Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Започвам с лошата новина.
Комбека на WayV е отложен за неопределено време. Причината - смъртта на бившият президент на Китай Дзян Дзъмин. Страната е в траур, според някои 9-дневен, има забрана за всякакви събития в индустрията. Допълнително ще ни информират кога ще излезе албума.

Иначе вчера пуснаха първите три тийзъра на момчетата.
Тен
Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Шяоджун

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Янгянг

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Вече по-добрата новина. 

Британската медия GQ споменава песента "Forever Only" на Джехьон, като една от най-добрите песни на 2022 г., наредена в компанията на песни на Хари Стайлс, Тейлър Суифт, Бийонсе и др.
Статията

"От 2016 г. Джехьон е член на к-поп групата мастодонт NCT. "Forever Only" е дебютната му  соло песен, доказвайки, че страхотните неща си заслужават чакането. Отличителното "земно" качество на гласа му е украсило редица албуми вече, но истински успява да блести в тази малка, R&B-вдъхновена песен. Изпълнена със смяна на ноти и безкрайни вокални акробатики във финалния припев, жанрът е естествения дом на гласа му, който сякаш танцува над акустичната китара и ударните. Отне шест години да получим вход към соло вселената на Джехьон, нека се надяваме, че няма да чакаме още шест (за още).

Off Topic

 

Jaehyun has been a member of K-pop behemoth NCT since 2016, but “Forever Only” marks his first official solo debut, proving great things are worth the wait. The distinctive earthy and oaky quality of his voice has littered countless albums already but really gets a moment to shine in this small, '00s R&B-inspired love song. Complete with a key change and final chorus vocal run for the ages, the genre is a natural home for his voice as it dances above a simple acoustic guitar and drum machine. It took six years to get a first entry into the Jaehyun solo canon, let's hope it won't be six more. 

 


pz1dpsNB?format=jpg&name=small

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Припомням, че NCT Dream ще издадат зимен албум на име 'CANDY', който ще излезе на 19.12.2022 г.

Шарените тийзъри започнаха да излизат още онзи ден.

Общите.

Изображение

 

Изображение

 

И на момчетата.

Джено

Изображение

 

 

Ренджун

Изображение

 

 

Джисонг

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължаваме с Хечан.

Изображение

 

 

Джемин

Изображение

 

 

Марк

Изображение

 

 

Ченлъ
Изображение

 

Момчетата в момента са в Япония, на турне, което си върви доста добре.

Публикуваха кратки моменти от него в ТикТок.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горните снимки са от предните дни. От днес започнаха да качват нови индвидуални снимки на Dream, които пак са сладки, но сякаш малко по-пикантни. :D

Джено
Изображение

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

И ново видео от канала на Тейонг.

Разходка в Ню Йорк (с DY, JW, MK, HC)

- кликни на снимката

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джисонг, тийзър за 'CANDY'.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Сладур.

 


А това е кратко промо видео на колаборацията межу Peaches x NCT127.
Брандът за ежедневни дрехи представя уличната "car" поп-култура чрез различно съдържание като музика, мода, F&B ("Food&Beverages" или "Храни и напитки") и осигурява ново, междукултурно общуване отвъд модата и лайфстайла. Работейки на различни платформи и чрез редица колаборации марката промотира създаването на собствена, уникална култура. Не ви ли звучи доста "нео"? И на мен. :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тийзърите на макнето публикуваха тези на Ренджун.

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

После дойде ред на Джемин.

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Днес пък пуснаха снимките на Хечан.
Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Хайде, още няколко тийзъра и на 15.12 ще видим какво са сътворили. :)


Тук пък, като кликнете на картинката, може да видите продължението на разходката на Тейонг в Ню Йоркс (с DY, JW, MK, HC).
Изображение

 

 

Днес излезе инфо, че през януари NCT127 ще издадат рипакидж на '2BADDIES', а по данни на Ktown4u 'PHANTOM' на WayV е с дата на излизане 28.12. Ех, дано пък е за добро. 
Soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятна новина за 127-цата.
Днес, при заснемане на реклама за Пума, металната конструкция на която са били позиционирани четири от момчетата се срутва и те падат от 2 м. височина.

Пострадалите са Тейл, Джони, Джехьон и Джонгу, като първият най-малко, прегледан е на място и е отказал да отиде в болница. Останалите трима са транспортирани в болница и са им направени обстойни изследвания. Слава богу, нямат сериозни наранявания, изписани са и ще бъдат наблюдавани. Записа за СМ концерта, който трябваше да се състои на 13.12 е отложен, ангажиментите на отделните мембъри - също.:(

Пожелавам им скорошно възстановяване!

 

И дано наистина бързо се възстановят, защото вчера бяха обявени допълнителните дати за турнето им THE LINK.

Започва от 9.01.2023 г. с три концерта в САЩ ипродължава в 6 концерта в Южна Америка - 3 в Бразилия, 1 в Чили, 1 в Колумбия и накрая, на 26.01 - концерт в Мексико сити. Супер!

Изображение

 

 

NCT Dream продължват с тийзър снимките за 'CANDY'.

