките. Може да споделя някоя серийка по-натам :)  А тази снимка е на фона на Лей :wub:

 

П.С. Впрочем мнооого ми хареса Bad Alive отвсякъде, особено лиричните части на Тен и Кун.... :wub:  

За визии и хореографии няма какво да коментирам – гледаш и мед ти капе на сърцето от красоти всякакви :icon_sunny:Семпъл е клипът, но... момчетата са прекрасни, та какво почече да искаме.  :es: А от текста, уж на английски, тъй или иначе нищо почти не им разбрах, ама няма и да се мъча да го разбирам – Тен по плочки ми е достатъчен, хаха Сигурно има защо още на 20 и някоята секунда да се чуват сирени – Бърза помощ е на път за всеки случай :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...