Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

преди 31 минути, kandala написа:

Гроздето е кисело, казват хората.

 

Хайде нещо позитивно. 

WayV на корейски? Те имат ли друга песен с кор. версия изобщо? 

 


Точно така за гроздето . Всичко хубаво, си има горчив вкус .

. А моето мнение за какво ще стане с групите ммммм

СМ да се раздели с някоя златна кокошка ли? Абусурдно -  не. :D

Няма как да стане.. Може да го  скрият, но не е и да го махнат..

Ей на Kangin (Super Juniоr) дето пиеше и караше и беше причинил катастрофи,  a след това  побоища през далечната 2009 година, не го махнаха. (или беше обратното . Имаше два скандала един след друг.) . А през 2007/2008 пак имаше някакви скандали с него.

След 2-та скандала през 2009 първо леко го отеглиха от всичките му дейности и после го изпратиха в казармата. А той имаше адски много дейности беше много известно лице, беше водещ на няколко предавания и радио водещ.

Само да кажа, че по него време господина е бил на 23/24 май там някъде. И после го върнаха в групата след като излезе от армията.

. И през 2019 официално напуска групата след като от 2015/2016 не участваше много в активностите, след като го хванаха за  втори път  да кара пиян.

Нещо от този род мисля, че ще направят и с тези момчета, ако продължат с нещата около тях да се задълбочават. Ще ги пратят в армията..

 

 

 

Иначе за корейската версия не се очудвам и другите ще почват по често да пускат може би японски и китайски версии на песните например.:D Пък и американски :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Тейонг е грозна атака, защото е в минало време и е "изкупен грях", така да се каже. Няма да се учудя, ако се подема на repeat заради възможната Грами номинация на SuperM... Определено не са малко желаещите да помогнат да не се случи, предполагам. :( 
И ако се изхвърляха така лесно хора от музикалната индустрия, западната трябва да бъде тотално закрита сигурно.
Да не споменавам колко ме е яд все още на кокошките, нахъсващи се да изгонят Чен, защото е намерил любовта в живота си.... Нямам думи просто :wacko:
  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:panda-145:  Момчетата отново на днешния MUSIC BANK

Mного добра сцена :es:

超时空 回(Turn Back Time) - WayV(威神V, 웨이비) [뮤직뱅크/Music Bank] 20200619

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

:panda-145:

 

[Un Cut] Take #5|’Ridin’’ MV Behind the Scene

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи тийзърза шоуто на малките..

[NCT LIFE : DREAM in Wonderland] Main Teaser (메인티저)

 

Xu Kailin (арт директор на Пекинската академия за съвременна музика) поздравява Кун за получаването на златна звезда „Алея на славата“. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Renjun, Jeno и Jaemin от NCT Dream изглеждат харизматично в лятната си фотосесия за списание Arena Homme +!

В интервюто за списанието членовете на NCT Dream разговаряха за хобитата си през лятото. Jaemin сподели, че се радва на водни спортове, като например каране на джет ски или яхта, Jeno разкри, че обича да плува, а Renjun сподели, че му харесва усещането да шофира, докато гледа слънчевото небе и плаж.

По време на интервюто Jaemin засегна химията на своя екип, коментирайки, че членовете не се различават от семейството му, тъй като се познават от седем до осем години. Той обясни: „Тъй като се познаваме толкова добре, не се караме и имаме връзка, в която можем да кажем веднага какво ни е на ум”.

Jaemin също сподели, че се опитва да говори колкото може повече, докато работи, за да предаде ярката си енергия. Той добави: „Когато се върна в общежитията, спирам да говоря. Аз съм типът да използвам енергията си навън и да се зареждам у дома. Моето легло е преносима батерия. Вкъщи обичам да слушам музика сам, да композирам или редактирам снимки. “

В интервюто си Renjun разкри, че се радва да си представя герои и истории, преди да спи. Той сподели: „Например, мисля за това какви форми на живот биха съществували в моя свят, ако бях герой във филма„ Аватар “, и си представям къде бих отишла, ако мога да летя.“

На въпроса дали вярва в съдбата, Renjun отговори, че го е направил, използвайки момента на преминаването на прослушването на SM Entertainment като пример. Той сподели: „Такова невероятно нещо ми хрумна. Кандидатствах за прослушването, но се отказах, тъй като нямаше отговор. Въпреки това получих обаждане обратно, докато се хранех и крещях на място, защото бях толкова развълнуван. Купих билет до мястото за прослушване на следващия ден и участвах в глобалното прослушване. "