Ченлъ

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

И последно - Марк.

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Ха

На 21.12 Дримчетата ще имат специално събитие по повод излизане на албума, като канят на него всички ни. Буквално.
"...Всеки, от поколение X до Z стават едно с 'CANDY'
Брей, за пръв път виждам някой от новите певци да се обръща директно към моето поколение. Не че ще отида, но ми хресва да ме канят. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни излезе видео в канала Korean Englishman, където Джони и двамата водещи си похапват вкусно в BBQ-ресторант докато си приказват.

Много интересно ми беше да го гледам да общува с хора извън NCT. Мисля си, че по-често трябва да го виждаме в нетипична среда. Носи една вродена освободеност и според мен определено има потенциал за шоупрограми, надявам се в бъдеще често да участва в такива.

 

 

Обаче днес очите ми останаха в WayV, които са записали участие в предаването "K-909". Явно са изпълнили и новата си песен 'Phantom', но заради наложилото се отлагае на албума не я пуснаха. За сметка на това продуцентите ни зарадваха с 'Love Talk' (Eng. ver.). Може да звучи малко кофти, но да ви кажа, OT6-версията доста ми хареса.

Изображение

 

Изображение

Изображение

 

 

Спомняте ли си преди време какво ви казвах за Янгянг?

Това момче все повече блести. Още малко, само още малко и ще е една от основните "визии" в СМ, казвам ви.
Изображение

Дали са и спойлер за хореографията на Фантом-а. Хм, интересно.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайлайт медли на албума на NCT Dream 'CANDY'. :)

Изображение

 

 

 

Лидерът пък ще бъде на корицата и на още 14 страници в януарския брой на ARENA KOREA.
Тейонг x BVLGARY, wow
Изображение

 

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът на NCT Dream 'CANDY' излезе дигитално вчера, 16.12, в понеделник се пуска и физически.
Линкове към Spotify  и You Tube Music.

 

Знаете ли, когато обявиха, че Дримчетата ще правят римейк на иконичната песен на H.O.T. се зарадвах и не се съмнявах, че ще се представят добре. Въпреки всичко ми беше малко странно и се чудех как ли ще пресъздадат песента. Дали ще е буквален кавър или трудно разпознаваем ремикс? Дали ще е по-скоро модерно звучаща или ще ни изпрати директно в 90-те? Е, NCT Dream запазиха духа и следваха оригинала и изпълниха парчето по един достоен начин. А аз си мисля, че има нещо особено чаровно във факта, че децата на H.O.T. феновете днес пеят песента, която е била ужасно популярна сред родителите им, когато са били на тяхната възраст. Не знам дали се изразих добре, но вярвам, че ме разбирате. 

Изображение

 

 

Но "Candy" носи не само носталгични чувства. Групата достигна и заветното #1 Melon TOP100. Те се присъединиха към Big Bang и BTS, като единствените мъжки групи постигнали почетния връх през 2022 г.

Всъщност, публиката още вчера можа да види и оцени тяхната "Candy" след като момчетата я изпълнина на живо на провелият се вчера KBS Music Festival, само часове след като видеото видя бял свят. 


Освен нея, изпълниха и "Glitch Mode", слагам я в спойлера.

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес участваха на Music Core, където освен"Candy"


изпяха и "Graduation".

 

Албумът им е много добър между другото. Надявам се повече хора да го чуят и споделят мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам поста отново с добри думи за албума на малките 'CANDY' и призив към пропусналите го. Дайте му шанс, може и да ви хареса. 

Извън NCT Dream, започваме с подновените промо снимки на WayV, които официално вече обявиха, че мини албумът им 'PHANTOM' ще излезе на 28.12.2022 г.
А снимките са уау.

Общата е почти заплашителна, направо ми идва да отстъпя назад.
Изображение

 

 

Индивидуалните започваме с Хендери.
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Кун ме остави без думи.
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Уинуин ме стресна, признавам си.
Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Ще очакваме с нетърпение.

Два дни преди WayV да ни шашне с фантома си :lol2:, SM ще издадат зимния си албум 'SMCU PALACE' и освен редицата разнообразни колаборации, ще ни зарадват с една по-особена в лицето на сингъла "The Cure". С тази песен компанията дава старт на едно общо движение за опазване на околната среда, а за самото парче пишат: ""Заглавната песен на зимния албум на SMTOWN е кампания с послание за устойчива солидарност. Всички лидери на групите на SM са включени в песента, обявявайки началото на общо движение за борба с климатичните промени."

Тейонг, Марк и Кун, в качеството им на лидери съответно на NCT127, NCT Dream и WayV, ще представят младата генерация артисти на компанията. Супер.:)
''SMCU PALACE' излиза на 26.2.2022 г.

r.580x0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127, обща снимка за албум 'SMCU PALACE', носеща името "Snow Field".

Изображение

 

Няма да качвам всички снимки, много са. Можете да ги разгледате в Туитър.

 

Слагам обаче медлито на албума.

Момчетата от NCT преобрадават като брой колаборации, разбираемо. Ето кои по-точно:
"Hot&Cold" - Джено, Кай (EXO), Сълги (Red Velvet) и Карина (aespa).

