Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

За пореден път се убеждавам, че едни от най-готините тийзъри (сред групите, които следвам) принадлежат на SuperM и на NCT127.

127-цата започнаха с индивидуалните снимки за 2BADDIES, които са страхотни, както винаги.

 

Марк

За момент сякаш гледам друг човек, особено на снимките в спойлера.

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Джехьон

От тримата в поста неговите снимки най-много ми харесват, много естетично някак стои, въпреки че стилистиката е същата. 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

 

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Джонгу
ъ? зъбките???

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

На 16.09, от 20:00 KST ще имат комбек шоу, което ще се излъчва онлайн по Beyond Live срещу скромната сума от USD 35. Какво, концерт ли ще ни изнасят?

 Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешната поредица почти ме довърши.

 

Срам не срам ще качвам. 

Юта

Изображение

 

Значи то човек да не вземе в рейса да ги гледа, че събра очите на околните.

Off Topic

 

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Тейонг

Специално внимание обърнете на татуса на рамото.

Изображение

 

Изображение

 

Понякога не мога да повярвам, че е истински.

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Дойонг
Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

 

Като при всеки NCT-комбек няма да се разминем и с риалити. Този път се казва "Fill It Up", пак са във вила, играят, готвят, занимават се. Качвам направо трета част, която ми се стори най-интересна. Предните може да гледате
Част 1 тук
Част 2 тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на последната троица.:D

 

Джони
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Хечан
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Тейл
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Уф.

Радвам се, че свършиха, поне индивидуалните и поне засега. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неотата по света. :)

След концерта на който ще присъстват в Банкок на 15.10, NCT Dream и WayV ще участват и на I-POP U 2022 в Манила.

Събитието е предвидено за 21.10 и отново виждаме китайското подразделение като шестима. Супер!
Изображение

 


Друга интересна новина довела до жужене в социалките.

Джено ще е първият к-поп айдъл, който ще открие модно ревю на Седмица на модата в Ню Йорк. Колекцията е на дизайнера Питър До, с който работи Джони за Мет Гала. Участници в ревюто ще са рукитата Шохей и Ънсок, които видяхме на СМ концерта, а на първия ред специално е поканена да присъства Сълги (Red Velvet). 

Дизайнерът споделя: "Беше естествен избор да поканя Джено да открие шоуто. Джено олицетворява многостранния, уверен мъж, новатор/пионер."
Soompi

 

Порастна си момчето и това е. Помня като започнах да следя NCT колко бебешки ми изглеждаха всичките Дримчета, а виж ги сега. Между другото, това е първата самостоятелна дейност на Джено и то каква, а?

Изображение

 

Та нашият пионер днес се запъти за Голямата ябълка. Сладур. 

Изображение

 

Изображение

 

На 8 и 9.09 Дримчетата представиха два успешни концерта на Олимпийския стадион в Сеул.
Имаха интересни гости от други групи в пубиката, а Кун и Шяоджун (WayV), Донгхе (Супер Джунър) и И Су Ман гордо споделиха снимка за спомен с групата.
Изображение

Говорейки за порастване, прилагам доказателство.

Песента "Deja Vu", на 8.09.2022 г., четвъртък.

 

И това готино изпълнение на "My First and Last", където с помощта на млади танцьори, може би дори деца, пресъздадоха видеото си, което между другото има страхотна хореография. Някак много емоционално беше да гледаш порасналите неота редом до по-младите си колеги, такива каквито бяха самите те преди пет години.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да сложа излезлите до сега тийзър снимки на 127-ицата, искам да се изфукам с Кун, който не само взе лиценз за скайдайвинг, но продължава да се  усъвършенства в хобито си. Похвално.