Jeno избра Yunho /TVXQ/ за човека, когото иска да вземе за пример заради голямата му страст. Той коментира: „Ще бъде трудно да го настигна, но наистина искам да бъда като него.“ Jeno сподели, че преди да стане знаменитост, той е обичал да учи, да чете книги и да прави пъзели. Той сподели: „Учих много тежко в началното училище. Мислейки за това, много ми хареса да правя нещата самостоятелно. "

На въпроса как мисли, че членовете мислят за него, Jeno отговори: „Мисля, че ме смятат за надежден. Когато обсъждаме важни теми в екипа, аз естествено ще говоря. Втора мисъл, вместо да разчита на мен, изглежда, че те прехвърлят трудните въпроси към мен. Хахаха." Той също говори нежно за членовете, споделяйки: „Не мога да си представя как би било без тях.“ Jeno добави: „Имаме собствен свят.“

Накрая, членовете разговаряха за своите мечти и цели. Jaemin сподели, че е важно да мечтаем за големи неща, и той уточни: „Мечтата ми е, че ще имаме още повече фенове, които ни обичат. За да постигнем това, трябва да насърчаваме още по-силно. “Renjun сподели, че мечтата му е да спечели одобрение от себе си и да пътува по света в бъдеще, а Jeno сподели, че мечтата му е да стане невероятен човек, който също е щастлив.

Пълното интервю и фотосесия на Renjun, Jeno и Jaemin можете да намерите в юлския брой на Arena Homme +.

Jeno-2.jpg Jaemin.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джено и Джемин (NCT DREAM) изпращат тяхната подкрепа. Представете си вашата Корея сега, посетете Корея по-късно | Hallyu звезди 
Подкрепящо видео за преодоляване на COVID19(5).

(ENG) 제노, 재민(NCT DREAM)도 응원합니다 Imagine Your Korea Now, Visit Korea Laterㅣ한류스타 코로나 극복 응원영상(5)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е приказка...

SM Entertainment обявява правни действия срещу злонамерени слухове заTaeyong.

 

SM Entertainment пусна изявление, с което обяви, че агенцията ще предприеме юридически действия срещу злонамерени слухове относно техния изпълнител NCT's Taeyong.

Прочетете пълното изявление по-долу:

Здравейте, това е SM Entertainment.

Това е нашето изявление относно съдържанието относно нашия художник Taeyong, което се разпространява онлайн.

Лицето, което публикува онлайн за миналото поведение на Taeyong по време на средното училище, заяви, че е информатор, пристъпващ към жертвата, и непрекъснато публикуват непотвърдени едностранни твърдения и изкривени факти.

Taeyong вече искрено се извини на жертвата и предостави обезщетение по отношение на своите грешки от миналото. Информаторът обаче продължи да отправя едностранни твърдения, използвайки изкривени и преувеличени факти, за да атакува Taeyong. Ние бяхме наясно с това, но тъй като информаторът е бивш съученик на Taeyong, имаше опасения, че могат да бъдат нанесени вторични щети на приятелите му от средното училище и на всички свързани с тях хора. Самият Taeyong търпеливо търпи ситуацията от притеснение, че съучениците му от средното училище могат потенциално да бъдат нанесени вреди.

Изкривените искания обаче продължават да се появяват и се разпространяват, което води до сериозни щети под формата на нахлуване в личния живот, обиди и клевета не само на Taeyong, но и на неговото семейство. Ситуацията стигна до момент, в който не можем да продължим да проявяваме толерантност, за да защитим нашия художник.

Следователно, ако злонамерените публикации за Taeyong продължат да излизат на повърхността, ние вече няма да ги пренебрегнем и ще предприемем силни правни действия за клевета срещу информатора.

Освен това, ние ще предприемем решителни действия без снизходителност по отношение на разпространението и експанзивното възпроизвеждане на свързано непотвърдено съдържание, както и други явно незаконосъобразни действия, като оставяне на злонамерени коментари за Taeyong и неговото семейство.

За да избегнем по-нататъшни щети, молим всички да спрат незаконни действия като публикуване или разпространение на слухове, оставяне на злонамерени коментари или нахлуване в личния живот на всички лица, свързани с дните в средното училище на Taeyong, включително информатора.

Ще продължим да предприемаме правни действия срещу всякакви незаконни действия чрез засилване на съществуващия процес на наблюдение и законови мерки, които сме предприели за защита на нашите художници досега.

Благодаря ви.


 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...