"Jet" - Тейонг, Джемин, Сънгчан, Ънхьок (SuJu), Хьо (SNSD), Уинтър и Джизел (aespa).
"Happier" - Тейл и Ренджун заедно с Кангта, Сухо (EXO), Йесонг (SuJu).

"Where You Are" - Дойонг, Ченлъ и Шяоджун с Оню (SHINee), Рьоук (SuJu).

"Good To Be Alive" - Джони, Хьо (SNSD), Кий (SHINee), Чен (EXO), Нингнинг (aespa) и диджеите Ginjo, IMLAY, Рейдън, Mar Vista.

Отделно от тях имаме заглавната песен "The Cure" , където ще се изявят Тейонг, Кун и Марк.

 

 

Днес излязоха още тийзър снимки на WayV за 'PHANTOM'.
Направо не знам коя да сложа в спойлер и коя да се вижда, затова... нека се виждат тези, които най-много са ме впечатлили.:D

 

Янгянг
Изображение

 

Тен

Изображение

 

Шяоджун
Изображение

 

Уинуин
Изображение

 

Off Topic

 

Кун

Изображение

 

Хендери

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WayV и трак видеото на песента "Diamonds Only".

 

Хайде още малко снимки в концепцията на горното видео. :)

Янгянг
Изображение

Хендери
Изображение

 

Тен

Изображение

 

Шяоджун
Изображениеу

 

Кун
Изображение

 

Уинуин ще е в спойлера, ама пък с две снимки.:P

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За малко да забравя да споделя (почти) най-готиното нещо за деня.

NCT Dream с пърформанс видео на "Candy".:)

 

 

Утре пък, петък, 23.12, 22: 00 KST, Дойонг, Джехьон и Джонгу ще ни зарадват с медли от коледни песни.
Изображение

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасни изпълнения от любиците ми на днешния концерт на SBS, но няма да ги качвам сега.

Само ще ви пожелая хубав празник с компилацията от коледни песни от Дойонг, Джехьон и Джонгу.
Вълшебни. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа с изпълението на Дойонг и Нингнинг (aespa) от вчерашноя SBS Gayo Daejeon. :)

 

 

И като сме почнали нека продължим с Гайо-то.
Вчера NCT Dream и NCT127 ми напълниха душата направо.

 

Първо малките (малки?) изпълниха "Graduation" и "Joy".

 


Усмивки и от Тейонг, Марк и Джисонг, който зад кулисите на вчерашния концерт, в почивките, се забавляват с TikTok предизвикателства. :D

Off Topic

 

 

 

 

За красота - общата снимка на Дрим за албума 'SMCU: PALACE'.
Не помня вече дали я качвахме нагоре по темита, но са толкова сладки, че и да сме - не е загуба.

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново от вчерашния SBS GAYO Daejeon, пак NCT Dream, но сега със страхотното изпълнение на "Glitch Mode" и новият ми фаворите "Candy".

Като споменавам Бонбона, чуйте само публиката. Това е то - основното събитие на вечерта бяха NCT Dream. :)

 

 

От Dream на NCT127.
Големите Нео-та изпълниха "Faster" и "2 Baddies". Да ви кажа сториха ми се някак... не знам, може би някак ядосани на някого? Такова усещане ми оставиха.
Между другото, нали сме си говорили как покрай к-попа научаваме разни нови думи? Е, поне аз съм си признавала. 
Та дълго време не можех да разбера какво точно значи това "swag", не намирах точната дума на български. Все още не я знам, но ако някой ме пита как, какво означава ще му покажа изпълнение на 127-цата и то може би точно това. ;)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много материал, много чудо. Харесва ми, макар да съм сигурна, че пропускам някои неща - кои без да искам, кои нарочно. От вторите е първа част на видеото, качено в канала на СМ в което изпълнителите дават спойлери за новогодишния концерт. Няма да го слагам, можете да го видите тук, а в епизод 1 се изявиха и част от NCT. Сред тях бяха и WayV на които днес пуснаха три индивидуални мембър-привюта за 'PHANTOM'.


Първи е Янгянг.

 

 

След него е любимецът на @skofiild Уинуин

 

 

Хендери, прощавай, че те скривам в спойлер, не е лично. :(

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете, че по принцип не съм фен на движещи се, подскачащи и прочие денс практики, но сега качвам именно такава.

NCT Dream и тяхната "Candy". С такова настроение танцуват и се забавляват, че няма как да не се усмихне и този, който ги гледа. Ако пък не го направи.... явно е прекалил с лимоните, да вземе едно бонбонче, да си оправи настроението.

 

В спойлера слагам обикновената танцова практика, тип "проста".:D

Off Topic

 

 

 

 

Имаме вече и яснота за комбека на NCT127.

Рипакидж албума ще се казва 'AY-YO', ще излезе на 30.01.2023 г. и ще включва 12-те от '2 BADDIES' заедно с три нови песни, вкл. едноименната заглавна. 

Супер! :)

Изт. Soompi

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...