Изображение

 

Изображение

Изображение

Накрая една супер готина снимка от SMTOWN SUWON, 20.08.2022 г.
Fbjx1rvaQAE8qSW?format=jpg&name=4096x4096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След успеха в Сеул NCT Dream  продължават тура си в Япония през ноември. Все още нямат и една японска песен, нямат си и японски мембър дори., но пък интересното е, че през януари 2020 г. издават 1-вия си японски албум в който всичките шест песни са корейски и публикувани по-рано. Въпреки това THE DREAM, както се казва рилийзът, достига номер 1 в японската класация Орикон. Recycling in its finest, както се казва. :D

Та ето, обявени са датите за THE DREAM SHOW2:

23 номеври Нагоя

26-28 ноември Йокохама

1 декември Фукуока. 

 

Освен ако феновете не изпоприпадат преди това. 

Джено в Ню Йорк. :swoon:

fa7413c58d19394c.jpg

 

36f951262dc2b631.jpg

 

И така си ходи из улиците? На какво го учи батко му Джони, а. 

bc2d235a5b29f162.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Официална снимка от вчерашното събитие - "Vogue World", което отбелязва 130-тата годишнина от създаването на медията. Джено е бил единственият азиатски артист там. Инфо, което някак не се радвам да чуя. 

ce9deaccf2c3eee1.jpg

 

 

NCT127 пък качиха хайлайт медли на албума 2 BADDIES. Много добре ми звучи. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да качвам предните тийзър снимки, то е ясно, че са страхотни. Ще слагам само линкове, ако иска някой да им се порадва.

Та така, днешните фотоси.

Марк

Снимката е абсолютен кеф, много, много ми харесва. За мен този тийзър специално, бие всички "Марковски" до момента, вкл. любимите ми на SuperM.
Изображение
предните снимки

 

Джехьон, чиято снимка пък специално не ми допада особено.
Изображение

предните

 

Джонгу
Какво? А????

Изображение

предни снимки, с на баба му елечето.

 

Юта

Посоката леко ме озадачава, пък и повече ми харесва тъмнокос.

Изображение

старите снимки

 

Тейонг

Изкушавам се да си го направя на тапет на тел-а. Аз, човекът, който е с един ринг тон от юли 2019 (за справка "UN VILLAGE").

Изображение

предишните му снимки, които много ми харесват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предния пост завърши с Тейонг, а този продължава с Дойонг.

Явно днес съм късметлийка.:)

Изображение

старите снимки

 

Тейл

Изображение

предните снимки

 

Джони

Изображение

по-стари фотоси

 

Накрая имаме Хечан. Нещо май отвисоко ни гледа, а?

Изображение

предишните снимки

 

И видео тийзър за сингъла "2Baddies". Клипът излиза на 15-ти, 18:00 KST, а самият албум на 16.09.2022 г. в 13:00 KST.

Време не остана. :D

? ноктите на Юта?

? бастунчето на Джехьон?
? 2 Baddies 1 Porsche?

 

Накрая отново Тейонг сблизък план. Да взема да си го сложа за пп, а?
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На днешната пресконференция по повод официалното излизане на 4-тия студиен албум на NCT127 2BADDIES Тейонг казва за заглавната песен "Песента изразява нас - nct127, динамиката и нео-имиджа ни."

Гледам го, толкова елегантен и костюмиран... 

82d3dd5b4ca033a3.jpg

 

... и после това! 

Ясно, разбрах те, нео такова. :D

92f4991c2ddf9196.jpg

 

15e6cabc3f0d3410.jpg

 

e14f7caf91e6469f.jpg

 

Преди излизането на видеото вчера момчетата имаха лайф в който са сподлили някои от нещата, които са записали като част от промо съдържанието. Освен предаването с играта на мафия, което по някое време май днес излиза, са казали, че ще имат ввчв обичайното изпълнение за Studio CHOOM, а така също супвр неочаквано - записали са за "Kiling Voice", за което аз лично много се радвам и очаквам с нетърпение. 

 

А днес, в 20:00 KST имат официален шоукейс, който е на живо, в KSOP Dome, првд 10 хил. души публика, ще се излъчва и онлайн.

Успех! 

adbe0fabffec4deb.jpg

 

Албумът на NCT127 2BADDIES в Spotify и YouTube Music.

Хубав е, дайте му шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Billboard за завръщането на NCT127 с 2 BADDIES.

Джони обяснява, че името на албума е 질주 (2BADDIES), като корейското заглавие означава "твърде бързо" (в друго интервю го превеждат като "пълна скорост" и аз лично предпочитам този нюанс). Смисълът е да се движиш напред, да не се интересува какво говорят другите за теб, а да продължаваш. Обяснението му за израза "2 Baddies" е, че е свързан с Поршето, защото повечето са двуместни. Така се стига до смисъла на уловната фраза "2 Baddies 1 Porshe" (буквално "2 лоши момчета, 1 Порше). 

Мембърите споделят и кои са любимите им песни в албума:
Хечан: "Designer"
Джехьон: "Днес бих казал, че е "Tasty"
Тейонг: "В момента е "2 Baddies", заглавната песен"

Тейл: "Gold Dust" 

Джонгу: "Мисля, че "Vitamin". Харесва ми динамиката на песента."

Дойонг: "Обичам "Crash Landing"
Юта: "Playback".
Марк: "Избирам "2 Baddies" днес."

Джони: "За мен е "1, 2, 7 (Time Stops)."

 

Статия за 2 BADDIES и в NYLON

Питат за любим стих от песента и се оказва, че с Джехьон споделяме един вкус, защото това е нашият любим ред: "Този "след като почувстваш най-доброто, светът ти ще се промени...". Както самият текст казва, надявам се, че хората ще се почувстват така, когато видят нас самите и изпълненията ни."

 

 

Материал в  WWD за нюйоркската седмица на модата и участието на Джено, рукитата Ънсок и Шохей, както и Сълги от Ред Велвет.

5-5nWV_Q?format=jpg&name=small

 

 

 

Уинуин се завърна в Корея.
Ъпдейтваха Инстаграма на групата с простичко емоджи, което означава "здравейте", но фенове го поздравиха на летището от името на всички нас. :)

Off Topic

 

 

 

Кратко видео от видео фен-среща на Кун

На въпрос на момичето кога ще се завърнат WayV, той усмихнато отговаря, че със сигурност ще е тази година. Тя го моли да потори и той казва ясно и отчетливо "Със сигурност тази година.".

Off Topic

 

 

 

Навсякъде се говори за това. Лидера и Тен наскоро имаха лайф в Инстаграм и казаха, че се готвят за комбек. В друга фен-среща Тен каза, че напоследък много записва и само WayV песни са в главата му, имаме и други подсказки. И тук вече идва големият въпрос - с шест или седем души ще се завърне групата? Лукас вече повече от година е извън играта, а наблюдавайки феновете мога да кажа, че хората са разделени 50 на 50 за бъдещето му в групата. 

Лично аз си мисля, че всичко зависи от това колко са готови да загубят СМ, но и не само.

Голяма част от корейските и китайски фенове са против Лукас, международните пък подкрепят ОТ7. Ако компанията е готова да задраска бъдещето на WayV на родна почва ще го върне. Което е малко кофти за другите шестима, честно казано. Колкото и да е харесван Лукас не мисля, че групата трябва да се жертва заради един. Истината е, че WayV станаха това, което са заради марката NCT и скандалът на един хвърля сянка на цялата голяма формация, която е във възход последните две години. Всичко това ме кара да мисля, че за в бъдеще китайската подединица ще остане с шест участника. Разбира се, това са лични размисли. В един оптимистичен вариант по-голямата част от публиката са простили, повечето дори забравили и всички дружно се поздравяваме със завръщането групата в седемчленен състав. Кой знае? Аз съм роден оптимист и си казвам дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, NCT127 с пърформанс видео на "2 Baddies".
Изображение

 

 

 

И тийзър за Studio CHOOM. Кефи ме да видя колко се забавляват с това парче. Както Дойонг каза на пресконференцията: "В момента в който чухме демото всички го харесахме".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная, хем всекидневно виждам какво става около момчетата, то ми излиза, хем пък малко съм се отдръпнала от Кпоп вълната, та общо взето, нищо не знам и съм изтървала много. Явно е. Трябва да наваксам. Но пък чинно си чакам да започне драмата с Юта, ах, както ги обичам точно такива японски сериали, любими са ми. Чета също, че мойта любов /един от многото/се завърнала в Корея, ей, най-накрая. Но пък ще бъде на корицата на китайското LEON Magazine - октомврийски брой 2022. Красота. Има и още снимки, ама ме мързи да ги кача сега, ще ме извините, ето ви само баш най-главната.

307994873-2696593260474165-4266888679720

 

И танцовата практика на 127 към "2 Baddies".

 

 

 

П.П: Гледам, че WayV ще бъдат гост-звездата на Индонезийските телевизионни награди 2022. Не знам дали е споменавано вече в темата, но се радвам, че скоро ще имаме нещо и от тях. Дано и за завръщането е вярно. А относно Лукас, а дано, дано си остане в групата. Може и да не е сега да се завърне с тях. но някой ден поне... Лично за мен, преди Лукас беше едно от малкото момчета в NCT, които не харесвах. Но покрай SuperM някак си ми влезе и той в сърцето... Та се надявам за добра развръзка за него. И за да не се чудите, то всъщност другия недолюбванот мен индивид от NCT, това е Марк. Но и тук има развитие, от едно тяхно предно завръщане има стопляне на чувствата. Та вече ги харесвам всичките, общо взето...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвах да доживея, но се случи. :D

NCT127 в Killing Voice (преди EXO, SuJu и TVXQ?!?). 

Обаче което си е вярно вярно е. Готини са. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 с първо участие в музикално предаване за този комбек, днес в MCoundown, където изпълниха две песни.

"2 Baddies", за видеото кликни на снимката.

Изображение

 

aa5be2457bf244c9.jpg

 

"Faster".

Изображение

 

 

После качиха доволно количество селфита, които споделям в спойлера. :D

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато 127-цата се представят на корейска сцена, WayV са в Индонезия за участие в ТВ награди на страната. Красиви както винаги, чаровни, а един туит ме усмихна.
"...WayV в индонезийска програма. Говори се на английски и индонезийски, за да бъде преведено на корейски за тази групичка китайски мъже..." Така си е. :lol2:

Off Topic

 

 

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Днес са изпълнили "Kick Back (Kor.ver.), а в кратък лайф по-късно Тен сподели, че утре ще имат по-дълго участие и ще изпълнят четири песни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тейл, Тейонг, Джони, Дойонг, Юта, Джехьон, Джонгу, Марк, Хечан - толкова се радвам, че са NCT127.

Гледам ги и си мисля каква радост за окото е изпълнението им. И не, нямам предвид, че някои са порасъблечени. Просто са родени за сцена, изпълват я цялата и те оставят усмихнат.

"Faster" и "2 Baddies" днес, на Music Bank.

 

Влогът им от записа за "Dingo Music". Както и очаквах, участието им предизвика фурор, като за три дни видеото натрупа 3,5 млн. показвания. Много се надявам скоро да сложат англ. субтитри, изглежда много се забавляват.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream (5) участваха в днешния концерт LIIV CINCER, организиран от KB Bank.

Гледам ги и си мисля колко добре се справят само петима, как са реорганизирали хореографиите си и човек, ако не знае няма и да разбере, че групата оригинално се състои от седем души. Това ме накара да ги уважавам още повече, но същевременно и малко ме натъжава. 

"Glitch Mode"

 

"Hello Future".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от най-готините видеа на NCT127 изобщо.

Записано е след фен срещата им в Дегу, преди да се отправят към следващия град, преди около седмица и по-конкретно на 17.9. На пръв поглед нищо кой знае какво - обсъждат бира и мезета, срещите с феновете, докато не стана въпрос за участиото им SMTOWN и на Killing Voice. Задружно признават, че са имали нужда именно от съдържание като на Dingo (с пеене на живо).

После пуснаха песни на телефона и просто запяха.:cry:

Изображение

 

127-цата, които правят всичко друго в залата, освен да практикуват.

IDOL HUMAN THEATER на KBS.

 

Интервю на японската медия ОРИКОН с групата, придружено с готини снимки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...